Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Seniorka přepadla poštu
14.12.
hledá ji policie

Seniorka s pistolí přepadla poštu. Odnesla si desítky tisíc korun

Scéna jako z detektivního filmu se odehrála ve středu na pobočce České pošty v Hradci Králové. Krátce před půl dvanáctou polední poštu se zbraní v ruce přepadla seniorka, která si odnesla lup ve výši několika desítek tisíc korun. Po ženě nyní pátrá policie.

Žena přepadla poštu v Hradci
13.12.
pomozte ji najít!

Žena s pistolí přepadla poštu v Hradci! Pak zmizela i s penězi

Policisté hledají ženu, která s pistolí v ruce ve středu přepadla poštu v Hradci Králové. Odnesla si desetitisíce korun, hrozí jí až deset let vězení.

Lupiči
12.12.
přepadení v Plzni

Zloděj při útěku zranil dva lidi, muž a žena skončili v nemocnici!

Plzeňští policisté pátrají po zloději, který v úterý kradl v jednom z drogistických obchodů v centru. Když ho načapala ostraha, dal se na útěk, cestou zranil muže a ženu. Dvojice skončila v nemocnici.

Prásk.tv píše:

Vendula Maříková z Ulice
čtěte o tématu přepadení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Pobodání - ilustrační foto
07.12.
Drama v herně

Lupič chytil barmanku pod krkem a hrozil jí nožem. Stejně neuspěl

S prázdnou odešel ve středu v noci z herny v Jindřichově Hradci lupič, který se snažil z barmanky násilím vymámit tržbu. Když mu žena řekla, že jsou všude kamery, lekl se a utekl. Policisté ho ovšem dopadli velmi rychle.

Lupič z mostecké herny
04.12.
Noční loupež

VIDEO: Lupič v Mostě "vybílil" hernu, utekl s desítkami tisíc!

Kriminalisté ze severočeského Mostu vyšetřují loupež v herně, která se odehrála ve tři hodiny ráno v noci na dnešek. Lupič si vybral dobu, kdy v podniku kromě obsluhy nebyl nikdo další, navíc si maskoval obličej.

Oprátka
aktualizováno 28.11.
brutální napadení

"Kamarádi" měli nasadit muži oprátku a mlátit ho! Policie mlčí

Pořádně se "vybarvila" čtveřice mužů, kteří měli svého známého o víkendu v Uherském Hradišti přemoci, spoutat a na krk mu nasadit oprátku. A to všechno byl teprve začátek.

Demi-Leigh Nel-Peters
28.11.
přepadli ji

Na novou Miss Universe mířili zbraní. Není tak křehká, jak se zdá

Demi-Leigh Nel-Petersová se v pouhých 22 letech stala Miss Universe. Letošní volba královny krásy byla největší v historii soutěže. O titul bojovaly dívky z 92 zemí světa. Vítězkou však mohla být jen jedna. Demi navíc není žádná křehká dívenka, jak by se mohlo zdát. Aktivně se věnuje sebeobraně, která se jí nejednou hodila. Naposledy, když ji unesli krátce poté, co se stala Miss Jihoafrické republiky.

Lupiče v Maďarsku srazilo auto - 2
23.11.
galerie kuriózní případ

Ozbrojený lupič přepadl banku, při útěku s penězi ho srazilo auto!

Velmi kuriózní přepadení banky řeší maďarská policie v Budapešti. Ozbrojený lupič vtrhl do budovy, ukradl peníze a dal se na útěk. Daleko ale nedoběhl, srazila ho dodávka a on skončil v nemocnici.

Ozbrojený lupič Ilustrační snímek
17.11.
Policejní pátrání

Lupič v Kadani přepadl kurýra, omráčil ho a ukradl mu peníze!

V Kadani na Chomutovsku zatím neznámý pachatel velmi brutálně napadl a pak i okradl řidiče přepravní společnosti a to ve chvíli, kdy muž připravoval zboží k vykládce. Útočník řidiče omráčil paralyzérem a pak mu odcizil tašku s penězi. Napadený muž skončil v nemocnici a po pachateli teď pátrá policie.

Přepadená pošta v Lázních Kynžvart na Chebsku
01.11.
amatérský pokus

Lupiči přepadli poštu. Při útěku chybovali, omylem dojeli až k policii!

Dva lupiči přepadli v úterý navečer pobočku pošty v Lázních Kynžvart na Chebsku. Jeden z pachatelů zaútočil na poštovní úřednici, ale té se podařilo ubránit. Oba lupiče policisté zanedlouho dopadli. Jejich práce ale nebyla těžká, zloději totiž při útěku udělali amatérskou chybu.