Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda na přejezdu v Pržně na Frýdeckomístecku
včera 15:44
Nehoda na Frýdeckomístecku

Auto na přejezdu smetl vlak, tlačil ho 200 metrů! Řidička zemřela

Policisté a hasiči vyjížděli k železničnímu přejezdu do Pržně na Frýdeckomístecku. Řidička vjela na přejezd, kde ji smetl vlak. Světelná signalizace i závody fungovaly podle Drážní inspekce bez problémů.

Posádka měla štěstí, auto přišlo jen o dveře u kufru
aktualizováno 21.07.
nehoda v Praze

Řidič octavie vjel na přejezd, projíždějící vlak mu utrhl kufr

Velké štěstí měla posádka octavie, jejíž řidič vjel ve čtvrtek v noci v Praze na železniční přejezd před vlak. Motorák narazil do zadní části auta a utrhl mu dveře od kufru, nikdo se nezranil.

Tragická srážka s vlakem v Klatovech - 3
aktualizováno 12.07.
tragédie u klatov

Žena vjela na přejezdu přímo před jedoucí vlak. Neměla šanci přežít

Tragická dopravní nehoda se stala ve středu kolem půl osmé ráno v Klatovech. Řidička osobního auta vjela přímo před jedoucí vlak. Byla na místě mrtvá.

Prásk.tv píše:

prejezd
čtěte o tématu přejezd na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Crash test: Po srážce s vlakem zůstane z auta jen šrot
12.06.
video

Crash test: Po srážce s vlakem zůstane z auta hromada šrotu

Auto po střetu s vlakem při unikátním crash testu, který uskutečnili na Slovensku, dopadlo přesně podle předpokladů jako hromada šrotu. Vlak jedoucí 40 kilometrovou rychlostí narazil do auta na přejezdu. Podle odborníků by v něm posádka nepřežila.

Vlak srazil dvě dívky v Mlékojedech - 2
aktualizováno 24.05.
PROKLETÝ PŘEJEZD

Už pátý mrtvý na kolejích u Mlékojed! Vlak zabil 23letého muže

K další tragické nehodě došlo ve středu brzy ráno ve středočeských Mlékojedech. U železničního přejezdu srazil vlak třiadvacetiletého mladíka. Ten na místě vážným zraněním podlehl. Jen pár metrů od místa nehody srazil vlak na začátku dubna dvě školačky. V květnu zemřeli na stejné trati další dva lidé.

Bagr na kolejích
aktualizováno 11.05.
boj o čas

Drama na přejezdu: Bagr uvízl na kolejích, řítil se na něj vlak! VIDEO

Jako hrdinové se zachovali řidiči u přejezdu v Krupce ve chvíli, kdy na kolejích uvízl bagr. Zoufalý řidič nemohl mohutný vůz dostat pryč, výstražná světla už zářila červeně. Řidiči společnými silami nakonec s vypětím vytlačili bagr na silnici - právě včas!

Americký konvoj v Praze - 2
20.03.
Přenocují tu

Českem projede další americký konvoj! Přesouvá se 550 vojáků

Českou republikou o víkendu projede další konvoj amerických a britských vojáků. Kolona s 550 vojáky a 125 vozy přenocuje v Jaselských kasárnách ve Staré Boleslavi. Druhý den pak budou pokračovat přes Náchod do Polska. Na konvoj se opět chystá podívat řada fanoušků vojenské techniky.

Řidič kamionu prorazil závory
01.03.
Bezohledné chování

Kamioňák vjel na přejezd na červenou, prorazil závory a ujel!

Policisté řeší další případ řidiče kamionu, který riskoval srážku s vlakem na přejezdu v Moravském Písku na Hodonínsku. Řidič nerespektoval svítící červená světla a vjel na přejezd.

Srážka vlaku s nákladním vozidlem
31.01.
nehoda na přejezdu

Řidič s náklaďákem srážce vlaku prý zabránit nemohl, uvízl na ledu

Řidič, který v Žichlínku na Orlicko-ústecku nemohl svým nákladním autem přejet přes železniční přejezd a narazil tak do něj vlak, viní z nehody správce komunikace. Muž tvrdí, že místo bylo zledovatělé a proto se nemohl rozjet.

Nehoda na přejezdu v Liberci - 3
aktualizováno 28.01.
Nehoda v Liberci

Vlak na přejezdu smetl auto. Dva zranění, dítě museli vystříhat!

Trať z Liberce na Jablonec nad Nisou musela být v sobotu ráno po vážné dopravní nehodě uzavřena. Vlak v Doubské ulici krátce před devátou hodinou smetl auto, které na přejezd bez závor zřejmě vjelo ve chvíli, kdy již svítila červená světla. V něm se zranili dva lidé.