Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání
27.11.
pátrání policie

Seniorka přišla o 25 tisíc, žena s její kabelkou zmizela za pár minut

Přerovští kriminalisté žádají o pomoc při pátrání po ženě, která v obchodním centru okradla seniorku. Policie doufá, že díky záběrům z bezpečnostní kamery se jim zlodějku, která způsobila škodu za více než 25 tisíc korun, podaří dopadnout.

Márnice
aktualizováno 18.11.
Jak zemřel?

Záhada: U obchoďáku v Liberci našli mrtvolu mladého muže (23)!

Liberečtí policisté od sobotního rána řeší záhadu. Před půl devátou ráno se totiž na lince 158 dozvěděli o bezvládném tělu. To svědci objevili v Ostašovské ulici nedaleko zdejšího obchodního centra.

Střelba v nákupním centru v Thorntonu
aktualizováno 02.11.
Neštěstí v Thorntonu

Střelba v nákupním centru u Denveru: 3 mrtví, útočník uniká

Dva lidé přišli na místě o život při střelbě v nákupním centru Walmart na předměstí Denveru ve státě Colorado v USA. Další žena, která byla při útoku postřelena, podlehla zranění v nemocnici.

Prásk.tv píše:

Známé tváře včera přivítali novou prodejnu značky Forever 21 v Centrum Chodov - 1
čtěte o tématu obchodní centrum na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Požár OC Krakov
aktualizováno 12.10.
galerie požár v Praze

Obchodnímu centru Krakov hořela střecha! Budovu evakuovali

Pražskému nákupnímu centru Krakov hořela ve čtvrtek večer střecha. Na místě zasahovali hasiči, kterým se rychle podařilo dostat požár pod kontrolu.

Nákupy
aktualizováno 28.09.
přehled OTEVÍRACÍ DOBA

Česko dnes slaví Den státnosti. Kde nakoupíte a kde bude zavřeno

Den české státnosti je dalším svátkem kdy musí být obchody s prodejní plochou větší než 200 metrů zavřené. Zákazníci jsou však stále zmateni. Zatímco v supermarketech ve čtvrtek nenakoupíte, většina nákupních center zůstane otevřená.

Sirény v obchodním domě
07.09.
Noční "představení"

Pekelný budíček: Lidi vytáhly z postelí sirény obchodního centra!

Na právě skončený víkend dlouho nezapomenou obyvatelé části sídliště Chodov v Praze. V noci z pátku na sobotu je totiž probudilo houkání sirén z nedaleko rozestavěného obchodního centra. Poplach přitom podle svědků trval skoro hodinu.

Únos chlapečka v Košicích
aktualizováno 31.08.
policejní vyšetřování

Únos dítěte! Neznámá žena vzala chlapečka (4) z obchodního centra

Policie zveřejnila záběry z kamer v obchodním centru v Košicích, ze kterého odvedla neznámá žena čtyřletého chlapečka - a to bez souhlasu rodičů. Incident se odehrál ve středu, ženu se díky všímavosti řidiče MHD podařilo i s dítětem vypátrat.

Fotopast ve Zlíně - 2
aktualizováno 25.06.
Fotopast v kabince

Šmírák nastražil do kabinky fotopast, obchody teď hledají další

Nezvyklý případ vyšetřuje policie ve Zlíně. Ve zkušební kabince obchodního domu našel nakupující fotopast. Je pravděpodobné, že ji tam dal někdo, kdo chtěl šmírovat zákazníky. Zaměstnanci se původně báli, že jde o výbušninu, na místě zasahoval i pyrotechnik. Obchodníci na Zlínsku teď kabinky častěji kontrolují.

Výbuch bomby v Bogotě
18.06.
Útok v Kolumbii

Na toaletách v obchoďáku vybuchla bomba! Tři ženy zemřely

Nejméně tři ženy přišly v sobotu o život při výbuchu, který způsobila bomba v nákupním středisku v bohaté čtvrti v kolumbijském hlavním městě. Dalších devět žen utrpělo zranění. Oznámily to místní úřady.

Evakuace obchodního centra Arndale v Manchesteru
23.05.
Evakuace obchodního centra

Další poplach v Manchesteru! "Je tu bomba!" vyděsil muž nakupující

Obchodní centrum Arndale v Manchesteru evakuovali. Podle svědků byla slyšet hlasitá rána, po níž desítky lidí utekly ven. Paniku zřejmě způsobil muž, který křičel, že je v nákupním centru bomba. Policisté ho zadrželi.