Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda záchranářů
včera 20:33
vážná nehoda

Záchranka spěchala za pacientem, cestu jí zkřížilo auto! Tři zranění

Sobotní výjezd záchranářů k pacientovi s náhlými zdravotními obtížemi v obci Píšť skončil vážnou dopravní nehodou, při které se zranili tři lidé. Čelní náraz přišel poté, co sanitnímu vozu vjelo do cesty osobní auto. Na místo neštěstí letěl i záchranářský vrtulník.

Nehoda pod Strečnem - 3
aktualizováno 03.06.
neštěstí na slovensku

Vážná nehoda: Zranilo se 7 lidí, z toho tři těžce! Odnesly to i děti

Nejméně sedm lidí se zranilo při čelní srážce dvou aut nedaleko slovenského Strečna. V nemocnici skončily i tři děti. Jak vážný je jejich zdravotní stav, však není jasné. Podle prvotních informací se tři lidé zranili těžce.

Nehoda u obce Štoky
01.06.
Vyřešil to po svém

Řidič urval nápravu a výfuk. Vrak nechal stát a šel si koupit pivo

Hasiči a policisté zasahovali ve čtvrtek dopoledne na silnici II. třídy 348 u obce Štoky. Jednačtyřicetiletý řidič vyletěl ze silnice a o svah urval zadní nápravu auta. Po nehodě nechal stát vrak citroenu napříč silnicí a šel si do nejbližší prodejny koupit pivo. Policistům, kterým nadýchal přes 1,5 promile, nakonec přiznal, že alkohol proléval hrdlem už večer před nehodou.

Prásk.tv píše:

Bohumil Klepl
čtěte o tématu bouračka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Nehoda u slovenského Hlohovce
20.05.
Nehoda na Slovensku

Peter zemřel při cestě za prací. Manželka v 8. měsíci se zhroutila!

Mladý život vyhasl při nehodě u slovenského Hlohovce. Spolu se třemi dalšími lidmi jel Peter v autě s řidičem, který zezadu narazil do kamionu. Byl na místě mrtvý. Když se to dozvěděla jeho těhotná manželka, zhroutila se.

Řidič oktávky porazil semafor
aktualizováno 29.04.
Komplikace pro řidiče

Auto porazilo semafor na rušné křižovatce! Provoz řídili policisté

K havárii osobního automobilu vyjížděli v neděli nad ránem pražští hasiči a policisté do Štěrbohol. Nehoda se naštěstí obešla bez vážných zranění.

Auto v protisměru
26.04.
slovenské silnice

Šílená jízda: Senior (83) se řítil v protisměru, bourala 3 auta. VIDEO

Řidiče na Slovensku ve čtvrtek ohrožoval automobil, který se řítil rychlostní silnicí R1 v protisměru. Při snaze vyhnout se čelnímu střetu, se nedaleko Seredě srazila tři auta. Když policisté nebezpečného piráta silnic dopadli, nestačili se divit. Za volantem auta totiž seděl třiaosmdesátiletý senior.

Pronásledované auto
aktualizováno 06.04.
bál se zastavit

Noční honička v Praze: Řidič ujížděl policii rychlostí 160 km/h!

Pražští policisté v noci pronásledovali řidiče (43), který na jejich pokyn odmítl zastavit. Muž následně strážníkům ujížděl rychlostí až 160 km/h. Nakonec však neúspěšně, po chvíli totiž havaroval. Strážníkům svou rychlou jízdu zdůvodnil tím, že se bál zastavit.

Dopravní nehoda
aktualizováno 29.03.
hledají svědky

Muž ujížděl policejní hlídce! Naboural do auta s mladou ženou

Policie přistihla při činu muže, který opakovaně řídí bez řidičského oprávnění. Řidič začal před hlídkou ujíždět, způsobil při tom ale dopravní nehodu. Policisté hledají svědky, které mohl řidič svou nebezpečnou jízdu ohrozit.

Nehoda kamionů - ilustrační foto
aktualizováno 22.03.
směr Praha

Na dálnici D1 boural náklaďák a osobáky! Doprava hodiny stála

Nehoda nákladního vozidla a dvou osobních vozů zablokovala provoz na dálnici D1 u Jihlavy ve směru na Prahu. Dálnice byla dlouho neprůjezdná.

Semafor
aktualizováno 12.03.
hazard v pardubicích

Tři řidiči projeli křižovatkou na červenou, poslední boural. VIDEO

Na křižovatce v Pardubicích se minulý týden děly věci. Muž tam zachytil na kameru tři řidiče, kteří projeli křižovatkou na červenou. Nejdřív to udělaly dva kamiony a pak osobní auto. To navíc nabouralo řidiče, který jel na zelenou. Všem hrozí mnohatisícová pokuta a pět trestných bodů.