Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie měří rychlost - 4
aktualizováno 14.11.
přehled radarů

Policie odtajnila, kde bude ve středních Čechách měřit! SEZNAM

Množství nehod v poslední době velmi výrazně stouplo, následky po nehodách jsou také mnohem vážnější. Středočeská policie se proto rozhodla zveřejnit seznam měřících míst, policisté si od preventivního opatření slibují, že zvýší bezpečnost provozu ve vybraných úsecích.

Coloseum
30.05.
přísné předpisy

Nezaplatíte pokutu na místě? V Itálii vám zabaví auto. A je toho víc

Jednou z nejoblíbenějších destinací Čechů je Itálie. Užijete si tady moře, hory i památky a ještě k tomu mají vynikající jídlo. Platí tam ale trochu jiná pravidla než u nás. Na co si dát pozor, abyste zbytečně neplatili pokuty?

Tobogán
27.05.
soutěž v rychlosti

Tobogánem svištěli největší šílenci. Nejrychlejší byla žena!

Nejdivočejší jízdy tobogánem zažil o víkendu aquapark v Čestlicích. Konalo se zde mistrovství republiky v jízdě na tobogánu na čas. Z vítězství se nakonec radovala žena!

Prásk.tv píše:

Optická hádanka - najdete tři rozdíly? - 3
čtěte o tématu rychlost na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Policejní kontrola
18.04.
kompletní seznam kde dávat pozor?

Policie už nachytala desítky řidičů, měří na stovkách míst! PŘEHLED

Policisté od časného rána měří na stovkách míst po celé České republice rychlost a nachytali už desítky hříšníků. Na problémové úseky jim dali tipy místní obyvatelé. Tato preventivní akce probíhá i v dalších evropských zemích.

BMW se řítilo rychlostí 212 km/h - 2
06.04.
Neuvěřitelná neúcta

BMW se řítilo rychlostí 212 km/h! Řidič měl zvláštní výmluvu

Rychlostí přes 210 kilometrů v hodině se řítil po slovenské dálnici 46letý řidič BMW. Když policisté Mariána zastavili, vymluvil se navíc na nelegální závody. Prý si myslel, že se schyluje k honičce, a tak dupl na plyn.

Nehoda ve Slušovicích
27.03.
tragická nehoda

Srážka muže mimo přechod: Žena ho chtěla oživit. Teď jí hrozí vězení

Až šest let za mřížemi hrozí řidičce (29), která loni v srpnu srazila ve Slušovicích na Zlínsku devětašedesátiletého muže. Překvapil ji na čtyřproudé silnici, přes kterou vedl kolo. Ačkoli se ho ještě snažila oživit, podle policie nehodu zavinila, a měla by se proto zodpovídat soudu. Jela totiž příliš rychle.

Závada lanovky v Gruzii
18.03.
VIDEO Pomáhající lyžař

Děsivou závadu lanovky natočil i záchranář! Těla létala vzduchem

Děsivá videa z lanovky v gruzínském lyžařském středisku obletěla svět. Lanovka se vymkla kontrole a sedačky začaly vysokou rychlostí couvat. Lidé z nich padaly do sněhu, další létali vzduchem. Teď se objevily záběry z helmy jednoho z lyžařů, který ostatním pomáhal.

Policie měří rychlost - 2
15.03.
zásah policie

VIDEO: Obcí se řítil 126 kilometrů v hodině! Rychle nejel poprvé

Téměř každý potkává při řízení piráty silnic, jednoho takového chytili policisté v Kynšperku nad Ohří. Řidič se obcí prořítil rychlostí 126 kilometrů v hodině, když projel kolem hlídky, dali se policisté okamžitě do jeho pronásledování. Po jeho zastavení zjistili, že už jednou o řidičák kvůli rychlosti přišel.

Ester Ledecká - 3
aktualizováno 17.02.
výhra v superG

Analýza jízdy Ledecké: Kde jela nejrychleji a o kolik cm vyhrála?

Když Ester Ledecká proťala cílovou pásku, nevěřila tomu, co vidí na výsledkové tabuli. První místo a náskok jedné setiny vteřiny na dosud vedoucí legendu z Rakouska Annu Veithovou, dříve Fenningerovou. Ledecká zůstala stát v cílovém prostoru s otevřenou pusou a myslela si, že časomíra udělala chybu. Nebyla to chyba, Ledecká právě zajela svou životní jízdu a brala olympijské zlato. Podívejte se na detailní rozbor jejího triumfu.

Jean-Claude Juncker
17.02.
Nový směr?

EU musí rozhodovat rychleji, ne vždy jednomyslně, míní Juncker

Evropská unie musí podle šéfa Komise Jeana-Claudea Junckera rozhodovat rychleji a jednodušeji, aby mohla dělat světovou politiku. V otázkách zahraniční politiky by podle něj neměla být v Evropské radě potřeba jednomyslnost. Juncker to dnes řekl na mnichovské bezpečnostní konferenci.