Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kriminalisté vyšetřují loupež v nemocnici
aktualizováno 25.10.
zákeřné přepadení

Poznáte je? Dva lupiči chtěli okrást ženu přímo v nemocnici!

Jablonečtí kriminalisté vyšetřují loupež, která se stala přímo v nemocnici. Dva lupiči tam přepadli starší ženu, kterou při zápase o tašku dokonce srazili na zem. Pomoc jí poskytli lékaři přímo v nemocnici. Policie teď zveřejnila záznam s pravděpodobnými pachateli.

Lupič s pistolí přepadl kurýra
aktualizováno 25.09.
Ubránil dodávku

Kurýr musel ujet se slzákem v očích! Na náklad měl zálusk lupič

Zatím neznámý lupič s pistolí v ruce v úterý dopoledne ve Štěnovicích na Plzeňsku přepadl řidiče zásilkové služby. Lupič si kurýra objednal na smyšlenou adresu, ale peníze si nakonec neodnesl. Podle informací TV Nova totiž za volantem seděl bývalý policista a ten si věděl rady.

Lupič pořezal barmanky v herně! Za dva dny tam kradl znovu
21.09.
Už ho mají

Lupič pořezal barmanky v herně! Za dva dny tam kradl znovu

V Liberci dopoledne dopadli 33letého muže, který měl s nožem v ruce loupit v kasinu u Kolosea, odkud si odnesl desítky tisíc. V Mladé Boleslavi zase jiný muž, opět s nožem, zaútočil na barmanky v herně. Jednu z nich dokonce pořezal a o dva dny později se tam vrátil znovu. I toho už policisté mají.

Prásk.tv píše:

Život je jako hamburger
čtěte o tématu přepadení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Napadení ve večerce
13.09.
policejní pátrání

Muž místo placení udeřil ženu teleskopem přímo do spánku!

Muž vkročil do večerky a vzal si dvě krabičky cigaret a pití. Když ale přišlo na placení, místo peněz vytáhl teleskopický obušek a prodavačku za pultem najednou silně udeřil přímo do spánku. Když se dál bránila, udeřil ji ještě několikrát pěstí do obličeje. Podezřelý si nabral ještě nějaké zboží a z místa odešel, jako by se vůbec nic nestalo.

Neznámý muž muž rozbil hlavu dlažební kostkou.
aktualizováno 09.09.
Pátrání po násilníkovi

Grázl muže minul jakoby nic, pak mu rozbil hlavu dlažební kostkou!

Pražští policisté už dva týdny hledají neznámého muže, který na konci srpna brutálně zezadu zaútočil s dlažební kostkou v ruce na jiného muže. Nejspíš ho chtěl okrást. Jenže peněženka oběti byla prázdná.

Stopy pachatele útoku v ulici Lucemburků v Lounech
29.08.
pátrání

Muž přepadl dům v Lounech. Na ženu střílel, pomoc přivolaly děti

S pistolí v ruce vnikl neznámý muž do domu v Lounech a zbraní ohrožoval ženu a její dvě děti. Dokonce několikrát vystřelil! Díky obrovskému štěstí, a zřejmě i duchapřítomnosti svých dětí, utrpěla napadená pouze lehká zranění. Pachatel utekl a policie po něm nyní pátrá.

Pátrání po ostravském lupiči
07.08.
video poznáváte ho?

Lupič s pistolí přepadl banku! Odnesl si desítky tisíc korun

Kriminalisté pátrají po muži, který na začátku srpna přepadl banku v Ostravě-Porubě. Na zaměstnance vytáhl pistoli, ten mu ze strachu vydal desítky tisíc korun. V souvislosti s pátráním zveřejnila policie i video, které incident zachycuje. Zároveň hledá dvě mladé svědkyně.

Senior na kole - ilustrační
aktualizováno 13.07.
Senior v nemocnici

Chlapci strhli důchodce z kola, bili ho do hlavy! Utekli z ústavu

Dva uprchlíci z výchovných ústavů podle policie surově přepadli v Hodoníně seniora a chtěli ho oloupit. Muž jel na kole, ze kterého ho údajně srazili, bili ho do hlavy a nakonec mu nastříkali do tváře sprej. Důchodce skončil v nemocnici a oba útočníky chytila policie.

Třináctiletá dívka zabránila surovému přepadení slepé ženy
aktualizováno 11.07.
Zloděj si troufl na slepou

Je to hrdinka! Eliška (13) zachránila přepadenou babičku

Třináctiletá dívka zabránila surovému přepadení slepé pětaosmdesátileté ženy z Ústí nad Labem. Lupič ji chtěl okrást o kabelku a strhl ji na zem. V tu chvíli šla okolo dívka, která na útočníka začala křičet a od činu ho odradila. Její hrdinství dnes policisté ocenili, a po útočníkovi pátrají.

Lupička seniorka
21.06.
gangsterka v hradci

Babička se dala na dráhu zločinu! S pistolí vyloupila už dvě místa

Dvakrát během půl roku se 65letá důchodkyně vydala na cestu zločinu. Až do prosince žila spořádaným životem. Pak ale podle policie vyloupila poštu v Hradci Králové a minulý týden se opět se zbraní v ruce pokusila o to samé ve zlatnictví. Tentokrát ale skončila ve vazbě.