Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Peugeot čelně narazil do stromu, řidič se vážně zranil
01.10.
Dopravní nehoda

Další tragédie na silnici. U D1 zemřel řidič po nárazu do stromu

Další život vyhasl v neděli odpoledne na obslužné silnici vedoucí podél D1 na hranici Jihomoravského a Olomouckého kraje. Po nárazu do stromu na místě zemřel řidič, další tři spolujezdci se zranili.

Českou rodinu v Chorvatsku zachránila Slovenka
27.08.
Bouračka v Chorvatsku

Tahle žena zachránila Čechy v Chorvatsku! Promluvila o nehodě

Rodina z Kolína se při cestě do Chorvatska vybourala, děti zůstaly zaklíněné v autě. Pomohla jim až Slovenka, která zrovna jela kolem. Češi svou zachránkyni hledali na facebooku a během několika dní se ji podařilo najít. Teď mladá lékařka promluvila.

2176078
aktualizováno 23.08.
Matka zemřela

Děti uvízly po nehodě ve vraku. Pro pomoc došly po 4 dnech samy

Čtyři dny přežily malé děti bez rodičů u dálnice v americkém Arkansasu. Jejich matka zemřela při nehodě a batolata zůstala uvězněná ve svých sedačkách. Tříletý chlapec se ale dokázal dostat ven a dojít pro pomoc. Zachránil tak i svého ročního bratříčka.

Prásk.tv píše:

Bohumil Klepl
čtěte o tématu bouračka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE ! Vyhrajte až 50 vstupů do NEJVĚTŠÍHO nově otevřeného TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA v České republice!

Zapojte celou rodinu a přátele do soutěžte o ceny v hodnotě 9.990 Kč.

Českou rodinu v Chorvatsku zachránila Slovenka
22.08.
Záchrana rodiny

Češi v Chorvatsku bourali: "Děti křičely bolestí, pomohl až anděl!"

Rodina z Kolína se vydala na vysněnou dovolenou do Chorvatska. 200 kilometrů před cílem ale jedno z aut nabouralo a při nehodě zůstaly děti zaklíněné. Tehdy se objevila Slovenka, která je zachránila. Rodina jí ale nestihla poděkovat, proto se rozjela velká pátrací akce.

Nehoda záchranářů
18.08.
vážná nehoda

Záchranka spěchala za pacientem, cestu jí zkřížilo auto! Tři zranění

Sobotní výjezd záchranářů k pacientovi s náhlými zdravotními obtížemi v obci Píšť skončil vážnou dopravní nehodou, při které se zranili tři lidé. Čelní náraz přišel poté, co sanitnímu vozu vjelo do cesty osobní auto. Na místo neštěstí letěl i záchranářský vrtulník.

Nehoda pod Strečnem - 3
aktualizováno 03.06.
neštěstí na slovensku

Vážná nehoda: Zranilo se 7 lidí, z toho tři těžce! Odnesly to i děti

Nejméně sedm lidí se zranilo při čelní srážce dvou aut nedaleko slovenského Strečna. V nemocnici skončily i tři děti. Jak vážný je jejich zdravotní stav, však není jasné. Podle prvotních informací se tři lidé zranili těžce.

Nehoda u obce Štoky
01.06.
Vyřešil to po svém

Řidič urval nápravu a výfuk. Vrak nechal stát a šel si koupit pivo

Hasiči a policisté zasahovali ve čtvrtek dopoledne na silnici II. třídy 348 u obce Štoky. Jednačtyřicetiletý řidič vyletěl ze silnice a o svah urval zadní nápravu auta. Po nehodě nechal stát vrak citroenu napříč silnicí a šel si do nejbližší prodejny koupit pivo. Policistům, kterým nadýchal přes 1,5 promile, nakonec přiznal, že alkohol proléval hrdlem už večer před nehodou.

Nehoda u slovenského Hlohovce
20.05.
Nehoda na Slovensku

Peter zemřel při cestě za prací. Manželka v 8. měsíci se zhroutila!

Mladý život vyhasl při nehodě u slovenského Hlohovce. Spolu se třemi dalšími lidmi jel Peter v autě s řidičem, který zezadu narazil do kamionu. Byl na místě mrtvý. Když se to dozvěděla jeho těhotná manželka, zhroutila se.

Řidič oktávky porazil semafor
aktualizováno 29.04.
Komplikace pro řidiče

Auto porazilo semafor na rušné křižovatce! Provoz řídili policisté

K havárii osobního automobilu vyjížděli v neděli nad ránem pražští hasiči a policisté do Štěrbohol. Nehoda se naštěstí obešla bez vážných zranění.

Auto v protisměru
26.04.
slovenské silnice

Šílená jízda: Senior (83) se řítil v protisměru, bourala 3 auta. VIDEO

Řidiče na Slovensku ve čtvrtek ohrožoval automobil, který se řítil rychlostní silnicí R1 v protisměru. Při snaze vyhnout se čelnímu střetu, se nedaleko Seredě srazila tři auta. Když policisté nebezpečného piráta silnic dopadli, nestačili se divit. Za volantem auta totiž seděl třiaosmdesátiletý senior.