Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jaroslav Ortman k případu loupežného přepadení v Nelahozevsi
včera 05:45
loupež a vražda

Smrt pumpařky: Proč z vraždy viní jen jednoho? Právník má jasno

Chladnokrevně zastřelili obsluhu benzinky, aby si nakonec odnesli deset tisíc a cigarety. Z přepadení pumpy v Nelahozevsi oobvinila policie dvojici mužů. Ačkoli oba útočníci byli u vraždy přítomni, obviněn z ní byl jen jeden muž, druhý čelí obvinění z loupeže. Proč se kvalifikace trestných činů liší? Zeptali jsem se právníka.

Sériový lupič dopaden
aktualizováno 17.01.
Měl falešnou zbraň

Sériový lupič přepadl čtyři pošty na Plzeňsku. Dopadla ho policie

Plzeňští policisté dopadli muže, který čtyřikrát přepadl a vyloupil poštu. Při výslechu se ukázalo, že celou dobu používal falešnou zbraň.

Anketa Vojkovice
17.01.
Videoreportáž Měl problémy od dětství

"Jsme vystrašení!" zní z obce, kde zadrželi možného vraha pumpařky

Ve Vojkovicích na Mělnicku panuje zvláštní atmosféra. Nikdo Davida Š., který byl dnes obviněný z vraždy čerpadlářky u Nelahozevsi, pořádně neznal. I tak se ale bojí. Šeptá se také, že byl mladík ze špatné rodiny a problémový byl už od dětství. Podle správce střediska, kde Davida zadrželi, s mužem ale nikdy žádný problém nebyl.

Prásk.tv píše:

Útočníci s mačetami
čtěte o tématu přepadení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Podezřelý z vyloupení benzinky
aktualizováno 16.01.
Svědectví z Kralup

Známí o podezřelém z přepadení pumpy: Neřekli bychom to do něj!

Sousedé a známí Ivana H., kterého policisté podezřívají, že přepadl pumpu v Nelahozevsi, jsou z obvinění mladého muže v šoku. Mladíka pamatují jako hodného kluka, ač občas dělal rošťárny, něco takového by do něj neřekli.

Loupežné přepadení obsluhy čerpací stanice na Mělnicku
aktualizováno 16.01.
přepadení pumpy

Policie: Jeden vraždil, další loupil. Stopa vedla k slavnému herci!

Středočeští policisté obvinili v úterý dva muže z přepadení benzínové pumpy v Nelahozevsi, při kterém jeden z pachatelů zastřelil pumpařku Janu Š. Dvaatřicetiletému muži hrozí výjimečný trest. Druhého muže policisté obvinili z loupeže, za kterou může dostat 2 až 10 let za mřížemi. O vazbě bude rozhodovat soud v Mělníku.

Loupežné přepadení pumpařky na Mělnicku
aktualizováno 17.01.
PŘEPADENÍ V NELAHOZEVSI

Podezřelý z vraždy pumpařky měl udat druhého! Chtěl prý víc peněz

V noci z pondělka na úterý si policie přišla pro dva podezřelé z přepadení benzinové pumpy v Nelahozevsi, při kterém zemřela čerpadlářka. Policisté zatím k případu podrobnosti neuvedli, spekuluje se však o tom, že střelce udal jeho komplic, který byl nespokojený s částkou, kterou z loupežného přepadení dostal.

Podezřelí muži
aktualizováno 15.01.
Zadržení dvou mužů

Z přepadení a vraždy pumpařky jsou podezřelí David Š. a Ivan H.

Jedním z mužů, kteří jsou podezřelí z přepadení a vraždy osmapadesátileté pumpařky Jany u Nelahozevsi je David Š. z Kralupska. Pro muže si v noci na úterý přišla zásahová jednotka do domu v obci Vojkovice nedaleko Kralup nad Vltavou. Podle starostky obce v obci muž přebýval přechodně. Druhým podezřelým má být Ivan H. z Kralup.

Pátrání po lupiči z Prahy
15.01.
Loupežné přepadení

Hrůzný zážitek v práci! Lupič mířil v hotelu na recepční pistolí. VIDEO

Směnu, na jakou nikdy nezapomene, odpracovala na konci loňského roku recepční z hotelu v Sinkulově ulici v Praze 4. Do hotelu přišel maskovaný muž, na ženu namířil pistoli a dožadoval se peněz. Naštěstí přepadené recepční neublížil a spokojil se s lupem, s kterým z hotelu utekl. Policistům se ho stále nedaří dopadnout.

Loupežné přepadení pumpařky na Mělnicku
aktualizováno 15.01.
přepadení v nelahozevsi

Vražda pumpařky: Policie při razii dopadla dva podezřelé muže

Policie v noci na dnešek dopadla podezřelé z přepadení benzinové pumpy v Nelahozevsi, při kterém zemřela čerpadlářka. Zásahová jednotka podle Aktu.cz jednoho z nich zadržela ve Vojkovicích na Mělnicku, druhého v Kralupech nad Vltavou.

Lupič se prozradil svým kašlem
aktualizováno 08.01.
Vyloupená večerka

Lupič se prozradil kuriózně, po přepadení večerky unikal jen chvíli

Pořádnou smůlu měl lupič, který o víkendu přepadl večerku v pražských Vršovicích. Už po půlhodině ho totiž pět set metrů od místa činu chytili policisté. Prozradil se opravdu kuriózně.