Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Strašlivá tragédie v Pojbukách
aktualizováno 12.12.
smrtelná zranění

Sousedská hádka se vyhrotila! Jeden z mužů zemřel v nemocnici

Velmi tragicky skončil konflikt mezi dvěma muži v obci Pojbuky na Táborsku. Dlouhodobé spory a hádka totiž přerostla v potyčku, při které byl mladší z mužů velmi vážně zraněn a skončil mezi špalky v bezvědomí. I přes veškerou pomoc zraněný zemřel v nemocnici. Podezřelý už byl v minulosti trestán za násilnou trestnou činnost, teď mu hrozí šestnáct let.

Policie pacifikuje agresivního muže
aktualizováno 08.12.
potyčka v Praze

Muž chtěl jezdit na oji tramvaje, s pouty na rukou sprostě nadával

Potyčku s opilým mužem mají za sebou cestující v pražské hromadné dopravě. Muž nemohl nastoupit do tramvaje, rozhodl se proto, že bude cestovat na oji. Po hádce s řidičem došlo k fyzickému kontaktu, řidiči naštěstí přispěchali na pomoc kolemjdoucí a cestující. Když si pro muže přijeli policisté, choval se muž agresivně i vůči nim. Nakonec ho museli zpacifikovat a odvést na záchytku.

Slepce měl řidič vézt na kapotě skoro kilometr, hrozila mu smr
05.12.
soudní proces

Slepce měl řidič vézt na kapotě skoro kilometr, hrozila mu smrt

U okresního soudu ve Znojmě ve středu pokračovalo líčení s řidičem, který podle obžaloby po konfliktu zrcátkem zachytil nevidomého muže a pak ho skoro kilometr vezl na kapotě. Slepec naštěstí přežil. Pachatel je souzen za pokus o těžké ublížení na zdraví.

Prásk.tv píše:

Nevěsta
čtěte o tématu potyčka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Konflikt ve studiu
04.11.
Potyčka při natáčení

"Sejmu tě, vypadni!" Kohoutová a Svoboda se popraly ve studiu

Potyčkou skončilo natáčení pořadu FaceNews, který se věnuje zákulisí show Tvoje tvář má známý hlas. Berenika Kohoutová, která jím provádí, se pořádně opila a vstoupila do jiného studia, než chtěla. Tam zrovna natáčela Petra Svoboda, která se ale nedala.

Vzdání pocty padlým vojákům v Afganistánu - 3
29.10.
Zásah vojenské policie

Vojáci se v baru porvali, napadli i policistu! Kvůli urážce padlých

Bitku příslušníků armády vyšetřuje policie v Sezimově Ústí. Vojáky, kteří se vrátili ze zahraniční mise v Afghánistánu, měl na diskotéce jeden z návštěvníků nazvat žoldáky. Když přijela policie, napadl jeden z vojáků i zasahujícího policistu. Na místo pak dorazila vojenská policie. Kriminalisté už jednoho z vojáků stíhají za násilí proti úřední osobě.

Rvačka v hospodě
aktualizováno 09.10.
zrušení obvinění

Při rvačce padl smrtelný výstřel, žalobce nyní zrušil stíhání střelce

Případ sobotní střelby v hospodě v Zubří na Vsetínsku, při které zemřel člověk, má překvapivé pokračování. Muže, který měl připravit hosta o život, zbavil státní zástupce obvinění ze zločinu vraždy a zrušil jeho trestní stíhání. Je tak na svobodě a čeká na nové obvinění.

Cizinci se porvali s mužem v MHD, zemřel! Soudí je za vraždu
aktualizováno 09.10.
Začaly výslechy

Cizinci se porvali s mužem v MHD, zemřel! Soudí je za vraždu

Soud začal projednávat březnovou střelbu v autobuse na pražském Smíchově. 51letý muž se tam podle obžaloby pohádal se dvěma cizinci a při následné rvačce pak střílel z plynové pistole. Následkům svých zranění později podlehl.

Rvačka v hospodě
aktualizováno 09.10.
Tragédie na Vsetínsku

Muži se porvali v hospodě, pak zazněl výstřel! Jeden nepřežil

V obci Zubří na Vsetínsku se stala tragédie. 50letý muž tam při potyčce v místní hospodě vytáhl revolver a střelil svého soka. Ten bohužel nepřežil.

Bezdomovec Rambo
aktualizováno 18.09.
Ústecký Rambo

Smrt legendárního bezdomovce vyšetřuje policie! Zemřel po hádce

Policisté vyšetřují smrt známého bezdomovce z Ústí nad Labem. Muže, přezdívaného Rambo, našli mrtvého v neděli před půlnocí v centru města. Pitva zatím nestanovila příčinu úmrtí, podle policie se ale mohl stát obětí trestného činu. Pátrá proto po svědcích.

Rvačka v autobuse na Smíchově
07.08.
Nové informace

Střelba v autobuse na Smíchově: Muž zemřel, policie obvinila cizince

V polovině března došlo v pražské MHD na Smíchově k potyčce mužů a následné střelbě. Situace má nečekanou dohru. Poškozený muž zemřel, policie případ vyšetřuje jako vraždu.