Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

KOŘENÍ: Skládací auto
18.03.

KOŘENÍ: Skládací auto

Vyhnout se dopravním zácpám, nemuset řešit parkování, šetřit životní prostředí a přitom jezdit autem. Máte dojem, že tohle všechno nejde dohromady?

KOŘENÍ: Hmyz v kuchyni
18.03.

KOŘENÍ: Hmyz v kuchyni

V běžném životě se mu raději obloukem vyhýbáme. Řeč je tu o hmyzu.

KOŘENÍ: Sloní polo
18.03.

KOŘENÍ: Sloní polo

Konkurence ve sportu je obrovská. Vyhrát nějaký závod v běhu nebo turnaj v tenise už je skoro nemožné, pokud jste se nenarodili s neobyčejným talentem.

Prásk.tv píše:

Narozeninová Snídaně s Novou
čtěte o tématu Koření na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

První komerční létající auto
aktualizováno 11.03.
Koření

Je to tady! První létající auto připomíná legendární Velorex

Možnost ulétnout realitě přeplněných silnic je na dosah ruky. Soupeření téměř tuctu světových společností o to, kdo jako první vzlétne s automobilem k nebesům, je možná u konce. K pomyslnému zlatu má v tomto závodě nejblíže dvoumístné vozidlo nizozemské společnosti - podobající se legendárnímu Velorexu bratří Stránských.

2115476
aktualizováno 11.03.
Koření

Smutný boj o život posledního bílého nosorožce na světě

Být svědkem vyhynutí celého živočišného druhu je jednou z nejtragičtějších chvil v dějinách. Odborníci z celého světa dělají, co mohou, aby osudovému okamžiku zabránili. Ale budoucnost nosorožců tuponosých, nebo také bílých severních je přesto černá. Zdravotní stav posledního žijícího samce se totiž výrazně zhoršil. V keňské rezervaci Ol Pejeta svádějí veterináři boj o jeho život.

Nejsladší muzeum světa
aktualizováno 04.03.

KOŘENÍ: Nejsladší muzeum světa

Cukr je droga, o tom není pochyb. Bez sladkého si řada z nás nedokáže život vůbec představit.

Jezdci na koni v Pákistánu
aktualizováno 04.03.

KOŘENÍ: Pákistánská tradice

Jízda na koni je už po staletí ceněnou dovedností. Mezi nejnáročnější disciplíny patří závod nazvaný vytahování stanových kolíků. Závodník musí při jízdě tryskem nabodnout dřevěný kolík na dlouhé kopí. Tahle tradiční soutěž přitáhla tisíce diváků do pákistánského Islámábádu.

Psí jóga
aktualizováno 04.03.

KOŘENÍ: Psí jóga

Pes je bezpochyby nejlepším přítelem člověka a díky vynalézavosti podnikatelů si se čtyřnohými kamarády můžeme užívat stále více zábavy společně.

Kouření
17.12.

KOŘENÍ: Kuřáci vitamínů

Vitamíny se dají inhalovat, alespoň je o tom přesvědčená americká biotechnická společnost.

KOŘENÍ: Droga proti depresi
17.12.

KOŘENÍ: Droga proti depresi

Moderní doba přináší dlouhý a zdravý život i čím dál větší materiální bohatství. Přesto se ale najdou lidé, kterým zrychlující se tep dějin přivádí spíš stres a špatnou náladu.