Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lidl v Kralupech nad Vltavou
aktualizováno 12.06.
slevy až do 14. června

Lidl v Kralupech končí, totální výprodej přilákal stovky lidí! FOTO

V Kralupech nad Vltavou končí pobočka obchodního řetězce Lidl a tak obchod místním připravil totální výprodej. Tahle akce rozpoutala neuvěřitelnou vlnu zájmu a obyvatelé města stojí po stovkách ve frontě před obchodem a trpělivě čekají, co na ně zbyde.

Sju Kjut - 3
aktualizováno 05.06.
skok ze 4. patra

Vyzývavá rapperka Zuzka spáchala sebevraždu. Prý kvůli rakovině

Mladá dívka Zuzana K. si svůj život užívala do poslední chvíle. Ve dvaceti letech měla za sebou řadu skandálů a rozhodla se skončit svůj život brutálním způsobem - skokem ze čtvrtého patra obchodního domu v Brně!

Otevírací doba o svátcích
aktualizováno 07.05.
přehled po krajích

Všechna nákupní centra nezavřou! V těchto si nakoupíte i o svátku

V úterý nás čeká druhý z květnových státních svátků. Jenže zatímco 1. května mohly zůstat všechny obchody otevřené, zítra musí větší prodejny zavřít. Na obchodních centrech potom je, zda zavřou celá, nebo umožní těm prodejcům, na které se zákon nevztahuje, mít otevřeno.

Prásk.tv píše:

Uklízečka
čtěte o tématu obchodní centrum na Prásk.tv
Ochranka v obchodním centru - ilustrační foto
aktualizováno 15.04.
Smrt prodavačky

Prodavačky se zlobí: Pauzy nám hlídají, feťáky ale ven nevyhodí

Prodavači kritizují špatnou kvalitu ostrahy v nákupních centrech. Reagují na vraždu své kolegyně z pražských Letňan. V úterý večer ji v obchodě podle policie utloukl mladý muž. Ačkoliv křičela, nikdo jí na pomoc nepřišel. Údajný vrah se pak v klidu převlékl do obleku a odešel. O den později skončil v poutech.

Vražda v nákupním centru
aktualizováno 12.04.
smrt v letňanech

Drsné detaily vraždy prodavačky: Ženu v kaluži krve našel její syn

Českem otřásla úterní vražda prodavačky v obchodním domě v pražských Letňanech. Podezřelého se policistům podařilo dopadnout hned následující den. Až nyní ale vyplouvají na povrch hrůzné detaily činu.

Vražda v nákupním centru - 14
aktualizováno 11.04.
skončil v bohnicích

Detaily ze zadržení možného vraha prodavačky! Běhal nahý mezi lidmi

Muže podezřelého z vraždy prodavačky v pražském obchodním centru pomohli dopadnout záchranáři. Že mají v rukou možného pachatele zjistili poté, co ho ráno převezli do Psychiatrické léčebny v Bohnicích. Předtím totiž vběhl nahý do administrativní budovy v Karlíně.

Vražda v nákupním centru
aktualizováno 11.04.
vražda v letňanech

Zvrat v případu zavražděné prodavačky. Chytili podezřelého!

Policistům se podařilo dopadnout muže podezřelého z vraždy prodavačky (†42) v obchodním centru v pražských Letňanech. Mělo se jednat o zákazníka, který si v obchodě zkoušel oblečení.

Požár obchodního centra v Moskvě
aktualizováno 04.04.
600 evakuovaných

Velký požár obchodního centra v Moskvě! Zemřel jeden člověk

Přibližně 600 návštěvníků moskveského obchodního centra Perseus evakuovali ve středu po poledni hasiči. V centru vypukl požár, který se dlouho nedařilo lokalizovat. Z budovy stoupal černý dým. Jeden ze zaměstnanců centra při požáru zemřel.

Požár obchodního centra v Rusku - 3
31.03.
zemřely desítky lidí

Hasiči: Ruská tragédie se mohla stát v ČR! Obchody čekají kontroly

Od prvního dubna začíná celorepubliková akce hasičských kontrol obchodních center. A to kvůli nedávné tragédii v Rusku, při které zemřely desítky lidí v hořícím nákupním středisku. Hasiči objevili velké nedostatky v protipožární ochraně i u nás a nejméně jedna mohla mít podobně hrozivé následky jako ta v Kemerovu.

Vladimir Putin u improvizovaného památníku v Kemerovu
28.03.
tragický požár

V Kemerovu vyplácejí zvýšené odškodné. Pozůstalým dají miliony

Pozůstalé rodiny obětí požáru v kemerovském obchodním centru Zimní višeň obdrží odškodné ve výši 5 milionů rublů (1,8 milionů korun). Oznámil to ve středu gubernátor Aman Tulejev, který zároveň oznámil odchod dvou lidí z vedení kemerovské oblasti.