Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Medvěd na Vsetínsku
18.09.
Objevil se u Zlína

Medvěd děsí obyvatele Valašska dál. Toulá se i u rušných silnic

Medvěd, který se už od minulého týdne prochází Valašskem, se v pondělí objevil nedaleko Zlína. Televizi Nova se ozval muž, který ho tam viděl u frekventované silnice. Nejen tamní obyvatelé, ale i řidiči by se měli mít na pozoru.

Vzteklá liška
aktualizováno 29.05.
podezření na vzteklinu

Olze se do nohy zakousla liška! V nemocnici pro ni neměli lék

Velmi těžké chvíle prožila bývalá zdravotní sestra z Vítkovska, která skončila v péči lékařů poté, co ji na víkendové procházce kousla do nohy liška. Když přijela do opavské nemocnice, neměli sérum proti možné vzteklině. Shánět ho museli až v Praze.

Velké želvy v Zoo Praha - 1
aktualizováno 17.05.
po zimě zase venku

Velké želvy z pražské zoo si vyrazily na procházku! FOTO

Želvy sloní a želvy obrovské z pražské zoologické zahrady po více než půl roce stráveném ve vnitřní expozici opět pobývají i venku. Tento týden si vyrazily poprvé do venkovního výběhu za slunečními paprsky.

Prásk.tv píše:

Žluté kuličky
čtěte o tématu procházka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Fast Food Film zvou pod pokličku rychlého občerstvení

Rychlé občerstvení nejsou jen cheeseburgery a káva u McDrive, ale i tisíce lidských příběhů.

Knížák spadl ze srázu k vodě
13.05.
nebezpečná procházka

Známý výtvarník se procházel kolem Vltavy, spadl ze srázu!

Výtvarník a bývalý ředitel Národní galerie Milan Knížák zažil při polední procházce perné chvilky. Při chůzi podél řeky Vltavy v Podolí uklouzl a spadl ze srázu, málem skončil ve vodě. Pomoct mu musela jednotka hasičů ve člunu.

Lvíčata na procházce
13.03.
roztomilá mláďata

Jarní slunce vylákalo brněnská lvíčata na procházku! VIDEO

Po dlouhé zimě se konečně jaro hlásí o slovo a první slunečné dny vylákaly do výběhu v brněnské zoo i nedávno narozená lvíčata.

Horská služba
aktualizováno 23.02.
noční pátrání

Poplach na Šumavě: Mladík se ztratil cestou z bowlingu

Poměrně dlouhou noční procházku si užil jednadvacetiletý mladík na Šumavě. V noci na pátek se vydal na Zadově z bowlingu, kde popíjel s kamarády. Při cestě se od party odpojil a zabloudil v lesích. Horská služba ho našla ve tři ráno.

Jeskyně
16.12.

VÍKEND: Kouzlo zimní procházky v jeskyních

Zima o sobě začíná opět dávat vědět. Počasí venku láká na procházky po vánočních trzích, první svařáky nebo třeba také na bruslení. Pokud ale přemýšlíte nad tím, co jiného v takovém počasí dělat - máme pro vás jeden zajímavý tip!

Houbařka zkolabovala a zemřela
aktualizováno 22.07.
Smrt houbařky

Žena (†77) šla na houby, domů už se nevrátí! Zabilo ji vedro

Oblíbené hobby se stalo houbařce Milce osudným. Do lesa se vydala v pátek ráno spolu s kamarádkou, v půli cesty ale zkolabovala a nikdo už jí nedokázal pomoci. Zřejmě za to mohlo horko, které na Slovensku podobně jako v Česku panuje.

Chorvatsko - kuchyně a nákupy - 4
aktualizováno 23.06.
Seriál TV NOVA

Prošli jsme ulice Zadaru a vybrali pro vás to nejzajímavější

Pátým dílem vrcholí speciál o Chorvatsku 2017. Jak už víte, štáb televize Nova se vydal do letoviska Zadar a mapoval, na co se mohou letos čeští turisté připravit.

KČT - Za jarním sluníčkem
26.04.
Jdeme s Novou

Vyražte na pochod Přes tři hrady s Novou a Klubem českých turistů!

Naše vlast oslaví příští rok 100 let od svého vzniku a Klub českých turistů ze Sopotnice společně s hlavním mediálním partnerem televizí Nova připravil k tomuto výročí ojedinělý projekt, seriál pochodů s názvem 100 let republiky, 130 let v pohybu. Nejbližší akcí v této řadě je pochod Přes tři hrady, startující 6. května v podhůří Orlických hor.