Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hledaný Radek Ferko kvůli ublížení na zdraví
aktualizováno 17.08.
policejní pátrání

Muž dostal na starost tříleté dítě, bezdůvodně ho měl bít do hlavy!

Muž z Kynšperku nad Ohří dostal na starost v polovině června od své přítelkyně tříleté dítě, to ale podle policie bezdůvodně několikrát udeřil pěstí a dlaní do hlavy a zranil ho. Sokolovští kriminalisté po něm rozjeli pátrání a nyní žádají o pomoc i širokou veřejnost.

Muž pobodal při bitce druhého muže! Pátrání
26.07.
brutální bitka

Mladík bodl svého soka do břicha, dalšího uzemnil kopem do hlavy

Bodnými zraněními skončila potyčka před hudebním klubem v pražské Dlouhé ulici. Podle policistů se tam pralo několik mladíků, jeden z nich ale vytáhl nůž a svého protivníka bodl do břicha.Teď po něm pátrá policie. Hrozí mu až tři roky vězení za ublížení na zdraví a výtržnictví.

Jeden řidič po nehodě zmlátil druhého
aktualizováno 25.06.
Neudržel nervy

Po banální nehodě se strhla rvačka, útočníkovi hrozí až 10 let!

Naprosto nečekaný směr nabrala v sobotu odpoledne banální nehoda dvou osobních aut mezi Sulislaví a Úlicemi na Tachovsku. Mladší z řidičů totiž neudržel nervy na uzdě a podle policie druhého šoféra brutálně zbil.

Prásk.tv píše:

Martin Kocián - 1
čtěte o tématu ublížení na zdraví na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Chtěl podpálit přítelkyni, dostal tři roky
17.05.
nepravomocné rozhodnutí

Chtěl upálit svou přítelkyni, ta pak všechno popřela! Dostal tři roky

Krajský soud v Olomouci dnes poslal na tři roky do vězení Michala Laštůvku. Ten byl obžalován z pokusu těžkého ublížení na zdraví. Laštůvka se podle zatím nepravomocného rozsudku pokusil upálit svou přítelkyni.

Matka zabila své měsíční dítě, půjde do vězení na 12 let
22.03.
zrůda

Matka třásla miminkem tak silně, až zemřelo. Prý mu chtěla pomoct

Až 12 let vězení hrozí 21leté matce z Děčína za to, že se svým měsíčním miminkem třásla tak silně, že později v nemocnici zemřelo. Tvrdila, že holčička měla problémy s přijímáním potravy a plácáním po zádech jí chtěla ulevit. Podle znalců ale žena miminkem třásla tak silně, že mu způsobila vážná poranění mozku a krční páteře.

Rvačka
21.03.
Krvavé finále

Čtveřice si povídala o nevěře, pak se strhla brutální rvačka!

Lidé nevěru řeší různě - někteří se vyřvou, jiní prásknou dveřmi a za vztahem udělají důraznou tečku. Čtveřice ze Zlínska se rozhodla zálety vyřešit tváří v tvář. Ale nebyl to dobrý nápad.

Žena útočí nožem na muže - 3
aktualizováno 20.03.
domácí násilí

Idylka se změnila v horor: Žena při hádce bodla přítele kudlou do zad

Mladou ženu, která včera nožem napadla svého přítele, stíhají písečtí kriminalisté pro trestný čin ublížení na zdraví. Muž, kterého bodla do zad, musel vyhledat lékařskou pomoc.

Šárka Groerová
aktualizováno 06.03.
chtěla ho postrašit

Píchla příteli injekci a řekla, že do hodiny zemře. Hrozí jí tvrdý trest

K soudu se vrací případ bývalé zdravotní sestry Šárky Groerové ze Šumperka. Podle obžaloby se v květnu roku 2013 pokusila zabít svého tehdejšího přítele. Za to ji soudy před časem potrestaly podmíněným trestem. Státní zástupkyně se ale rozhodla pro odvolání.

Vidle Ilustrační snímek
27.01.
Rodinný konflikt

Syn při hádce bodl tátu vidlemi, teď mu hrozí deset let!

Opravdu hodně se v úterý vyhrotila hádka mezi otcem a synem v malé obci na Sokolovsku. Mladší z mužů se ji nakonec rozhodl ukončit vidlemi. Teď mu hrozí deset let vězení.

Kolečkové křeslo
28.11.
hrůzný plán

Recidivista chtěl zmrzačit staříka (76), aby se mu vetřel domů

Zdánlivě důmyslný, ale především děsivý plán vymyslel recidivista z Vimperku. Našel bohatého seniora, kterého chtěl s komplicem nejprve zabít. Pak si plán rozmyslel - seniora chtěl zmrzačit, aby si péčí o něj zajistil práci a příjem. Všechno se naštěstí provalilo a muži hrozí 12 let vězení.