Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

penis
aktualizováno 01.02.
Unikátní operace

Mladíkovi uřízli celý penis! Úd v mrazáku přežil, lékaři mu ho přišili

Po strašném nočním útoku, při němž někdo v Keni chlapci usekl penis kuchyňským nožem, se tamním lékařům povedlo nezbytný orgán přidělat zpět. Několik hodin trvající operace byla první svého druhu v celém regionu.

Teroristický útok v hotelu v Keni - 3
18.01.
Slováci v ohrožení

Místo dovolené horor! Před teroristy utíkaly i Jana a Dana

U teroristického útoku v keňském Nairobi byla i pětice slovenských turistů. Ti pobývali v hotelu DusitD2, na který zaútočila skupina teroristů z militantního hnutí Aš-Šabáb. Útok má 21 obětí, zemřelo i pět útočníků.

Zásah v Keni
17.01.
V džínách a v tričku

Hrdina z Nairobi: Zachránit rukojmí si elitní voják odskočil z nákupu

Teroristický útok na hotel v keňském Nairobi má nečekaného hrdinu. Stal se jím příslušník elitní britské vojenské jednotky SAS. Ten je v Keni na misi, kdy jeho jednotka pomáhá s výcvikem místních ozbrojených sil. Když se dozvěděl o útoku, byl na nákupu, hned si došel pro vybavení a proti teroristům zasáhl!

Prásk.tv píše:

Čarodějnice seslala na muže kletbu
čtěte o tématu Keňa na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Jason Spindler - 1
16.01.
Útok v Keni

Muž přežil útok 11. září, podruhé teroristům neunikl! Zemřel v ráji

Mezi oběťmi teroristického útoku v turistickém ráji v Nairobi je i americký manažer. Jason přitom už jednou unikl smrti, když dokázal uprchnout z budovy, na kterou zaútočili teroristé 11. září 2001.

Teroristický útok v hotelu v Keni - 3
aktualizováno 16.01.
Teroristický útok

Obětí v Keni přibývá! Nejméně 15 mrtvých, mezi nimi i turisté

Úterní teroristický útok v turistickém ráji ve východní Africe si vyžádal nejméně 15 životů. Počet obětí ale stále může růst.

Teroristický útok v hotelu v Keni - 3
aktualizováno 15.01.
Somálští bojovníci

Extremisté napadli hotel v Keni. Nejméně jedenáct lidí zemřelo

Oblíbenou turistickou destinací v Keni otřásl teoristický útok. Jeho terčem byl luxusní pětihvězdičkový hotel DusitD2 v Nairobi. Místní média potvrdila, že útočníci byli příslušníky somálské teroristické organizace Al-Šabáb. Podle televize CNN je na místě nejméně 11 obětí.

Umění z odpadu
aktualizováno 02.12.
Stačí trocha zručnosti

Odpadky nemusí končit v koši! Umělec z nich tvoří skvostná díla

Co si počít s prázdnými plechovkami, PET lahvemi nebo nepřečtenými novinami, které zamořují planetu? Existuje i originálnější odpověď, než že patří do sběru nebo na skládku. Nepotřebné a vyhozené věci totiž můžou s trochou zručnosti a fantazie lahodit lidskému oku.

Porod
18.09.
tragédie v keni

V nemocnici záhadně zemřelo 12 miminek. Schovávali je v krabicích

Otřesný případ řeší guvernér Nairobi, hlavního města Keni. V místní nemocnici personál ukrýval mrtvá těla miminek do plastových pytlů a krabic, ty pak shromažďovali v jedné místnosti. Guvernér okamžitě zahájil vyšetřování.

Hrůza! Hroch zabil svého majitele, který ho zachránil při povodni!
13.08.
Útok

Hroch v Keni smrtelně pokousal turistu! Ten si ho chtěl vyfotit

Čínský turista zahynul v Keni poté, co si chtěl v rezervaci na břehu jezera Lake Naivasha vyfotografovat hrocha. Zvíře ho vážně pokousalo a muž zemřel. Další čínský turista byl po střetu s hrochem hospitalizován. O události v neděli informovaly keňské úřady.

Trhlina v zemi v Keňské Rift Valley
aktualizováno 06.04.
africký rift

Afrika se láme! Obří trhlina rozdírá kontinent na dvě části

Africký kontinent se pomalu láme, v Keni se objevila ohromná několikakilometrová trhlina, která navíc neustále roste. Místním tak připomíná, že se jejich země rozděluje, po odlomení se z území dnešní Etiopie a Somálska stane samostatný ostrov.