Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vzteklá liška
aktualizováno 29.05.
podezření na vzteklinu

Olze se do nohy zakousla liška! V nemocnici pro ni neměli lék

Velmi těžké chvíle prožila bývalá zdravotní sestra z Vítkovska, která skončila v péči lékařů poté, co ji na víkendové procházce kousla do nohy liška. Když přijela do opavské nemocnice, neměli sérum proti možné vzteklině. Shánět ho museli až v Praze.

Velké želvy v Zoo Praha - 1
aktualizováno 17.05.
po zimě zase venku

Velké želvy z pražské zoo si vyrazily na procházku! FOTO

Želvy sloní a želvy obrovské z pražské zoologické zahrady po více než půl roce stráveném ve vnitřní expozici opět pobývají i venku. Tento týden si vyrazily poprvé do venkovního výběhu za slunečními paprsky.

Knížák spadl ze srázu k vodě
13.05.
nebezpečná procházka

Známý výtvarník se procházel kolem Vltavy, spadl ze srázu!

Výtvarník a bývalý ředitel Národní galerie Milan Knížák zažil při polední procházce perné chvilky. Při chůzi podél řeky Vltavy v Podolí uklouzl a spadl ze srázu, málem skončil ve vodě. Pomoct mu musela jednotka hasičů ve člunu.

Prásk.tv píše:

Lucie Vondráčková - 1
čtěte o tématu procházka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Lvíčata na procházce
13.03.
roztomilá mláďata

Jarní slunce vylákalo brněnská lvíčata na procházku! VIDEO

Po dlouhé zimě se konečně jaro hlásí o slovo a první slunečné dny vylákaly do výběhu v brněnské zoo i nedávno narozená lvíčata.

Horská služba
aktualizováno 23.02.
noční pátrání

Poplach na Šumavě: Mladík se ztratil cestou z bowlingu

Poměrně dlouhou noční procházku si užil jednadvacetiletý mladík na Šumavě. V noci na pátek se vydal na Zadově z bowlingu, kde popíjel s kamarády. Při cestě se od party odpojil a zabloudil v lesích. Horská služba ho našla ve tři ráno.

Jeskyně
16.12.

VÍKEND: Kouzlo zimní procházky v jeskyních

Zima o sobě začíná opět dávat vědět. Počasí venku láká na procházky po vánočních trzích, první svařáky nebo třeba také na bruslení. Pokud ale přemýšlíte nad tím, co jiného v takovém počasí dělat - máme pro vás jeden zajímavý tip!

Houbařka zkolabovala a zemřela
aktualizováno 22.07.
Smrt houbařky

Žena (†77) šla na houby, domů už se nevrátí! Zabilo ji vedro

Oblíbené hobby se stalo houbařce Milce osudným. Do lesa se vydala v pátek ráno spolu s kamarádkou, v půli cesty ale zkolabovala a nikdo už jí nedokázal pomoci. Zřejmě za to mohlo horko, které na Slovensku podobně jako v Česku panuje.

Chorvatsko - kuchyně a nákupy - 4
aktualizováno 23.06.
Seriál TV NOVA

Prošli jsme ulice Zadaru a vybrali pro vás to nejzajímavější

Pátým dílem vrcholí speciál o Chorvatsku 2017. Jak už víte, štáb televize Nova se vydal do letoviska Zadar a mapoval, na co se mohou letos čeští turisté připravit.

KČT - Za jarním sluníčkem
26.04.
Jdeme s Novou

Vyražte na pochod Přes tři hrady s Novou a Klubem českých turistů!

Naše vlast oslaví příští rok 100 let od svého vzniku a Klub českých turistů ze Sopotnice společně s hlavním mediálním partnerem televizí Nova připravil k tomuto výročí ojedinělý projekt, seriál pochodů s názvem 100 let republiky, 130 let v pohybu. Nejbližší akcí v této řadě je pochod Přes tři hrady, startující 6. května v podhůří Orlických hor.

Utýraná fenka - 2
15.04.
Oslavany na Brněnsku

Servírka prosila muže, aby si hlídal psa. Udělal mu něco strašného!

Při venčení psa se 34letý muž rozhodl zastavit v restauraci. Zmatené zvíře pobíhalo po lokále a nakonec uvnitř vykonalo potřebu. Když páníčka napomenula obsluha, zachoval se naprosto neuvěřitelně. Pejska vzal a hodil ho do studny!