Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Romanová Vlasta o Lucii Vondráčkové
aktualizováno 10.08.
Ukončení vztahu

Analýza psycholožky: Nechává si Vondráčková zadní vrátka?

Lucie Vondráčková poskytla TV Nova exkluzivní rozhovor ohledně konce manželství s Tomášem Plekancem. Vondráčková působila na první pohled vyrovnaně, ale je to skutečně tak? Její vystoupení před kamerou rozebrala psycholožka.

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Adriany Peškové Šárkou Vaculíkovou
05.08.
Šárka Vaculíková

Hvězda z Ulice měla na dovolené nehodu! Skončila v nemocnici

Herečka z oblíbeného seriálu TV Nova Ulice Šárka Vaculíková se zranila na dovolené v Thajsku. Se svým přítelem a hereckým kolegou Markem Lamborou měli nehodu na motorce. Naštěstí měli na hlavě helmy a zranění nebyla vážná.

Demi Lovato
25.07.
Demi Lovato

Známá zpěvačka skončila v nemocnici! Předávkovala se

Americká zpěvačka a herečka Demi Lovato musela být převezena do nemocnice. V jejím domě jí našli v bezvědomí. Záchranářům se podařilo herečku přivést zpět k vědomí pomocí narcanu, který se používá při předávkování opiáty. Jaké drogy si vzala, ale mladá hvězda odmítla záchranářům prozradit.

Prásk.tv píše:

Andrea Růžičková - 2
čtěte o tématu herečka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Emma Černá
02.07.
odchod legendy

Hvězda Ulice Štrébl v slzách! Zemřela mu kolegyně Emma Černá

Česko přišlo o další výraznou hereckou hvězdu. Ve věku 81 let zemřela Emma Černá, kterou diváci mohou znát například ze seriálu Dobrodružství kriminalistiky či filmů Skalpel, prosím nebo Báječná léta pod psa.

Gabriela Vránová - 4
18.06.
Zesnulá herečka

S Vránovou se rozloučí tam, kde to měla nejradši. Rodina řekla kdy

Lidé se s herečkou Gabrielou Vránovou budou moci naposledy rozloučit v pátek dopoledne. Udělat tak mohou v Divadle na Vinohradech, kde to měla Vránová nejraději a právě na tamním jevišti strávila velkou část své kariéry.

Gabriela Vránová - 5
aktualizováno 16.06.
bylo jí 78 let

Smutná zpráva: Zemřela herečka Vránová! Prohrála boj s nemocí

Po delším boji s rakovinou v sobotu odešla do hereckého nebe ve věku 78 let Gabriela Vránová. Dlouholetá členka Divadla na Vinohradech hrála v řadě televizních inscenací a filmů. Dodnes populární je třeba její role Aničky Čihákové v Chalupářích.

Herci Ulice o prázdninách
10.06.
pauza v natáčení

Volno v Ulici: Herci se vydali na prázdniny a takhle to vypadá

Celý rok natáčejí nové a nové díly nekonečného seriálu. A tak v létě herci Ulice využívají volné dny a vyrážejí na prázdniny. Jak herecké volno vypadá? Dost často pracovně…

Harry a Meghan v kabrioletu
aktualizováno 19.05.
Královská svatba

Harry a Meghan odjeli kabrioletem na další party! Vyměnili oblečení

Princ Harry a Meghan Markle už si řekli svá ano. Královská svatba se koná v kapli svatého Jiří na hradě Windsor. Nevěsta má na sobě jednoduché splývavé šaty a dlouhý závoj. Ženich oblékl uniformu, kterou odsouhlasila královna.

Margot Kidder
14.05.
Smutná zpráva

Zemřela hvězda Supermana (†69)! Herečka trpěla bipolární poruchou

Ve věku 69 let zemřela kanadská herečka Margot Kidderová. Proslavila se rolí Louis Laneové ve čtyřech filmech o Supermanovi, kterého ztvárnil Christopher Reeve. Příčina smrti zatím není známa, herečka ale trpěla bipolární poruchou.

Bratr Meghan Markle
aktualizováno 03.05.
otevřený dopis

Harry, neber si Meghan! Prince varuje bratr nevěsty! CELÝ DOPIS

Bratr Meghan Markle poslal princi Harrymu otevřený dopis, ve kterém ho před svou nevlastní sestrou varuje. Svatba britského prince s americkou herečkou je podle něj největší chybou v historii královské rodiny. Harryho však upozornil, že ještě není pozdě. Princ prý může svatbu zrušit.