Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nové postavy v Ordinaci v růžové zahradě - Benoni, Šoposká, Lupták: Marek, Bibi, Vojta
aktualizováno 18.01.
ordinace v růžové zahradě 2

Skončí Bibi s Markem, či Vojtou? Tvůrkyně prozradila, co bude dál

Premiérové díly Ordinace v růžové zahradě 2 sotva začaly a už přinesly několik dramatických zápletek. Do života láskou zkoušené Bibi přišel nový muž, ani s ním to ale nebude mít jednoduché. Jak to dopadne?

Ordinace: Návrat Andrey do Kamenice
aktualizováno 09.01.
zákulisí seriálu

Zoufalá touha po dítěti v Ordinaci. Herci prozradili, zda se jim to splní

Už dnes večer se po vánoční pauze vrací na obrazovky oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2. A hned na úvod nás čeká velký návrat Andrey Hanákové, která po nevěře svého manžela Petra odjela na půlroční stáž do Francie. Jak to s dvojicí bude dál?

Ordinace: Andrea Hanáková
08.01.
ordinace se vrací

Návrat v Ordinaci! Andrea je zpátky a přivezla si velké tajemství

Ordinace v růžové zahradě 2 se po vánoční přestávce vrací na obrazovky. A hned v úterý se mohou diváci těšit na návrat Andrey Hanákové. Jenže ta si z Francie přiváží také tajemství.

Prásk.tv píše:

Otevřený rozhovor s Mirkem Etzlerem
čtěte o tématu Ordinace v růžové zahradě 2 na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Ordinace: Roztomilý Bobo Švarc - 7
04.01.
terapeutický program

Martin Zounar nastoupil do léčebny. Přiznal, proč tam skončil

Že se čas od času nevyhne excesům s alkoholem, Martin Zounar otevřeně přiznává. A právě proto, že o své slabosti ví, snaží se podobným problémům předcházet. Rozhodl se strávit třítýdenní volno v léčebně v Červeném Dvoře.

Celebrity přejí divákům TV Nova
aktualizováno 24.12.
vánoční přání

VIDEO: Oblíbené celebrity přejí k Vánocům, tohle vám vzkazují

Hodně zdraví, štěstí a lásky, to si o vánočních svátcích přejí všichni. My pro vás máme také několik přání, která vás určitě potěší. Podívejte se, co Vám přes obrazovky vzkazují slavné české osobnosti.

Nové postavy v Ordinaci v růžové zahradě - Petra Kvitova
21.12.
splněný sen

Petra Kvitová si splnila sen, hraje v Ordinaci v růžové zahradě 2

Tenistka Petra Kvitová si splnila velký sen, vždycky si chtěla zahrát v Ordinaci v růžové zahradě 2 a dnes se jí to povedlo. Natáčení s ní začalo. Herečkou se stala díky Petru Rychlému, který jí v březnu slíbil, že pokud vyhraje první zápas po vážném zranění ruky, roli v seriálu jí zařídí. A své slovo dodržel.

Nové díly Ordinace v růžové zahradě
20.12.
premiérové díly

Nevěra i vážná nemoc! Tohle čeká hrdiny Ordinace v příštím roce

Už od 9. ledna se můžete těšit na premiérové díly oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. A i tentokrát se bude na co dívat. Do Kamenice se vrátí staří známí, dějem zamíchají ale i úplně nové postavy.

Ordinace: Další návrat z minulosti
aktualizováno 19.12.
poslední letošní díl

Velký návrat v Ordinaci už dnes: Tuhle postavu asi neuvidíte rádi

Už v úterý večer čeká na diváky seriálu Ordinace v růžové zahradě jeden velký návrat. Do Kamenice se vrátí postava, po které se nejspíš nikomu nestýskalo. Byla totiž zosobněním snad toho nejhoršího, co může v člověku být.

Ordinace jaro 2018
aktualizováno 18.12.
Nové díly

Ulice a Ordinace budou mít přes Vánoce pauzu. Víme, kdy se vrátí

Už na začátku ledna se diváci mohou těšit na další díly oblíbených seriálů a dalších pořadů TV Nova. Ty se po vánoční přestávce vrátí hned v prvních dnech roku 2018.

Martynčák v Ordinaci zmlátí Suchého
aktualizováno 12.12.
Drsná Ordinace

Zdena bojuje o život, Martynčák do krve zbije i Suchého! UKÁZKA

Už dnes vyvrcholí v Ordinaci zdrcující příběh Zdeny Suché. Do jejího vztahu s násilnickým Andrejem Martynčákem dokonce zasáhne její bývalý partner David. Od agresivního hokejisty schytá pár tvrdých ran. Podívejte se na ukázku!