Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pošta - 3
17.08.
Přepadl dvě pošty

Lupič vnikl na poště za přepážku otvorem na balíky, hrozí mu 10 let

Až 10 let hrozí jednačtyřicetiletému muži, který v květnu a v červenci přepadl na jižní Moravě dvě pošty. Za přepážku vnikl vždy tak, že se protáhl otvorem na balíky, zaměstnancům pak hrozil zbraní a vynutil si vydání hotovosti. Řešil tak své finanční problémy.

Útok v rádiu v Nizozemsku - 1
aktualizováno 17.08.
Útok v Nizozemsku

Ozbrojený muž dal ženě nůž na krk, pak ji držel jako rukojmí

Ozbrojený muž držel jako rukojmí zaměstnankyni místního veřejnoprávního rozhlasu v jeho sídle v holandském Hillversu. Policie jej odzbrojila.

2030390
aktualizováno 06.08.
Oba dopadla policie

Prokletá pražská herna: Za 14 dní do ní lupiči zamířili dvakrát!

Dvakrát za poslední dva týdny vyjížděli pražští kriminalisté do jedné herny na Jarově, aby vyšetřili přepadení. Zatímco před dvěma týdny tam lupič surově zmlátil servírku, nyní obsluhu pro změnu překvapila žena s pistolí.

Prásk.tv píše:

Petra Kvitová - 1
čtěte o tématu přepadení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

přepadení banky ve Valašském Meziříčí
02.08.
Ukradli 100 tisíc

V centru Klášterce přepadli banku, pachatelé jsou na útěku

V centru Klášterce nad Ohří přepadli po poledni dva pachatelé banku. Z finančního ústavu si odnesli hotovost, podle informací TV Nova přibližně 100 tisíc korun, oba pachatelé stihli před příjezdem policistů utéct.

Muž přepadl a spoutal ženu
01.08.
brutální přepadení

Útočník v Chebu okradl a zmlátil ženu! Svázal ji a pak se šel udat

Za velmi nečekaných okolností skončil v policejní cele muž z Klatovska, kterého policie podezírá z toho, že v pondělí přepadl v Chebu dvacetiletou ženu. Muž se sám přihlásil na policii a vysvětlil, že mu žena odmítala dát peníze. Právě proto ji měl zmlátit, okrást a svázat.

Loupež v baru v Ostravě
27.07.
Útok v Ostravě

Lupiči přepadli bar, nožem hrozila žena! Prozradil ji těhotenský test

Osmnáctiletá dívka měla podle policie společně s kamarádem přepadnout bar v Ostravě Zábřehu. Vyděšená obsluha jim vydala 10 tisíc korun. Lupiči pak z místa utekli. Že se jedná o ženu, policisté zjistili i díky těhotenskému testu, který zůstal v nalezené příruční tašce.

Přepadení v ulici Opletalova v Praze - 2
aktualizováno 25.07.
přepadení obchodu

Žena v centru Prahy zastřelila lupiče. Byla to nutná sebeobrana

Policie pokračuje ve vyšetřování včerejšího incidentu v pražské Opletalově ulici. Při přepadení obchodu se zbraněmi byli vážně zraněni dva muži - jeden později v nemocnici zemřel. Žena, která útočníka postřelila, jednala podle policie v nutné sebeobraně.

Přepadení v ulici Opletalova v Praze - 2
aktualizováno 25.07.
galerie + video uzavřená oblast

Při přepadení obchodu v Praze se střílelo! Útočník zemřel, 1 zraněný

Přepadení obchodu se zbraněmi v centru Prahy se změnilo v přestřelku. Pachatel v pondělí dopoledne přišel do obchodu v Opletalově ulici a napadl prodavače nožem, obsluha se neváhala bránit a odpověděla střelbou. Lupič v nemocnici zemřel, prodavač je zraněn.

Lupič přepadl hernu a zmlátil číšnici
aktualizováno 21.07.
nakonec utekl

Muž chtěl vykrást hernu. Číšnici mlátil do obličeje a rval jí vlasy

Přepadení herny vyšetřují pražští policisté. Muž, který se nejprve tvářil jako zákazník, napadl obsluhu a odnesl si 20 tisíc korun.

Pátrání po lupiči
13.07.
Neokradl vás?

Agresora z metra policisté dopadli. Teď hledají další okradené

Záhy po zveřejnění výzvy v médiích zadrželi policisté devatenáctiletého mladíka, který je podezřelý, že 8. července přepadl ve vestibulu stanice metra Karlovo náměstí mladíka, který psal SMS zprávu. Ranou pěstí ho srazil k zemi a sebral mu telefon. Policisté teď zjišťují, jestli toho nemá na svědomí víc.