Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napadení ve večerce
13.09.
policejní pátrání

Muž místo placení udeřil ženu teleskopem přímo do spánku!

Muž vkročil do večerky a vzal si dvě krabičky cigaret a pití. Když ale přišlo na placení, místo peněz vytáhl teleskopický obušek a prodavačku za pultem najednou silně udeřil přímo do spánku. Když se dál bránila, udeřil ji ještě několikrát pěstí do obličeje. Podezřelý si nabral ještě nějaké zboží a z místa odešel, jako by se vůbec nic nestalo.

Neznámý muž muž rozbil hlavu dlažební kostkou.
aktualizováno 09.09.
Pátrání po násilníkovi

Grázl muže minul jakoby nic, pak mu rozbil hlavu dlažební kostkou!

Pražští policisté už dva týdny hledají neznámého muže, který na konci srpna brutálně zezadu zaútočil s dlažební kostkou v ruce na jiného muže. Nejspíš ho chtěl okrást. Jenže peněženka oběti byla prázdná.

Stopy pachatele útoku v ulici Lucemburků v Lounech
29.08.
pátrání

Muž přepadl dům v Lounech. Na ženu střílel, pomoc přivolaly děti

S pistolí v ruce vnikl neznámý muž do domu v Lounech a zbraní ohrožoval ženu a její dvě děti. Dokonce několikrát vystřelil! Díky obrovskému štěstí, a zřejmě i duchapřítomnosti svých dětí, utrpěla napadená pouze lehká zranění. Pachatel utekl a policie po něm nyní pátrá.

Prásk.tv píše:

Sabina Křováková - 1
čtěte o tématu přepadení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Pátrání po ostravském lupiči
07.08.
video poznáváte ho?

Lupič s pistolí přepadl banku! Odnesl si desítky tisíc korun

Kriminalisté pátrají po muži, který na začátku srpna přepadl banku v Ostravě-Porubě. Na zaměstnance vytáhl pistoli, ten mu ze strachu vydal desítky tisíc korun. V souvislosti s pátráním zveřejnila policie i video, které incident zachycuje. Zároveň hledá dvě mladé svědkyně.

Senior na kole - ilustrační
aktualizováno 13.07.
Senior v nemocnici

Chlapci strhli důchodce z kola, bili ho do hlavy! Utekli z ústavu

Dva uprchlíci z výchovných ústavů podle policie surově přepadli v Hodoníně seniora a chtěli ho oloupit. Muž jel na kole, ze kterého ho údajně srazili, bili ho do hlavy a nakonec mu nastříkali do tváře sprej. Důchodce skončil v nemocnici a oba útočníky chytila policie.

Třináctiletá dívka zabránila surovému přepadení slepé ženy
aktualizováno 11.07.
Zloděj si troufl na slepou

Je to hrdinka! Eliška (13) zachránila přepadenou babičku

Třináctiletá dívka zabránila surovému přepadení slepé pětaosmdesátileté ženy z Ústí nad Labem. Lupič ji chtěl okrást o kabelku a strhl ji na zem. V tu chvíli šla okolo dívka, která na útočníka začala křičet a od činu ho odradila. Její hrdinství dnes policisté ocenili, a po útočníkovi pátrají.

Lupička seniorka
21.06.
gangsterka v hradci

Babička se dala na dráhu zločinu! S pistolí vyloupila už dvě místa

Dvakrát během půl roku se 65letá důchodkyně vydala na cestu zločinu. Až do prosince žila spořádaným životem. Pak ale podle policie vyloupila poštu v Hradci Králové a minulý týden se opět se zbraní v ruce pokusila o to samé ve zlatnictví. Tentokrát ale skončila ve vazbě.

Přepadení na plaveckém stadionu
aktualizováno 11.06.
loupež v praze

Za přepadení bazénu hrozí trojici 10 let! Obvinili hlídače z nádraží

Policie dopadla trojici mužů, kterou podezírá z přepadení bazénu v pražském Podolí. Maskovaní lupiči tam svázali nočního hlídače a pokoušeli se ukrást trezory s tržbou. Podle kriminalistů jsou pachateli pracovníci bezpečnostní agentury, kteří hlídají mimo jiné i hlavní nádraží. Právě tam také trojici dopadla zásahová jednotka.

Napadená žena - 1
aktualizováno 29.05.
loupežné přepadení

Útěkář (16) se měl vrhnout na mladou dívku, hrozí mu až 5 let

Policisté z Přerova vyšetřují loupež, ze které je podezřelý uprchlý chovanec (16) dětského domova. Mladík se na Zlínsku vrhl na mladou ženu, po které požadoval peníze. Pokud soud jeho vinu prokáže, za mřížemi by mohl strávit až pět let.

Kavárna, kde maskovaný muž ohrozil matku s dítětem
21.05.
Brutální útok

Zfetovaný muž přepadl v kavárně ženu s dítětem. Vyhrožoval jí

Nožem ozbrojený, maskovaný pachatel v pondělí zaútočil v Plzni - Křimicích na ženu s malým dítětem. Počíhal si na ni v kavárně, kde ji měl fyzicky napadnout a i s jejím dítětem násilím držet uvnitř. Žena naštěstí dokázala přivolat pomoc. Policisté matku s dítětem zachránili a podezřelého muže zadrželi.