Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Přenocují tu

Českem projede další americký konvoj! Přesouvá se 550 vojáků

Českou republikou o víkendu projede další konvoj amerických a britských vojáků. Kolona s 550 vojáky a 125 vozy přenocuje v Jaselských kasárnách ve Staré Boleslavi. Druhý den pak budou pokračovat přes Náchod do Polska. Na konvoj se opět chystá podívat řada fanoušků vojenské techniky.

Bezohledné chování

Kamioňák vjel na přejezd na červenou, prorazil závory a ujel!

Policisté řeší další případ řidiče kamionu, který riskoval srážku s vlakem na přejezdu v Moravském Písku na Hodonínsku. Řidič nerespektoval svítící červená světla a vjel na přejezd.

nehoda na přejezdu

Řidič s náklaďákem srážce vlaku prý zabránit nemohl, uvízl na ledu

Řidič, který v Žichlínku na Orlicko-ústecku nemohl svým nákladním autem přejet přes železniční přejezd a narazil tak do něj vlak, viní z nehody správce komunikace. Muž tvrdí, že místo bylo zledovatělé a proto se nemohl rozjet.

Prásk.tv píše:

prejezd
čtěte o tématu přejezd na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sníte o lepším bydlení? Přijíždíme do regionů s nejnovějšími trendy

Chcete se dozvědět o nových a dostupných novinkách v bydlení? Přijďte na roadshow RSTS, kterou najdete v téměř 30 městech ČR.

Nehoda na přejezdu v Liberci - 3
Aktualizováno 28.1. 2017 11:58
Nehoda v Liberci

Vlak na přejezdu smetl auto. Dva zranění, dítě museli vystříhat!

Trať z Liberce na Jablonec nad Nisou musela být v sobotu ráno po vážné dopravní nehodě uzavřena. Vlak v Doubské ulici krátce před devátou hodinou smetl auto, které na přejezd bez závor zřejmě vjelo ve chvíli, kdy již svítila červená světla. V něm se zranili dva lidé.

Nehoda vlaku - Ilustrační foto
Aktualizováno 20.1. 2017 20:36
Tragická nehoda

Auto u Plzně na přejezdu smetl vlak, tři lidé zemřeli. Doprava stojí

Tři lidé zemřeli při střetu auta a vlaku na železničním přejezdu ve Vejprnicích v okrese Plzeň-sever. Ve volkswagenu cestovali dva muži a žena. Provoz na mezinárodní trati bude zastaven minimálně celé dopoledne.

Vážná nehoda

Vlak smetl na přejezdu mercedes, auto úplně zdemoloval

Policisté, hasiči i zdravotníci vyjeli v úterý v půl sedmé ráno k vážné nehodě na železničním přejezdu na okraji Šumperka. Přijíždějící vlak tu smetl a zdemoloval tmavý mercedes.

Náklaďák uvízl na přejezdu, narazil do něj vlak - 1
Aktualizováno 12.1. 2017 08:33
Drama na Ústecku

Náklaďák uvízl ve sněhu na přejezdu! Narazil do něj vlak

Kvůli přívalům sněhu uvízl na železničním přejezdu na Ústecku náklaďák s vlekem! Samotné auto dokázalo přejet, vlek ale zůstal stát na přejezdu. Řidič volal policii, aby zastavila vlaky, to už se ale na něj jeden řítil!

Závory
Aktualizováno 8.1. 2017 21:22
Hazardéři

VIDEO: Nehody je neodradily, řidiči dál na přejezdech riskují

Při sobotní nehodě na přejezdu v Letohradě na Orlickoústecku vznikla škoda ve výši jeden a půl milionu korun. Výstražná světla sice svítila, ale řidič na přejezd, který je bez závor, vjel. Myslel si, že to stihne, nestihnul. Vlak udělal z jeho kamionu trhací kalendář. Jak se přesvědčil štáb televize Nova, řidiči na přejezdech dál běžně riskují.

Autobus na přejezdu
Aktualizováno 2.1. 2017 21:21
video hazard s životy

Autobus vjel na červenou na přejezd, vlaku se vyhnul jen těsně!

K dalšímu obrovskému hazardu s lidskými životy na železničním přejezdu došlo na Silvestra v Moravském Písku na Hodonínsku. Autobus se jen těsně vyhnul srážce s projíždějícím rychlíkem.

Tragédie na Silvestra

Vlak smetl auto na přejezdu, tlačil ho stovky metrů! Zemřeli dva muži

Mířili zřejmě na silvestrovskou oslavu, jízda ale skončila tragicky. V Holičkách u Třeboně se jejich auto na železničním přejezdu střetlo s vlakem, řidič i spolujezdec na místě zemřeli.