Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výroba burčáku skončila tragédií
aktualizováno 21.09.
Tragédie ve sklepě

Ochutnávka burčáku skončila tragédií! 1 mrtvý, 3 v bezvědomí

Ochutnávka burčáku ve slovenských Dulovcích skončila tragédií. Čtyři muži se nadýchali plynů z kvasící se hroznové šťávy a ve vinném sklepě upadli do bezvědomí. Nejstarší z nich zemřel po převozu do nemocnice.

Holčička v Krupině vypadla z okna
30.07.
Tragédie na Slovensku

Holčička (3) vypadla z okna ve 4. patře! Zemřela v nemocnici

Obrovská tragédie otřásla slovenským městem Krupina. Tříletá holčička vypadla v neděli večer z okna ve čtvrtém patře, při převozu do nemocnice byla v bezvědomí. Po transportu vážným zraněním podlehla.

2143135
17.05.
Vše zachytila kamera

Policajti zkopali postřelenou dívku do bezvědomí! Za mříže nejdou

Trojice slovenských policistů si vyslechla tresty za brutální čin ve službě. Mladá řidička jim ujížděla, proto na ni několikrát vystřelili. Když konečně zastavila a vypadla postřelená z auta, zkopali ji do bezvědomí.

Prásk.tv píše:

Caroline Wood - 1
čtěte o tématu bezvědomí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Četl jsem reklamu Sberbank, kde nabízíte v rámci Vánoční akce bonusovou sazbu 2,89 % na půjčky a konsolidace. Dostane ji opravdu každý, nebo jsou v tom různé skryté háčky?

Vážná nehoda u Rotavy
aktualizováno 18.12.
galerie dramatická resuscitace

Řidič po nehodě u Rotavy ztratil vědomí, hasiči mu zachránili život

Po vážné nehodě u Rotavy byl řidič osobního auta v bezvědomí a nedýchal. Karlovarští hasiči a policisté vynesli zraněného na silnici a začali okamžitě s oživováním. Až po čtyřech výbojích z automatického defibrilátoru se podařilo řidiče přivést zpět k životu. Následně si ho převzali záchranáři, kteří ho převezli do nemocnice.

2067718
aktualizováno 04.11.
video Policejní pátrání

Útok v Praze: Žena kopala muže do hlavy, skončil v bezvědomí

Policie vyšetřuje brutální útok v Praze. Neznámá žena napadla muže, který byl opilý, ale nikoho neobtěžoval. Pachatelka svou oběť začala kopat do obličeje a rozkroku, až skončil v bezvědomí.

Mladík se zřítil do lomu
09.07.
problematický zásah

Mladíka v bezvědomí musel z lomu ve Štěnovicích dostat vrtulník

V neděli v podvečer zasahovaly jednotky hasičů a záchranářů včetně vrtulníku v jednom z lomů ve Štěnovicích. Mladík zde podle svědků skočil do vody a než se stihl vynořit, dopadl na něj další skákající hoch. Náraz byl velmi silný a mladík okamžitě ztratil vědomí, pak začala dramatická záchrana.

Vrtulník na horách
27.02.
zásah záchranářů

Po prudké srážce ztratili lyžaři vědomí. Jednoho odvezl vrtulník

Pondělní lyžování skončilo špatně pro dva lyžaře ve Špindlerově Mlýně. V areálu Svatý Petr se ve velké rychlosti srazili muž a žena. Náraz byl tak razantní, že oba ihned upadli do bezvědomí, muže museli záchranáři oživovat.

Vitalij Čurkin
aktualizováno 20.02.
smutná zpráva

Náhlá smrt ruského velvyslance při OSN: Zítra by slavil 65 let!

Jen den před svými 65. narozeninami zemřel v New Yorku zástupce Ruské federace při OSN Vitalij Čurkin. V pondělí o tom informovalo ruské ministerstvo zahraničí. Čurkin měl údajně problémy se srdcem a upadl do bezvědomí, šéfa OSN zpráva o jeho smrti zaskočila.

Žena podezřelá z okradení ženy v bezvědomí
05.12.
Neznáte ji?

Hyeny se neštítily okrást ženu v bezvědomí! Žena platí její kartou

Neskutečný případ lidské bezohlednosti vyšetřují už od září pražští policisté. Na náměstí Jiřího z Lobkovic okradl neznámý pachatel ženu, která upadla do bezvědomí. Policisté teď zveřejnili video se záběry ženy, která používala platební kartu okradené.

Amber Rose Kordiak
aktualizováno 19.11.
Úžasné svědectví

Když se holčička probrala z kómatu, popsala, jaké to je v nebi!

Sedmiletá dívenka upadla po ošklivé nehodě do bezvědomí. Když se probrala, popsala matce, jak to vypadalo v nebi. Prý se rozhodla vrátit, aby nebyli její rodiče smutní.