Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

brutální bitka

Mladík bodl svého soka do břicha, dalšího uzemnil kopem do hlavy

Bodnými zraněními skončila potyčka před hudebním klubem v pražské Dlouhé ulici. Podle policistů se tam pralo několik mladíků, jeden z nich ale vytáhl nůž a svého protivníka bodl do břicha.Teď po něm pátrá policie. Hrozí mu až tři roky vězení za ublížení na zdraví a výtržnictví.

Jeden řidič po nehodě zmlátil druhého
Aktualizováno 25.6. 2017 21:00
Neudržel nervy

Po banální nehodě se strhla rvačka, útočníkovi hrozí až 10 let!

Naprosto nečekaný směr nabrala v sobotu odpoledne banální nehoda dvou osobních aut mezi Sulislaví a Úlicemi na Tachovsku. Mladší z řidičů totiž neudržel nervy na uzdě a podle policie druhého šoféra brutálně zbil.

nepravomocné rozhodnutí

Chtěl upálit svou přítelkyni, ta pak všechno popřela! Dostal tři roky

Krajský soud v Olomouci dnes poslal na tři roky do vězení Michala Laštůvku. Ten byl obžalován z pokusu těžkého ublížení na zdraví. Laštůvka se podle zatím nepravomocného rozsudku pokusil upálit svou přítelkyni.

Prásk.tv píše:

Martin Kocián - 1
čtěte o tématu ublížení na zdraví na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hybridní diamant se sportovní duší Toyota C-HR

Líbí se vám auta, která si nikdo nesplete? Hybridní crossover Toyota C-HR budí emoce všude, kde se ukáže.

zrůda

Matka třásla miminkem tak silně, až zemřelo. Prý mu chtěla pomoct

Až 12 let vězení hrozí 21leté matce z Děčína za to, že se svým měsíčním miminkem třásla tak silně, že později v nemocnici zemřelo. Tvrdila, že holčička měla problémy s přijímáním potravy a plácáním po zádech jí chtěla ulevit. Podle znalců ale žena miminkem třásla tak silně, že mu způsobila vážná poranění mozku a krční páteře.

Krvavé finále

Čtveřice si povídala o nevěře, pak se strhla brutální rvačka!

Lidé nevěru řeší různě - někteří se vyřvou, jiní prásknou dveřmi a za vztahem udělají důraznou tečku. Čtveřice ze Zlínska se rozhodla zálety vyřešit tváří v tvář. Ale nebyl to dobrý nápad.

Žena útočí nožem na muže - 3
Aktualizováno 20.3. 2017 13:51
domácí násilí

Idylka se změnila v horor: Žena při hádce bodla přítele kudlou do zad

Mladou ženu, která včera nožem napadla svého přítele, stíhají písečtí kriminalisté pro trestný čin ublížení na zdraví. Muž, kterého bodla do zad, musel vyhledat lékařskou pomoc.

Šárka Groerová
Aktualizováno 6.3. 2017 13:06
chtěla ho postrašit

Píchla příteli injekci a řekla, že do hodiny zemře. Hrozí jí tvrdý trest

K soudu se vrací případ bývalé zdravotní sestry Šárky Groerové ze Šumperka. Podle obžaloby se v květnu roku 2013 pokusila zabít svého tehdejšího přítele. Za to ji soudy před časem potrestaly podmíněným trestem. Státní zástupkyně se ale rozhodla pro odvolání.

Rodinný konflikt

Syn při hádce bodl tátu vidlemi, teď mu hrozí deset let!

Opravdu hodně se v úterý vyhrotila hádka mezi otcem a synem v malé obci na Sokolovsku. Mladší z mužů se ji nakonec rozhodl ukončit vidlemi. Teď mu hrozí deset let vězení.

hrůzný plán

Recidivista chtěl zmrzačit staříka (76), aby se mu vetřel domů

Zdánlivě důmyslný, ale především děsivý plán vymyslel recidivista z Vimperku. Našel bohatého seniora, kterého chtěl s komplicem nejprve zabít. Pak si plán rozmyslel - seniora chtěl zmrzačit, aby si péčí o něj zajistil práci a příjem. Všechno se naštěstí provalilo a muži hrozí 12 let vězení.

Revizor
Aktualizováno 17.9. 2016 20:43
zranění

Brutální útok: Opilý cizinec zranil dlouhým nožem tři revizory

Tři pořezaní a pobodaní revizoři, zásah policie i záchranářů, to je bilance včerejšího brutálního útoku muže v Plzni. Opilý cizinec jel načerno, hádku s revizory řešil s nožem v ruce. Skončil ve vazbě a hrozí mu několikaleté vězení.