Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pokladní
aktualizováno 25.01.
kontroverzní návrh

Obchody zavřené v neděli: Stovky prodejců souhlasí, usilují o změnu!

Maloobchodní síť zahrnující asi 900 prodejen po celém Česku chce prosadit plošný zákaz nedělního prodeje. Má zastavit úpadek malých venkovských obchodů. Podle prodejců jezdí lidé právě v neděli často do supermarketů a tím malé obchody během celého týdne přicházejí o zákazníky.

Požár v restauraci - 2
aktualizováno 16.01.
Požár restaurace

Požár restaurace v obchodním centru likvidovalo 7 jednotek

K požáru v přízemí obchodního centra vyjížděli v pondělí večer pražští hasiči. Na místě vypukl požár uvnitř asijské restaurace, do zásahu se zapojilo několik jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů.

Matka zbila dítě v obchodě
09.01.
otřesná výchova

Matku z Ostravy, která zbila dceru botou, vyšetřuje policie i sociálka

Případ agresivní matky z Ostravy, která v obchodním centru bila svoji dceru, řeší policie i sociálka. Policie se případem začala zabývat poté, co hrubé zacházení s dítětem nahrál jeden přihlížejících lidí a zveřejnil na internetu.

Prásk.tv píše:

Uklízečka
čtěte o tématu obchodní centrum na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Úvěry budou dražší, banky přitvrzují

ČNB zvedá úroky a zdražují se úvěry. Pokud vám na vašich penězích záleží, není na co čekat. Vyberte půjčku hned. Dívejte se po bankách, které jsou k vám férové, mají jasné podmínky a ceny bez dalších poplatků. Že takových moc není a nevíte kde hledat?

Matka zbila dítě v obchodě
06.01.
útěk před policií

Matka na nákupech bila dítě botou. Co se dělo po incidentu?

Otřesné video z ostravského obchodního centra, na kterém matka surově bije botou svou dcerku, pobouřilo Česko. Případ již řeší policie. Přihlížející okamžitě kontaktovali ostrahu nákupního centra, která přivolala strážníky Městské policie. Než však přijeli, žena z nákupního centra uprchla.

Matka zbila dítě v obchodě
aktualizováno 05.01.
otřesné záběry

Šokující video z Ostravy: Žena na nákupech zbila dítě botou

Otřesné video z ostravského obchodního centra začalo kolovat po českých sociálních sítích. Mladá žena na něm obléká svou dceru a u toho ji surově bije botou. Video včera uveřejnil na svém Facebooku Michal V., který zároveň prosil o sdílení, aby se videem začaly zabývat patřičné orgány.

Vánoční nákupy
23.12.
omezený provoz

Nákupy na Vánoce? Velký přehled otevírací doby obchodů i center!

Vánoce se kvapem blíží. Nákupní centra i samotní obchodníci se snaží zákazníkům vyjít vstříc a mnozí upravují otevírací dobu. Počítejte ale s tím, že na Vánoce musí velké obchody zavřít. Jak bude otevřeno v dalších dnech zjistíte v následujícím přehledu.

Kolona při výjezdu z podzemních garáží
22.12.
vyzkoušeno za vás

Horor v nákupních centrech. Jak dlouho trvá vyjet z garáží? VIDEO

Předvánoční nákupní horečka vrcholí a znát je to především v okolí nákupních center. O tom, že v podzemních garážích můžete nyní strávit až desítky minut navíc, se můžete přesvědčit v našem videu!

Pátrání
27.11.
pátrání policie

Seniorka přišla o 25 tisíc, žena s její kabelkou zmizela za pár minut

Přerovští kriminalisté žádají o pomoc při pátrání po ženě, která v obchodním centru okradla seniorku. Policie doufá, že díky záběrům z bezpečnostní kamery se jim zlodějku, která způsobila škodu za více než 25 tisíc korun, podaří dopadnout.

Márnice
aktualizováno 18.11.
Jak zemřel?

Záhada: U obchoďáku v Liberci našli mrtvolu mladého muže (23)!

Liberečtí policisté od sobotního rána řeší záhadu. Před půl devátou ráno se totiž na lince 158 dozvěděli o bezvládném tělu. To svědci objevili v Ostašovské ulici nedaleko zdejšího obchodního centra.

Střelba v nákupním centru v Thorntonu
aktualizováno 02.11.
Neštěstí v Thorntonu

Střelba v nákupním centru u Denveru: 3 mrtví, útočník uniká

Dva lidé přišli na místě o život při střelbě v nákupním centru Walmart na předměstí Denveru ve státě Colorado v USA. Další žena, která byla při útoku postřelena, podlehla zranění v nemocnici.