Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Čelní srážka autobusu a kamionu v Keni
aktualizováno 31.12.
Hrozivá nehoda

Autobus se v Keni čelně srazil s náklaďákem: 36 mrtvých!

Nejméně 36 lidí zahynulo u keňského města Migaa při čelní srážce náklaďáku a autobusu mířícího do hlavního města Nairobi. Z kabiny tahače a z autobusu toho moc nezbylo. V nemocnicích bojuje o život další cestujících z autobusu.

Poslední žijící samec Sudan
12.11.
na pokraji vyhynutí

Nosorožci ze Dvora Králové: Zbývá poslední samec i naděje

I přes veškerou snahu biologů se poslední žijící nosorožci tuponosí severní, kteří v roce 2009 odcestovali do Afriky ze zoologické zahrady ve Dvoře Králové, potácí na hranici vyhynutí. Už jsou jen tři a na jejich záchranu zbývá poslední naděje.

Velikost penisu
26.10.
kousl ho komár

Lékař muži zmenšil varlata těžká 5 kg. Obří přirození mu ničilo život

Horace Owiti Opiyo z Afriky trpí vzácnou poruchou, kvůli které měli jeho penis a varlata obří rozměry. Nemohl normálně žít, velké a těžké pohlaví mu bránilo v chůzi. Operace dopadla úspěšně. Mladík se nyní cítí "svobodný" a chce založit rodinu.

Prásk.tv píše:

Jakub Štáfek
čtěte o tématu Keňa na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Igelitky
14.09.
Neuvěřitelný zákon

Milionová pokuta nebo čtyřleté vězení! Sem igelitky radši nevozte!

Zákazy v zahraničí jsou různé - odněkud nesmíte vyvážet místní peníze, jinde vám hrozí problémy za suvenýry z pláží nebo volné přírody. Jeden z nejbizarnějších zákonů ovšem nyní zavedla africká Keňa.

Nepokoje v Keni
10.08.
nejasné výsledky

Volby jsou podvrh, zlobí se lidé v Keni! Při nepokojích zemřeli 3 lidé

Keňou otřásají mohutné nepokoje, při kterých už zemřeli tři lidé. Důvodem je spor o výsledek prezidentských voleb. Podle předběžných výsledků zvítězil dosavadní prezident, jeho soupeř ale prohru odmítá uznat.

Hladomor v Jižním Súdánu
11.03.
20 milionů hladovějících

Varování OSN: Svět je na pokraji humanitární katastrofy!

Šéf Úřadu pro koordinaci humanitárních záležitostí Organizace spojených národů Stephen O´Brien v pátek varoval, že lidstvo zažívá největší humanitární krizi od konce druhé světové války. Podle O´Briena hrozí rozsáhlý hladomor, kvůli kterému by mohlo přijít o život až 20 milionů lidí!

KOŘENÍ: Čipování slonů v Keni
aktualizováno 20.11.

KOŘENÍ: Čipování slonů v Keni

V Africe sloni a lidi válčí o území. Proti množícím se smrtelným útokům slonů na lidi se rozhodli zakročit ochránci přírody. Chobotnatce v keňském národním parku Amboseli sledují pomocí GPS obojků.

Muže trápí, že má penis velký jako dítě
aktualizováno 05.09.
Znetvořený

Mladíka trápí obří penis. Nechodí proto ani do školy. FOTO UVNITŘ

Většina mužů touží po větším penisu. Ale ne všichni. Jeden africký mladík by naopak dal všechno za to, aby se jeho chlouba zmenšila. Klidně i na desetinu současné velikosti.

Zřícený dům v Nairobi
03.05.
zázračná záchrana

Z trosek zřícené budovy vytáhli živé dítě. Po čtyřech dnech!

Zázračná záchrana - tak lze bezesporu označit nález živé holčičky v sutinách zříceného domu v Nairobi. Jeden a půlleté dítě přežilo pod troskami dlouhé čtyři dny.

1800101
24.10.
nikdo se o něj nestará

Největší uprchlický tábor na světě stále roste a je líhní teroristů

Uprchlická krize je v posledních měsících nejvíce skloňovaným tématem, mluví se ale pouze o lidech, kteří proudí do Evropy. Na ty ostatní jakoby svět zapomněl. A tak největší uprchlický tábor na světě v keňském Dadaab stále bobtná a lidé v něm trpí stále větší chudobou.