Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Co nás čeká na Nově
včera 12:25
program na jaro

Na Nově odstartují nové pořady: Matka odnosí dítě vlastní dceři!

Na zbrusu nové pořady se mohou v novém roce těšit diváci televize Nova. Vrátí se oblíbená kuchařská show MasterChef, reality show Výměna manželek a chybět nebudou ani premiérové díly Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2.

Adventní kalendář
aktualizováno 12.12.
adventní kalendář

Vyhrajte ve vánoční soutěži ceny za tisíce. Je to snadné! NÁVOD

Soutěž Adventní kalendář na TN.cz o výhry v hodnotě 70 tisíc korun se blíží do své poloviny. Stačí, abyste správně odpověděli na dvě soutěžní otázky, a můžete se těšit na zajímavé ceny. Výherce hlavní ceny budeme ze všech zúčastněných losovat na Štědrý den!

Adventní kalendář
01.12.
Vánoce se blíží

Startuje soutěž Adventní kalendář! Můžete vyhrát ceny za desítky tisíc

Soutěž Adventní kalendář začala právě dnes na portálu TN.cz a potrvá až do Štědrého dne. Každý den nadělíme soutěžícím novou výhru. Celkově se soutěží o výhry v hodnotě 70 000 Kč.

Prásk.tv píše:

TV Nova na začátku ledna přinese nové pořady a pokračování oblíbených seriálů - 1
čtěte o tématu Ordinace v růžové zahradě 2 na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Ordinace a Tvář se propojí
aktualizováno 29.11.
drama na place

Výbuch v zákulisí Tváře! Produkce musela zastavit natáčení

Celé jedno desetiletí uteklo od chvíle, kdy diváci seriálu Ordinace v růžové zahradě sledovali osud seriálové postavy Ondřeje Sokola. Už dnes večer se herec a moderátor do slavné kamenické nemocnice vrátí. A to za dramatických okolností...

Nova
21.11.
Světový den televize

Televize slaví! Herci nováckých seriálů se svěřili s milým přáním

21. listopadu slavíme světový den televize. V roce 1996 ho vyhlásilo Valné shromáždění OSN. A slaví také televize Nova, nejsledovanější televize v České republice. Za jejím úspěchem stojí hlavně populární seriály, které si diváci oblíbili a které přinesly mnoho velkých postav. A staly se opravdovým fenoménem.

Den s Novou v hostivařských ateliérech - 1
aktualizováno 15.09.
Den s Novou

Brány ateliérů Hostivař se otevřely divákům. Přivítaly je hvězdy Novy

Po roce mají diváci TV Nova opět možnost navštívit ateliéry, v nichž se natáčí seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. V ateliérech v pražské Hostivaři na diváky čeká bohatý program a možnost setkání s hvězdami, které znají z televizní obrazovky. Vstupenky jsou vyprodané.

Novinky v Ordinace - Jan Sekora
aktualizováno 28.08.
nová řada seriálu

Herec přiznal velký podvod v Ordinaci. Divák to vůbec nepozná!

Už dnes večer se na obrazovky vrací oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Letos vstupuje už do své 14. sezóny. Kromě příběhů starých známých se můžete těšit také na zbrusu nové postavy. Co nás na podzim v Ordinaci čeká?

Ordinace: Sestřička Tien
12.08.
Sestřička Tien

To v Ordinaci ještě nebylo! Herečka naznačila lesbický vztah

Zdravotní sestřička Tien v Ordinaci zatím neměla žádný pořádný vztah. Podle její představitelky by se to ale mělo už brzy změnit. Herečka zároveň prozradila, jakého partnera by Tien přála. Něco podobného tu ještě nebylo!

Nové postavy v Ordinaci
08.08.
nové postavy

Do Ordinace míří nový muž a žena! Zamotají hlavu starým známým

Čtrnácté sezóna Ordinace v růžové zahradě 2 startuje už 28. srpna. Ani tentokrát nebudou chybět nové postavy, které zamíchají dějem. A to obzvlášť u Mázlových a v životě Mariky, která se po roční stáži v Plzni vracído Kamenice.

Novinky v Ordinaci
aktualizováno 07.08.
premiérové díly

Co přinese nová Ordinace? Návrat staré známé i manželskou nevěru!

Ordinaci v růžové zahradě 2 čeká letos už čtrnáctá sezóna. Připravte se na nečekané návraty, šokující zápletky i překvapivá rozhodnutí. Rozhodně se bude na co dívat! Na první poprázdninový díl se můžete těšit 28. srpna.