Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Na muže zaútočil rotvajler
aktualizováno 14.07.
Tragédie na Slovensku

Při krmení ji pohryzali vlastní rotvajleři, teď žena zemřela!

Ve slovenské nemocnici zemřela čtyřiapadesátiletá žena, kterou ve čtvrtek u rodinného domu napadli a pokousali její vlastní rotvajleři. Psi se na ženu vrhli, když je krmila.

Agresivní rotvajler
22.01.
tragédie

Rotvajler zabil holčičku (†1), k útoku se přidal i malý teriér

Hrozivá tragédie se stala ve francouzském Saint-Aubin. Rodinný pes zaútočil na 14 měsíční dítě, holčičce už přivolaní záchranáři nemohli pomoci. "Pes skočil na dívku, když byla na dvoře jejich domu se svou matkou a pokousal ji na hlavě," sdělila policie agentuře AFP.

Rotvajler, který zabil svého pána po pár hodinách
22.11.
tragický příběh

Muž si vzal z útulku psa, ten ho za pár hodin roztrhal na kusy

Doslova hororový scénář se odehrál v americkém Tennessee. Muž si vzal z útulku pětiletého rotvajlera, který ho jen o pár hodin později zabil. Anthonyho tělo našla o pár hodin později jeho manželka.

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

rotvajler pokousal ženu
30.08.
otec žádá přísnější trest

Majitel rotvajlera, který pokousal děti, dostal pokutu 10 tisíc

Majitel rotvajlerů, kteří v červnu pokousali 10-ti letého chlapce a jeho matku, dostal pokutu 10 tisíc korun. Tak rozhodla státní zástupkyně z Karlových Varů, která následně případ podmíněně odložila. S trestem však nesouhlasí otec pokousaného chlapce, zdá se mu příliš mírný, a proto podal odvolání.

Záchrana zuboženého rotvajlera
aktualizováno 11.08.
na poslední chvíli

DRSNÉ FOTKY: Zanedbaného psa zachránili před jistou smrtí

Dojemný příběh záchrany zuboženého psa zaznamenali záchranáři, kteří ho našli ve zcela zuboženém stavu. Naštěstí se o něj postarali a rotvajler se zase má k světu.

Rotvajler
aktualizováno 02.06.
Krvavý útok

Čtyři rotvajleři napadli v Příbrami dvě ženy! Majitel je měl na volno

Brutálnímu útoku čelily na Příbramsku dvě ženy, které venčily své čtyřnohé miláčky. Přiběhli k nim totiž čtyři rotvajleři, kteří utekli svému majiteli (52), obě ženy pak pokousali. Majiteli nyní hrozí až čtyřleté vězení.

Agresivní rotvajler
13.05.
agresivní pes

Drsné video z Brna: Rozzuřený rotvajler zle pokousal tři lidi!

Rozzuřený rotvajler pobíhal v neděli dopoledne po brněnské části Komín. Na útěku stihl pokousat tři lidi, strážníci pak proti němu museli použít slzný sprej a odchytovou tyč.

Rotvajler
aktualizováno 07.01.
útok psa

Rotvajler prokousl malému Danečkovi krk. Teď bojuje o život v nemocnici

Tříleté dítě se k rotvajlerovi přiblížilo během krmení. Ten na něj v tu chvíli zaútočil a prokousl mu krk. Chlapec je od včerejška, kdy se útok stal, v kritickém stavu v nemocnici v Brně.