Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Observatoř Libuš
aktualizováno 14.11.
sledujte živě!

VIDEO: Meteorologové vypustili balon se sondou do oblak

Observatoř Českého hydrometeorologického ústavu Praha-Libuš oslavuje 50 let činnosti. Při této příležitosti umožní shlédnutí startu meteorologického balonu se sondou z bezprostřední blízkosti, který vám přinášíme v přímém přenosu.

Drogoví dealeři
aktualizováno 08.11.
Tragický konec

Mladíci vysílali svou smrt! Policie je zastřelila v přímém přenosu

Mladí Brazilci vysílali vlastní smrt na facebooku! Ujížděli policii, která skupinu stíhala pro podezření z drogového obchodu. Tři z nich policisté z vrtulníku zastřelili, dalšího těžce zranili. A jejich kamarádi vše sledovali v přímém přenose...

Krmení větvemi v ZOO Praha
aktualizováno 06.11.
pražská zoo

PŘÍMÝ PŘENOS: V zoo krmí zvířata ulámanými větvemi!

Ničivá vichřice, která zasáhla Českou republiku, postihla i pražskou zoologickou zahradu. Ta musela být dokonce poprvé od povodní v červnu 2013 uzavřena. A vedení zoo se rozhodlo polámané větve smysluplně využít!

Prásk.tv píše:

Lewis Goodall
čtěte o tématu přímý přenos na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Modelka Fabianny Zambrano
27.08.
Ukázala víc, než chtěla

Pikantní trapas: Modelce vykouklo v přímém přenosu ňadro! VIDEO

Přímé přenosy mohou být pořádně zrádné. Své už o tom ví i modelka Fabianny Zambrano, která nedávno soutěžila o titul královny krásy ve Venezuele. Během promenády v plavkách totiž vnadná brunetka ukázala mnohem víc, než diváci čekali.

Obdulia Sanchezová natočila svoji nehodu
21.08.
šokující zpověď

Živě vysílala, jak její sestra po nehodě umírá: Dělá to každý, tvrdí

Tragicky skončila nebezpečná zábava mladých dívek v Kalifornii. Během řízení jízdu živě vysílaly na sociální síť. Jenže řidička ztratila nad autem kontrolu a nabourala. Její sestra nehodu nepřežila, ona však všechno dál živě přenášela. Teď se brání, že to tak dělá každý.

Krmení želv v ZOO Praha
aktualizováno 16.08.
přímý přenos pochutnaly si

Krmení obřích želv v zoo: Je to fofr, když jde o jídlo! VIDEO

Ve středu brzy odpoledne měli čtenáři TN.cz unikátní šanci být svědky krmení obřích želv v ZOO Praha. Díky přímému přenosu ze zoologické zahrady u toho mohli být i v pohodlí domova!

Lední medvědi - 2
aktualizováno 11.08.
MEDVĚDI V AKCI

Lední medvědi dováděli v bazénu! Před naší kamerou byli jako doma

Na páteční dopoledne si redakce webu TN.cz pro vás připravila další přímý přenos z pražské zoologické zahrady. Tentokrát si na své přišli fanoušci ledních medvědů!

Krmení lemurů v ZOO Praha
aktualizováno 04.08.
živě ve 14:30

Zábava v pražské zoo: Lemuři obědvali před kamerami TN.CZ!

Krmení zvířat v zoologické zahradě je většinou hezká podívaná. O to víc, když se jedná o krmení tak roztomilých chlupáčů, jako jsou lemuři. Záleží ale i na počasí. A to bylo ve čtvrtek odpoledne proti. Přímý přenos z krmení tak mohli čtenáři TN.cz sledovat ve stejný čas o den později!

Obdulia Sanchezová natočila svoji nehodu
27.07.
Tragická nehoda

"Jsem nevinná," tvrdí dívka, která zabila sestru v přímém přenosu

Osmnáctiletá Obdulia Sanchezová, která v přímém přenosu nabourala vůz, ve kterém s ní cestovala její 14letá sestra a stejně stará kamarádka, si u soudu vyslechla obvinění. Po nehodě Obdulia dál vysílala a ukazovala, jak její sestra umírá. U soudu k obviněním Sanchezová uvedla, že se cítí nevinná.

Manuela promluvila o nehodě v přímém přenosu
26.07.
Šokující nehoda

Dívka natáčela, jak sestra umírá! Promluvila kamarádka z auta smrti

Nehoda, při které zemřela čtrnáctiletá dívka, šokovala celý svět. Za volantem totiž seděla její sestra, která vše vysílala v přímém přenosu na sociální síti. Místo toho, aby umírající holčičce pomohla, natáčela dál její zkrvavené tělo. V autě s nimi jela ještě kamarádka, která teď promluvila.