Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Koroner u zásahu - Ilustrační foto
aktualizováno 20.11.
ohromná tragédie

Kriminalisté vyšetřují podezřelé úmrtí dítěte na jihu Čech

Ohromná tragédie se stala na Prachaticku. Záchranáři museli v Husinci resuscitovat nezletilé dítě, jejich snaha byla bohužel marná. Případem se dále zabývá policie, která prověřuje, jak se celé neštěstí stalo.

Porod v autě
16.11.
emotivní zážitek

Žena začala rodit v autě, malého Šimona na svět přivedl tatínek!

Jako hrdina se ukázal ve čtvrtek odpoledne tatínek, jehož žena začala rodit cestou do hořovické nemocnice. Zachoval si chladnou hlavu a své partnerce v nouzi pomohl, synka odrodil sám přímo v autě - jen s pomocí operátorky záchranné služby.

Sanitka
aktualizováno 10.11.
Podobné nehody

V Hodoníně srazilo auto chlapce (5) na přechodu, v Praze dívku (14)

Pětiletého chlapce, který šel v Hodoníně a matkou přes přechod, srazilo auto. Se zraněními ho převezli do nemocnice. Auto srazilo také čtrnáctiletou dívku v pražských Kobylisích. Záchranáři ji převezli do nemocnice s vážným zraněním hlavy.

Prásk.tv píše:

Dagmara Przybysz
čtěte o tématu záchranáři na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NADBYTEK VODY V TĚLE MŮŽE ŠKODIT.

JAK SE JÍ ZBAVIT?

Nehoda na přechodu
aktualizováno 10.11.
Nárůst nehod

Sražených chodců přibývá, varují záchranáři! Vyjíždějí k nim denně

Počty chodců sražených auty se dramaticky zvýšily. Například liberečtí záchranáři hovoří o nárůstu takových případů o 700 procent. K nehodám aut s chodci vyjíždějí denně - a výjimkou nebylo ani páteční ráno.

Po policii zkouší elektromobil i záchranka
aktualizováno 07.11.
testovací vůz

Záchranáři dostali k testování nový vůz, nehody se nebojí

Jihomoravská záchranná služba dostala na půl roku elektromobil v hodnotě přes jeden milion korun. Je tak už druhou složkou integrovaného systému, která testuje drahé vozidlo soukromé firmy. Policie na půjčený super sport nevzpomíná úplně ráda, skončil totiž nabouraný s hradním protokolářem na palubě.

Záchranáři zasahují v Rakovníku u opařeného dítěte
aktualizováno 06.11.
vážná zranění

Ohromná tragédie: Pro opařené batole musel letět vrtulník!

Ohromná tragédie zasáhla v pondělí dopoledne Rakovník, kam musel pro malé batole letět vrtulník. Malé dítě po opaření utrpělo zranění na dvaceti procentech těla, po intenzivním ošetření ho vrtulník transportoval do vinohradské nemocnice.

Trolejbus v Opavě najel do zastávky
aktualizováno 01.11.
Nehody trolejbusů

Trolejbus najel v Opavě do zastávky! V Ostravě srazil ženu

V Ostravě srazil trolejbus 65letou ženu, ani přivolaní záchranáři už jí nedokázali pomoci. K neštěstí došlo v úterý večer. Ve středu ráno pak najel řidič trolejbusu v Opavě do zastávky, kde srazil jednoho z dělníků, kteří ji opravovali.

Muž zaútočil na sanitku
aktualizováno 22.10.
napadená sanitka

Záchranáři zastavili zakrvácenému muži, ten jim rozmlátil přední sklo!

Lubští záchranáři si v sobotu prožili chvíle strachu. Když jeli se zraněným pacientem, zastavil je zakrvácený muž. Chtěli mu pomoci, ale zraněný se vrhl proti autu, začal řvát a rozmlátil rukama přední sklo. Agresora musela zpacifikovat policie.

Neznámý střelec pálil na sanitku
20.10.
záchranáři v ohrožení

Rána a prasklé sklo: Po sanitce v Ústí nad Orlicí někdo střílel

Policie v Ústí nad Orlicí vyšetřuje pravděpodobnou střelbu na sanitní vůz rychlé záchranné služby. K incidentu mělo dojít u Dolní Dobrouče a posádka skončila se zničeným předním sklem. Kriminalisté posbírali stopy a čekají na výsledky expertíz.

Houbaření
17.10.
Sběr hub v Beskydech

Houbaření má další oběť! Lékaři před oblíbeným koníčkem varují

Houbaření může být pořádně nebezpečný koníček. Kromě otravy vám hrozí také úraz, často smrtelný. Jen v oblasti Beskyd zemřeli tři houbaři, poslední v úterý dopoledne.