Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napadení nožem - 3
12.01.
Šla spát

Muž se pohádal se ženou, třikrát ji bodl do zad! Všimla si až ráno

Podivný případ vyšetřují policisté na Slovensku. Muž se měl pohádat se svou spolubydlící, poté ji třikrát bodl nožem do zad. Žena šla klidně spát a vše zjistila až druhý den.

Blaženu zapálil syn
aktualizováno 04.12.
po roce promluvila

Blaženu zapálil syn, mohla zemřít! "Nešťastná náhoda," hájí ho nyní

Popálená je na více než polovině těla, její zranění byla tak vážná, že nebylo jasné, jestli přežije. Po roce od hrozivé události Blažena (47) ze Slovenska, jejíhož syna (27) policie podezírá z toho, že ji polil benzínem a zapálil, promluvila. Tvrdí ale, že syn jí nechtěl ublížit.

Napadený pes
aktualizováno 28.11.
drsný útok

Chlapce (8) pokousal pes, někdo mu pak rozsekl hlavu mačetou!

Teprve osmiletého chlapce pokousal na Slovensku pes. Z ruky mu vytrhnul kus svalu. Zvířeti na oplátku někdo rozsekl hlavu mačetou. Kontroverzní případ rozdělil Slováky a zasáhli už i ochránci zvířat.

Prásk.tv píše:

Martin Kocián - 1
čtěte o tématu ublížení na zdraví na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Policie na místě činu - ilustrační foto
aktualizováno 23.11.
pokus o vraždu?

Ostravské předměstí vyděsila střelba. Našli tu zraněného muže

Střelba vyděsila ve středu večer mezi desátou a jedenáctou hodinou obyvatele v obci Proskovice na Ostravsku. Na místě našli muže středního věku s průstřelem břicha. Pravděpodobného pachatele zadržela policie.

Myslivec
18.11.
Nehoda na Frýdecko-Místecku

Na honu střílel, kam neměl, zranil dvě ženy. Muži hrozí vězení!

Hodně dlouho budou na hon na Frýdecko-Místecku vzpomínat dvě ženy. V sobotu dopoledne je totiž omylem postřelil muž, který svou zbraň namířil tam, kam neměl. Nyní mu hrozí vězení.

Nevlastního syna napadl lopatou
aktualizováno 08.11.
Půjde do vězení

Nevlastního syna napadl lopatou! Mladík měl na hlavě 50 stehů

Pětiletý trest ve vězení s ostrahou a zaplacení odškodného čtvrt milionu korun - tento rozsudek si ve středu vyslechl u okresního soudu v Ústí nad Orlicí Richard Najman, který měl na začátku roku lopatou napadnout nevlastního syna. Stalo se to na zahradě v obci Hrušová. Pachatel měl na hlavě kuklu.

Opilá řidička
20.10.
dceru nechala na ulici

Žena jela pro dceru opilá. Pak srazila strážníka a z místa ujela

Dramatické chvíle zažil strážník městské policie z Prahy 8. Okrskář z Dolních Chaber byl ve čtvrtek kolem druhé odpoledne upozorněn na ženu pod vlivem alkoholu, která si přijela vyzvednout dceru do školy. Když matka strážníka spatřila, nechala dceru stát na ulici a objela blok. Strážník ji doběhl a vyzval, aby vystoupila z auta. Místo toho ale žena strážníka srazila a ujela domů. Tam ji zadrželi policisté.

Útok - 1
aktualizováno 18.10.
ublížení na zdraví

Učitelka se neshodla se žákem, matka dítěte to šla řešit fackami

Spory žáka a učitelky vyřešila matka dítěte dost radikálním způsobem, podle policie kantorku napadla na chodbě školy, v pokračování útoku jí zabránili další zaměstnanci školy. Učitelka musela kvůli zranění do nemocnice.

Hledaný Radek Ferko kvůli ublížení na zdraví
aktualizováno 17.08.
policejní pátrání

Muž dostal na starost tříleté dítě, bezdůvodně ho měl bít do hlavy!

Muž z Kynšperku nad Ohří dostal na starost v polovině června od své přítelkyně tříleté dítě, to ale podle policie bezdůvodně několikrát udeřil pěstí a dlaní do hlavy a zranil ho. Sokolovští kriminalisté po něm rozjeli pátrání a nyní žádají o pomoc i širokou veřejnost.

Muž pobodal při bitce druhého muže! Pátrání
26.07.
brutální bitka

Mladík bodl svého soka do břicha, dalšího uzemnil kopem do hlavy

Bodnými zraněními skončila potyčka před hudebním klubem v pražské Dlouhé ulici. Podle policistů se tam pralo několik mladíků, jeden z nich ale vytáhl nůž a svého protivníka bodl do břicha.Teď po něm pátrá policie. Hrozí mu až tři roky vězení za ublížení na zdraví a výtržnictví.