Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

nepravomocné rozhodnutí

Chtěl upálit svou přítelkyni, ta pak všechno popřela! Dostal tři roky

Krajský soud v Olomouci dnes poslal na tři roky do vězení Michala Laštůvku. Ten byl obžalován z pokusu těžkého ublížení na zdraví. Laštůvka se podle zatím nepravomocného rozsudku pokusil upálit svou přítelkyni.

zrůda

Matka třásla miminkem tak silně, až zemřelo. Prý mu chtěla pomoct

Až 12 let vězení hrozí 21leté matce z Děčína za to, že se svým měsíčním miminkem třásla tak silně, že později v nemocnici zemřelo. Tvrdila, že holčička měla problémy s přijímáním potravy a plácáním po zádech jí chtěla ulevit. Podle znalců ale žena miminkem třásla tak silně, že mu způsobila vážná poranění mozku a krční páteře.

Krvavé finále

Čtveřice si povídala o nevěře, pak se strhla brutální rvačka!

Lidé nevěru řeší různě - někteří se vyřvou, jiní prásknou dveřmi a za vztahem udělají důraznou tečku. Čtveřice ze Zlínska se rozhodla zálety vyřešit tváří v tvář. Ale nebyl to dobrý nápad.

Prásk.tv píše:

Alexandr Stepanovič - 1
čtěte o tématu ublížení na zdraví na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

Žena útočí nožem na muže - 3
Aktualizováno 20.3. 2017 13:51
domácí násilí

Idylka se změnila v horor: Žena při hádce bodla přítele kudlou do zad

Mladou ženu, která včera nožem napadla svého přítele, stíhají písečtí kriminalisté pro trestný čin ublížení na zdraví. Muž, kterého bodla do zad, musel vyhledat lékařskou pomoc.

Šárka Groerová
Aktualizováno 6.3. 2017 13:06
chtěla ho postrašit

Píchla příteli injekci a řekla, že do hodiny zemře. Hrozí jí tvrdý trest

K soudu se vrací případ bývalé zdravotní sestry Šárky Groerové ze Šumperka. Podle obžaloby se v květnu roku 2013 pokusila zabít svého tehdejšího přítele. Za to ji soudy před časem potrestaly podmíněným trestem. Státní zástupkyně se ale rozhodla pro odvolání.

Rodinný konflikt

Syn při hádce bodl tátu vidlemi, teď mu hrozí deset let!

Opravdu hodně se v úterý vyhrotila hádka mezi otcem a synem v malé obci na Sokolovsku. Mladší z mužů se ji nakonec rozhodl ukončit vidlemi. Teď mu hrozí deset let vězení.

hrůzný plán

Recidivista chtěl zmrzačit staříka (76), aby se mu vetřel domů

Zdánlivě důmyslný, ale především děsivý plán vymyslel recidivista z Vimperku. Našel bohatého seniora, kterého chtěl s komplicem nejprve zabít. Pak si plán rozmyslel - seniora chtěl zmrzačit, aby si péčí o něj zajistil práci a příjem. Všechno se naštěstí provalilo a muži hrozí 12 let vězení.

Revizor
Aktualizováno 17.9. 2016 20:43
zranění

Brutální útok: Opilý cizinec zranil dlouhým nožem tři revizory

Tři pořezaní a pobodaní revizoři, zásah policie i záchranářů, to je bilance včerejšího brutálního útoku muže v Plzni. Opilý cizinec jel načerno, hádku s revizory řešil s nožem v ruce. Skončil ve vazbě a hrozí mu několikaleté vězení.

hrozí mu 12 let

Zvrhlý taxikář! Ženu měl v lese svázat a znásilnit, další prý utekly

Krajský soud ve Zlíně dnes začal projednávat případ znásilnění, těžkého ublížení na zdraví a omezování osobní svobody. Toho se měl na třech ženách dopustit taxikář ze Zlína.

Cizinci zbili správce ubytovny, ten pak zemřel
Aktualizováno 13.7. 2016 20:30
Hrozný případ

Cizinci brutálně zbili správce ubytovny! Zemřel v nemocnici

Brutální případ řeší plzeňští kriminalisté. Několik cizinců zbilo správce jedné z ubytoven na Borech tak, že po několika dnech v nemocnici zemřel. Policisté dva z pravděpodobných pachatelů zadrželi a kromě těžkého ublížení na zdraví budou obviněni i z falšování bankovek.