Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bytovka v Prievidzi
aktualizováno 18.06.
slovenská policie

Chlapeček (1,5) vypadl z okna ve druhém patře, rodiče měli být opilí

Malý chlapeček (1,5) může v budoucnu hovořit o tom, že se znovu narodil. V neděli totiž ve slovenském městě Prievidza vypadl z druhého patra v jedné z bytovek, po strašlivém pádu se mu ale jako zázrakem nic nestalo. Rodiče byli v době incidentu pod vlivem alkoholu, uvádí portál TVNoviny.sk.

Pád z okna
aktualizováno 13.06.
Tragické pády

Lidé padají z oken a stromů! Za 4 dny řešili záchranáři 7 případů

Během úterý zasahovali záchranáři moravskoslezského kraje u tří událostí, při nichž došlo k pádům z výšky s vážnými následky. Od soboty do pondělí přitom museli vyjíždět už ke čtyřem podobným situacím – celkově jde tedy během čtyř dní o sedm pádů z výšky. Pět z nich byly pády z oken, dva pak ze stromu.

Na mladého muže spadl strom!
07.06.
Vážné zranění

Chlapec v Havířově vypadl z okna, skončil v umělém spánku

Moravskoslezští záchranáři ve středu večer vyjížděli k vážně zraněnému teenagerovi, který v Havířově na Karvinsku vypadl z okna. Vrtulník ho po ošetření převezl do ostravské fakultní nemocnice.

Prásk.tv píše:

Karin a Jay Stone - 1
čtěte o tématu okno na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zhodnocení financí zajímá stále více Čechů

V současné době je každý sedmý Čech investorem a stále více lidí se přiklání k investování do podílových fondů, které může vést k opravdu zajímavému zhodnocení peněz – například ING fondy zhodnotily v loňském roce investici v průměru o 17,2 %.

Pád z okna
05.06.
Neštěstí na Slovensku

Tragédie na sídlišti! Davídek (6) vypadl z okna v 6. patře, nepřežil

Obrovské neštěstí se stalo ve slovenském Komárně. Z okna paneláku vypadl šestiletý Davídek, který se zřejmě opřel o síťku a ta nevydržela. Utrpěl vážná zranění, kterým po převozu do nemocnice podlehl.

Zloděj se do okna dostával oknem
07.05.
krádeží přibývá

Pozor na letní lupiče! Šplhají do oken, majitele okrádají i ve spánku

Kriminalisté řeší první letošní případy, kdy se zloději v noci vloupají do otevřených oken domů nebo bytů. V Litvínově takto lupiči vykradli čtyři byty. Přes balkóny se vyšplhali i do vyšších pater. V jednom z bytů dokonce majitelé během krádeže spali.

Pád dívenky z vlaku
aktualizováno 12.02.
Soud odložen

Zvrat v případu? "Dítě vypadlo z okna, ne dveří vlaku," tvrdí svědek

V Olomouci pokračoval soud v případu tragického pádu dvouleté holčičky z vlaku. V pondělí vypovídal svědek, který tvrdí, že dívenka vypadla z okna a ne dveřmi, které se za jízdy otevřely, jak tvrdí žalobce. Z usmrcení z nedbalosti jsou obžalovány vlakvedoucí a průvodčí. Soud byl odložen na březen.

Dítě vyhozené z okna
aktualizováno 16.01.
Drama u Atlanty

Matce za zády šlehaly plameny, dítě naslepo hodila z okna! VIDEO

Obrovský požár, který zachvátil komplex budov nedaleko Atlanty, postavil rodiče osmi dětí před kritické rozhodnutí. S plameny za zády nebyl čas na to, děti podávat hasičům na žebříku.

Vražda v Jihlavě
aktualizováno 18.12.
vyšetřování pokračuje

Brutální vražda v Jihlavě: Policie odhalila, co se mezi partnery stalo

Kdo stojí za brutální vraždou Blanky z Jihlavy, je stále záhadou. Hlavním podezřelým byl její bývalý manžel, se kterým měla dlouhodobě spory. Ten je však také po smrti. Policisté na mimořádné tiskové konferenci odhalili, co se mezi partnery odehrávalo.

Střelba v Jihlavě
aktualizováno 16.12.
vražda na ulici

Detaily o vraždě ženy v Jihlavě: Policie označila možného vraha

Policie v sobotu zveřejnila detaily z otřesné vraždy 71leté ženy v Jihlavě. V souvislosti s vraždou pátrali policisté po červeném vozidle HYUNDAI IX 35 červené barvy s registrační značkou 5J6 4785. Podezřelým z násilného trestného činu by podle policie mohl být její bývalý manžel.

Muž se sluchátky a vlak
aktualizováno 25.10.
hledá ho policie

Vandal hodil do okna jedoucího vlaku kámen. Zranil cestujícího!

Dramatické chvíle zažili večer lidé, kteří cestovali vlakem mezi Plzní a Berounem. V Chrástu u Plzně totiž někdo hodil bočním oknem kámen a zranil jednoho cestujícího.