Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Myslivec
18.11.
Nehoda na Frýdecko-Místecku

Na honu střílel, kam neměl, zranil dvě ženy. Muži hrozí vězení!

Hodně dlouho budou na hon na Frýdecko-Místecku vzpomínat dvě ženy. V sobotu dopoledne je totiž omylem postřelil muž, který svou zbraň namířil tam, kam neměl. Nyní mu hrozí vězení.

Nevlastního syna napadl lopatou
aktualizováno 08.11.
Půjde do vězení

Nevlastního syna napadl lopatou! Mladík měl na hlavě 50 stehů

Pětiletý trest ve vězení s ostrahou a zaplacení odškodného čtvrt milionu korun - tento rozsudek si ve středu vyslechl u okresního soudu v Ústí nad Orlicí Richard Najman, který měl na začátku roku lopatou napadnout nevlastního syna. Stalo se to na zahradě v obci Hrušová. Pachatel měl na hlavě kuklu.

Opilá řidička
20.10.
dceru nechala na ulici

Žena jela pro dceru opilá. Pak srazila strážníka a z místa ujela

Dramatické chvíle zažil strážník městské policie z Prahy 8. Okrskář z Dolních Chaber byl ve čtvrtek kolem druhé odpoledne upozorněn na ženu pod vlivem alkoholu, která si přijela vyzvednout dceru do školy. Když matka strážníka spatřila, nechala dceru stát na ulici a objela blok. Strážník ji doběhl a vyzval, aby vystoupila z auta. Místo toho ale žena strážníka srazila a ujela domů. Tam ji zadrželi policisté.

Prásk.tv píše:

Martin Kocián - 1
čtěte o tématu ublížení na zdraví na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Útok - 1
aktualizováno 18.10.
ublížení na zdraví

Učitelka se neshodla se žákem, matka dítěte to šla řešit fackami

Spory žáka a učitelky vyřešila matka dítěte dost radikálním způsobem, podle policie kantorku napadla na chodbě školy, v pokračování útoku jí zabránili další zaměstnanci školy. Učitelka musela kvůli zranění do nemocnice.

Hledaný Radek Ferko kvůli ublížení na zdraví
aktualizováno 17.08.
policejní pátrání

Muž dostal na starost tříleté dítě, bezdůvodně ho měl bít do hlavy!

Muž z Kynšperku nad Ohří dostal na starost v polovině června od své přítelkyně tříleté dítě, to ale podle policie bezdůvodně několikrát udeřil pěstí a dlaní do hlavy a zranil ho. Sokolovští kriminalisté po něm rozjeli pátrání a nyní žádají o pomoc i širokou veřejnost.

Muž pobodal při bitce druhého muže! Pátrání
26.07.
brutální bitka

Mladík bodl svého soka do břicha, dalšího uzemnil kopem do hlavy

Bodnými zraněními skončila potyčka před hudebním klubem v pražské Dlouhé ulici. Podle policistů se tam pralo několik mladíků, jeden z nich ale vytáhl nůž a svého protivníka bodl do břicha.Teď po něm pátrá policie. Hrozí mu až tři roky vězení za ublížení na zdraví a výtržnictví.

Jeden řidič po nehodě zmlátil druhého
aktualizováno 25.06.
Neudržel nervy

Po banální nehodě se strhla rvačka, útočníkovi hrozí až 10 let!

Naprosto nečekaný směr nabrala v sobotu odpoledne banální nehoda dvou osobních aut mezi Sulislaví a Úlicemi na Tachovsku. Mladší z řidičů totiž neudržel nervy na uzdě a podle policie druhého šoféra brutálně zbil.

Chtěl podpálit přítelkyni, dostal tři roky
17.05.
nepravomocné rozhodnutí

Chtěl upálit svou přítelkyni, ta pak všechno popřela! Dostal tři roky

Krajský soud v Olomouci dnes poslal na tři roky do vězení Michala Laštůvku. Ten byl obžalován z pokusu těžkého ublížení na zdraví. Laštůvka se podle zatím nepravomocného rozsudku pokusil upálit svou přítelkyni.

Matka zabila své měsíční dítě, půjde do vězení na 12 let
22.03.
zrůda

Matka třásla miminkem tak silně, až zemřelo. Prý mu chtěla pomoct

Až 12 let vězení hrozí 21leté matce z Děčína za to, že se svým měsíčním miminkem třásla tak silně, že později v nemocnici zemřelo. Tvrdila, že holčička měla problémy s přijímáním potravy a plácáním po zádech jí chtěla ulevit. Podle znalců ale žena miminkem třásla tak silně, že mu způsobila vážná poranění mozku a krční páteře.

Rvačka
21.03.
Krvavé finále

Čtveřice si povídala o nevěře, pak se strhla brutální rvačka!

Lidé nevěru řeší různě - někteří se vyřvou, jiní prásknou dveřmi a za vztahem udělají důraznou tečku. Čtveřice ze Zlínska se rozhodla zálety vyřešit tváří v tvář. Ale nebyl to dobrý nápad.