Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hazard na přejezdu
06.10.
video Velké nebezpečí

Řidiči nesmyslně hazardují na přejezdech, červená je nezastaví

Podle statistik patří železniční přejezdy k místům, kde je největší riziko vážných dopravních nehod. Z velké části za to mohou sami řidiči, kteří nerespektují výstražná znamení. Tragické následky má v průměru každá čtvrtá železniční nehoda.

Vlak auto odhodil a převrátil na střechu, řidiče museli vyprostit hasiči
aktualizováno 28.09.
nehoda na Nymbursku

Řidič narazil do jedoucího vlaku, z vraku auta ho museli vyprostit

Šofér volva narazil ve středu v noci na Nymbursku na železničním přejezdu do jedoucího nákladního vlaku. Ten auto odhodil a převrátil na střechu, řidiče museli vyprostit hasiči a s těžkým zraněním ho do nemocnice dopravil vrtulník.

Řidič jel na červenou
20.09.
Česká Lípa

Na přejezdu blikala červená, řidiče to nezajímalo! Ani nezpomalil

Velký risk řidiče osobního auta zaznamenala zcela náhodně kamera městských strážníků v České Lípě. Auto v plné rychlosti přímo před nimi přejelo přes železniční přejezd, na němž blikala červená výstražná světla. Po řidiči teď policisté pátrají.

Prásk.tv píše:

prejezd
čtěte o tématu přejezd na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Vlak se na přejezdu srazil s náklaďákem
aktualizováno 20.09.
Střet v Olomouci

Vlak se na přejezdu srazil s náklaďákem! Devět lidí se zranilo

Na železničním přejezdu v Olomouci se ve středu ráno srazil vlak s náklaďákem. Podle informací záchranářů se zranilo devět cestujících. Kamion zřejmě vjel na přejezd, přestože svítila světelná signalizace.

Nehoda na přejezdu
aktualizováno 14.09.
Exkluzivní záběry

Řidič vjel přímo pod vlak, u soudu dostal podmínku. VIDEO z nehody

Soud potrestal podmínkou řidiče nákladního auta, který v Letohradě na Orlickoústecku zkraje roku zkřížil cestu osobnímu vlaku - v něm cestovalo sedmnáct lidí. Jako náhradu škody má zaplatit 150 tisíc korun.

Nehoda na přejezdu v Pržně na Frýdeckomístecku
18.08.
Nehoda na Frýdeckomístecku

Auto na přejezdu smetl vlak, tlačil ho 200 metrů! Řidička zemřela

Policisté a hasiči vyjížděli k železničnímu přejezdu do Pržně na Frýdeckomístecku. Řidička vjela na přejezd, kde ji smetl vlak. Světelná signalizace i závody fungovaly podle Drážní inspekce bez problémů.

Posádka měla štěstí, auto přišlo jen o dveře u kufru
aktualizováno 21.07.
nehoda v Praze

Řidič octavie vjel na přejezd, projíždějící vlak mu utrhl kufr

Velké štěstí měla posádka octavie, jejíž řidič vjel ve čtvrtek v noci v Praze na železniční přejezd před vlak. Motorák narazil do zadní části auta a utrhl mu dveře od kufru, nikdo se nezranil.

Tragická srážka s vlakem v Klatovech - 3
aktualizováno 12.07.
tragédie u klatov

Žena vjela na přejezdu přímo před jedoucí vlak. Neměla šanci přežít

Tragická dopravní nehoda se stala ve středu kolem půl osmé ráno v Klatovech. Řidička osobního auta vjela přímo před jedoucí vlak. Byla na místě mrtvá.

Crash test: Po srážce s vlakem zůstane z auta jen šrot
12.06.
video

Crash test: Po srážce s vlakem zůstane z auta hromada šrotu

Auto po střetu s vlakem při unikátním crash testu, který uskutečnili na Slovensku, dopadlo přesně podle předpokladů jako hromada šrotu. Vlak jedoucí 40 kilometrovou rychlostí narazil do auta na přejezdu. Podle odborníků by v něm posádka nepřežila.

Vlak srazil dvě dívky v Mlékojedech - 2
aktualizováno 24.05.
PROKLETÝ PŘEJEZD

Už pátý mrtvý na kolejích u Mlékojed! Vlak zabil 23letého muže

K další tragické nehodě došlo ve středu brzy ráno ve středočeských Mlékojedech. U železničního přejezdu srazil vlak třiadvacetiletého mladíka. Ten na místě vážným zraněním podlehl. Jen pár metrů od místa nehody srazil vlak na začátku dubna dvě školačky. V květnu zemřeli na stejné trati další dva lidé.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme