Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda u Českého Brodu - 1
aktualizováno 13.02.
český brod

Auto srazilo manželský pár. Ženu se ještě snažili oživit, zemřeli oba!

Policisté zasahují u tragické dopravní nehody u Českého Brodu, při které osobní auto srazilo dva chodce, podle informací Aktu.cz manželský pár. Muž na místě zemřel, o život ženy záchranáři desítky minut bojovali. V půl osmé bohužel přišla smutná zpráva. Její život vyhasl.

Vražda Honzy - Bítozeves
30.01.
brutální vražda z Bitozevsi

Místní promluvili o vraždě Honzy ze Žatecka: "Ubili ho ze žárlivosti"

Ústeckým krajem otřásla brutální vražda teprve devatenáctiletého Honzy. Toho brutálně zbili a ubodali jeho vrstevníci ze stejného kraje. Podle obyvatel Žatecka byli oba dost problémovými jedinci.

Výbuch v budově vojenské ubytovny ve Vyškově - 1
aktualizováno 19.09.
vojenská akademie

U Brna vybouchl granát a roztrhal jednoho vojáka. Další je zraněný

Jednoho mrtvého vojáka a několik zraněných si vyžádal výbuch granátů v budově vojenské ubytovny Jugo ve Vyškově. Nehoda se stala před devátou hodinou ráno. Místo bylo uzavřeno.

Prásk.tv píše:

Connel Arthur - 1
čtěte o tématu mrtvý na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Herlíkovice – ze Žalého po hranách

Herlíkovice jsou dobře dostupným krkonošským střediskem, jehož dvě nástupní místa se nacházejí doslova u hlavní silnice. Zatímco sjezdovky Herlíkovic by svým převýšením a sportovním charakterem měly zaujmout ostřejší jezdce, modré přehledné tratě Bubákova zas oslovují rodiny s dětmi.

Požár
19.08.
masivní exploze

Výbuch plynovodu v Mexiku: Krádež stála zloděje život!

Masivní exploze plynového potrubí v mexickém státě Veracruz zabila nejméně jednoho člověka, další lidé jsou zraněni. Potrubí vybuchlo v sobotu brzy ráno poté, co se lidé snažili krást plyn, uvádí sekretariát státu Veracruz pro civilní obranu.

Policisté vyšetřují záhadný nález dvou těl
aktualizováno 15.08.
Záhadné úmrtí

U Lázní Bělohrad našli na poli mrtvolu, kousek od místa masakru

V pondělí odpoledne našel náhodný kolemjdoucí v poli u města Lázně Bělohrad mrtvolu ve značném stádiu rozkladu. Tělo se mělo najít jen přibližně půl kilometru od místa, kde policisté od neděle vyšetřují trojnásobnou vraždu.

Historická tramvaj
aktualizováno 13.07.
před 70 lety

Největší nehoda tramvají v historii: Bratříček měl skalpovaný obličej!

Psal se 13. červenec 1947, když se stala dosud nejhorší tramvajová nehoda v české historii. Zemřelo při ní 30 lidí, více než 70 pak bylo zraněno. Vzpomínky na smrtící jízdu popsala pamětnice Marie Javornická, která tehdy s rodiči a bratrem byla v jednom z vozů. Dnes od nehody uběhlo přesně 70 let.

Střelba ve firmě v Bratislavě!
aktualizováno 31.05.
video tragický útok

Střelba ve firmě v Bratislavě! Na místě jsou dva mrtví

V bratislavské čtvrti Růžínov se ve středu kolem poledne střílelo. Podle předběžných informací si incident vyžádal dva mrtvé.

Havířovem otřásl výbuch bytu
aktualizováno 06.10.
galerie záchranná akce

Havířovem otřásla ohlušující exploze! Jeden člověk zemřel

Ulicemi Havířova zazněl ve čtvrtek ráno ohlušující výbuch. V rodinném domě ve druhém patře při explozi zemřel jeden člověk, druhý utrpěl vážná zranění, vrchní část domu začala okamžitě hořet. Na místo vyrazili policisté, záchranáři i hasiči, kteří stabilizují dům proti zhroucení.

Rybáři našli utonulého vodáka - 4
aktualizováno 30.06.
tragédie na jezu

Rybáři našli utonulého vodáka. Řeka ho vydala po čtyřech dnech

Rybáři včera hodinu před půlnocí objevili tělo vodáka, který se v pondělí večer utopil na jezu na Berounce. Tělo bylo převezeno k pitvě, ale policie patrně případ uzavře jako nešťastnou událost.

Poslední cesta
10.06.
dojemné gesto

VIDEO: Takhle Ukrajina vyprovází své mrtvé hrdiny! Slzy neudržíte

Citově mimořádně silné video z Ukrajiny se objevilo na sociálních sítích. Jde o záznam převozu ostatků zabitého ukrajinského vojáka domů. Na smutnou poslední cestu ho dojemně vyprovodily tisíce lidí...