Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dívka v uprchlickém táboře v Sýrii
aktualizováno 16.04.
Chemický útok v Sýrii

Hrůza v Sýrii: "Radši se udusit než bomby," říkala dívka panence

Lidé, kteří přežili údajný chemický útok v syrské Dúmě, poprvé popsali své utrpení. Mladé matce se podařilo dostat z domu dvě dcerky, venku ale hrozilo nebezpečí, že je zasáhnou bomby. Západ z nelidského útoku viní Asadův režim, podle odhadů zemřely desítky lidí.

Nevyhovující dětský příkrm
09.01.
dm drogerie

Rodiče, pozor: V přesnídávce našli čisticí prostředek! Nemáte ji?

Před nebezpečnou přesnídávkou varuje zákazníky DM drogerie. Mohou v ní totiž být zbytky čisticího prostředku s obsahem chlóru.

Výbuch plynové stanice na slovensko-rakouských hranicích - 3
aktualizováno 13.12.
Továrna na škrob

Další výbuch v Rakousku! Při úniku chemikálií se zranilo 40 lidí

Při úniku chemikálií v továrně na výrobu škrobu v rakouské obci Aschach an der Donau se zranilo 40 lidí. Dvě nebo tři stovky zaměstnanců museli záchranáři evakuovat. Podle médií vybuchl plynný chlor.

Prásk.tv píše:

Koupání v aquaparku
čtěte o tématu chlór na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Únik chlóru v Komořanské ulici - 6
aktualizováno 11.12.
mrak chlóru

Ulici v Praze uzavřeli! 100 lidí prchalo před nebezpečnou látkou

V Komořanské ulici v Praze došlo k úniku chlóru. Na místo vyrazili hasiči v protichemických oblecích. Celá ulice musela být z bezpečnostních důvodů uzavřena.

Syrský režim čelí obvinění z válečného zločinu
aktualizováno 07.09.
boj o Aleppo

Válečný zločin: Syrský režim podle aktivistů používá bomby s chlórem

Syrský režim opět čelí obvinění z válečného zločinu. Armáda syrského prezidenta Bašára Assada totiž podle aktivistů shodila na klíčové město Aleppo bomby s jedovatým chlórem. Lékaři museli kvůli problémům s dýcháním ošetřit 80 lidí. Polovinu zraněných tvořily děti.

Válka v Sýrii
aktualizováno 17.08.
nebojí se ničeho

Islámský stát v bojích přitvrzuje! V Sýrii prý použil chemické zbraně

Islámský stát zřejmě použil v Sýrii chemické zbraně. Tvrdí to syrští aktivisté. Podle nich nasadili džihádisté severně od města Aleppo do bojů chlór a otrávili jím desítky lidí. Smrtelné případy zatím známy nejsou. Civilisté ale umírali při bombardování.

Otrava chlorem na Klínovci
aktualizováno 13.02.
nehoda u bazénu

Nebezpečný únik chloru na Klínovci: 12 lidí v nemocnici

Dvanáct lidí skončilo v nemocnici poté, co se nadýchali chloru u hotelového bazénu v Loučné pod Klínovcem. Celkem hasiči evakuovali 50 lidí.

Z koupaliště v Nýřanech unikl chlor - 3
aktualizováno 29.04.
sebevražda na koupališti

Muž v Nýřanech otevřel lahev chloru a zabil se. Dva zranění

Podivný způsob dobrovolného odchodu ze života zvolil muž v Nýřanech na Plzeňsku. Na tamním kouplaišti se zamkl ve skladu, otevřel lahev s chlorem a udusil se. Při jeho záchraně se dva další muži nadýchali chloru a jsou v péči lékařů.

Nebezpečí z Islámského státu
aktualizováno 23.03.
Strach z ISIS

Evropě hrozí chemický útok od IS! Víme, kde islamisté chtějí udeřit!

Tisíce lidí zasaženo smrtícím chlórem. To není apokalyptická představa nebo hrůzostrašná vzpomínka na 1. světovou válku, ale možná brzká realita pro obyvatele Velké Británie. Přední odborník na chemické zbraně totiž varoval, že podobný útok by mohl velmi brzy provést Islámský stát.

Baby karotka
09.01.
Oblíbená mrkev

Pravda o oblíbené BABY karotce! Při její výrobě se používá CHLÓR

Baby karotka je oblíbenou a zdravou svačinkou dětí. Milují ji, protože je sladká a snadno se jí. Rodiče ji mají rádi, protože dětem mohou pohodlně nachystat zdravou stravu. Je ale opravdu tak zdravá?