Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Byt, kde došlo k napadení
aktualizováno 11.06.
Krvavý spor

Hádku ve Znojmě ukončilo bodnutí nožem. Ženě hrozí 16 let vězení

Žena, která je podezřelá z toho, že ve Znojmě zabila svého partnera, skončila ve vazbě. Útoku podle sousedů předcházela hádka, během které žena sáhla po noži a muže bodla. Ten útok nepřežil. Pachatelce hrozí až 16leté vězení.

Skákací atrakce
04.06.
Trestní řízení

Převrácený skákací hrad zranil několik dětí. Policie hledá viníka

Policisté pokračují ve vyšetřování víkendové nehody, při které se na Konopišti na Benešovsku převrátil skákací hrad plný dětí a několik se jich zranilo. Čin vyšetřovatelé kvalifikovali jako ublížení na zdraví z nedbalosti.

Pátrání po totožnosti mrtvého muže
14.05.
Úspěšná identifikace

Mrtvola muže v plachtě má konečně jméno, jde o cizince

Policisté po necelých dvou týdnech identifikovali mrtvolu muže, jehož tělo byllo na začátku května objeveno zabalené v modré plachtě. Jde o jednačtyřicetiletého cizince původem z Ukrajiny.

Prásk.tv píše:

Martin Kocián - 1
čtěte o tématu ublížení na zdraví na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Krvavý první máj 2018
aktualizováno 01.05.
Několik úmrtí

Tragický první máj: Policisté řešili mrtvolu u řeky, v seníku i herně

Letošní první květnový den je nezvykle krvavý. Nejprve ráno přišla zpráva o mrtvole u řeky Radbuzy v Plzni, později pak o možné vraždě u Kralup nad Vltavou. Třetím mrtvým je mladík, který v noci z pondělí na úterý nepřežil rvačku v jedné z příbramských heren.

Rvačka
aktualizováno 11.04.
Zbytečná smrt

Chtěl roztrhnout rváče, po ráně pěstí a pádu muž v Třinci zemřel!

Moravskoslezští kriminalisté stíhají osmnáctiletého mladíka, který při hospodské rvačce v Třinci ranou pěstí srazil muže, který se pokoušel bitku ukončit. Samaritán utrpěl tak vážná zranění, že jim podlehl.

Žena útočí nožem na muže - 3
25.03.
Útok nožem

Krvavý víkend v Ostravě: Žena tu ubodala svého známého!

Moravskoslezští policisté v noci na neděli vyjížděli do krajského města k nahlášenému zraněnému muži. Po příjezdu na místo zadrželi ženu, která na něj měla zaútočit nožem. Napadený muž je po smrti.

Napadení nožem - 3
12.01.
Šla spát

Muž se pohádal se ženou, třikrát ji bodl do zad! Všimla si až ráno

Podivný případ vyšetřují policisté na Slovensku. Muž se měl pohádat se svou spolubydlící, poté ji třikrát bodl nožem do zad. Žena šla klidně spát a vše zjistila až druhý den.

Blaženu zapálil syn
aktualizováno 04.12.
po roce promluvila

Blaženu zapálil syn, mohla zemřít! "Nešťastná náhoda," hájí ho nyní

Popálená je na více než polovině těla, její zranění byla tak vážná, že nebylo jasné, jestli přežije. Po roce od hrozivé události Blažena (47) ze Slovenska, jejíhož syna (27) policie podezírá z toho, že ji polil benzínem a zapálil, promluvila. Tvrdí ale, že syn jí nechtěl ublížit.

Napadený pes
aktualizováno 28.11.
drsný útok

Chlapce (8) pokousal pes, někdo mu pak rozsekl hlavu mačetou!

Teprve osmiletého chlapce pokousal na Slovensku pes. Z ruky mu vytrhnul kus svalu. Zvířeti na oplátku někdo rozsekl hlavu mačetou. Kontroverzní případ rozdělil Slováky a zasáhli už i ochránci zvířat.

Policie na místě činu - ilustrační foto
aktualizováno 23.11.
pokus o vraždu?

Ostravské předměstí vyděsila střelba. Našli tu zraněného muže

Střelba vyděsila ve středu večer mezi desátou a jedenáctou hodinou obyvatele v obci Proskovice na Ostravsku. Na místě našli muže středního věku s průstřelem břicha. Pravděpodobného pachatele zadržela policie.