Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rodinná dovolená
01.09.
výhodné cestování

Dovolená s dětmi je nejlepší v září! Tyto zájezdy mají úplně zdarma

Čím dál více rodin s malými dětmi volí variantu cestování do zahraničí na podzim. Pláže jsou volnější a i ceny příznivější.

CK Alexandria
07.08.
Obchodní sdělení

Prázdniny jsou ve druhé polovině, LM zájezdů ubývá

4 super tipy, kam se ještě dá vyrazit za rozumnou cenu

Turbulence v letadle
17.07.
Dovolená bez starostí

Trpíte v autě či letadle nevolností? Tipy, které pomohou a nic nestojí!

Většina z nás miluje cestování. Pokud však trpíte nevolnostmi při cestě autobusem, vlakem, či letadlem, může se pro vás tato činnost stát nechtěnou noční můrou. Následující rady vám pomohou cestovat bez nechtěných žaludečních obtíží.

Prásk.tv píše:

Dáda Patrasová - 1
čtěte o tématu dovolená u moře na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Žralok bílý Ilustrační snímek
26.06.
mořský predátor

Žraloci v turistických letoviscích: Tady všude už útočili! PŘEHLED

O víkendu spatřili žraloka v moři u pláže u španělské Mallorky. Zvíře na nikoho neútočilo, ale nakonec bylo utraceno. Ne vždy ale setkání s mořským predátorem dopadne pro lidi dobře. Podívejte se, kde už žraloci na lidi v minulosti útočili.

CK Alexandria
24.08.
Obchodní sdělení

Dovolená na konci léta? 5 míst, kde se ohřejete i v září

Prázdniny se blíží ke konci, ale spousta z nás si vzhledem k nestálému počasí v Česku sluníčka letos moc neužila. K moři se dá ale vyrazit i v září.

Nemovitosti v zahraničí - Řadový rodinný dům v klidné lokalitě, oblast Vodice - Chorvatsko. Cena: 3,5 milionu Kč/ 129.000 € - www.alexandriareal.cz
aktualizováno 04.08.
PŘEHLED NEMOVITOSTÍ

Domy v zahraničí jsou hitem! Češi nakupují levné bydlení u moře

Stále více Čechů si v posledních letech pořizuje byty nebo domy v zahraničí. Nemovitosti využívají pro svou potřebu, případně je pronajímají. Jednou ze zemí, kde mohou Češi za výhodných podmínek koupit dům, je například Bulharsko. Dům v zahraničí údajně už vlastní desítky tisíc Čechů.

Šílené pláže
aktualizováno 10.08.
kam nejezdit

HOROROVÁ DOVOLENÁ: 8 pláží, kde byste se opalovat nechtěli

Rozbité sklo v písku, letadlo, které vám proletí těsně nad slunečníkem, hlava na hlavě - takhle rozhodně dovolená snů nevypadá. Přesto existují pláže, které tento "komfort" nabízejí.

Chorvatsko - pláž - 4
04.07.
DOVOLENÁ

Léto v Chorvatsku: Ideální počasí a čeští policisté na místě

Pokud se v následujících dnech chystáte do Chorvatska, určitě vás potěší předpověď počasí. Hlavní chorvatská letoviska hlásí teplotu okolo 30 °C. Vzhledem k tomu, že Chorvatsko je každoročně cílem milionu českých turistů, budou v populární dovolenkové destinaci i letos sloužit čeští policisté.

Chorvatsko - pláž - 2
aktualizováno 01.07.
Relax u moře

CESTA DO CHORVATSKA: Pozor na šílené kolony! Víme, kde budou

Všichni se těší na dovolenou, jenže ta se může změnit v noční můru kvůli tomu, že na několik (desítek) hodin uvíznete v koloně. Tady si můžete přečíst, jaké dny se očekávají na cestě do Chorvatska největší provoz na silnicích a také kolony!

Tankování
17.06.
Cesta autem

Dovolená u moře: Přehled, kde se vám vyplatí po cestě natankovat

Chystáte se na dovolenou autem a chcete cestou například do Chorvatska něco ušetřit? Podívejte se na přehled, kde po cestě je benzin nebo nafta nejlevnější a naopak, kde se vám tankování prodraží.