Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

video

Crash test: Po srážce s vlakem zůstane z auta hromada šrotu

Auto po střetu s vlakem při unikátním crash testu, který uskutečnili na Slovensku, dopadlo přesně podle předpokladů jako hromada šrotu. Vlak jedoucí 40 kilometrovou rychlostí narazil do auta na přejezdu. Podle odborníků by v něm posádka nepřežila.

Vlak srazil dvě dívky v Mlékojedech - 2
Aktualizováno 24.5. 2017 13:04
PROKLETÝ PŘEJEZD

Už pátý mrtvý na kolejích u Mlékojed! Vlak zabil 23letého muže

K další tragické nehodě došlo ve středu brzy ráno ve středočeských Mlékojedech. U železničního přejezdu srazil vlak třiadvacetiletého mladíka. Ten na místě vážným zraněním podlehl. Jen pár metrů od místa nehody srazil vlak na začátku dubna dvě školačky. V květnu zemřeli na stejné trati další dva lidé.

Bagr na kolejích
Aktualizováno 11.5. 2017 20:41
boj o čas

Drama na přejezdu: Bagr uvízl na kolejích, řítil se na něj vlak! VIDEO

Jako hrdinové se zachovali řidiči u přejezdu v Krupce ve chvíli, kdy na kolejích uvízl bagr. Zoufalý řidič nemohl mohutný vůz dostat pryč, výstražná světla už zářila červeně. Řidiči společnými silami nakonec s vypětím vytlačili bagr na silnici - právě včas!

Prásk.tv píše:

prejezd
čtěte o tématu přejezd na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Střechu, kterou Vám budou závidět?

Nový dům si zaslouží střechu s moderní střešní krytinou, která se bude moci pochlubit unikátním vzhledem, vysokou odolností a trvalou krásou. Ne nadarmo se říká „Střecha dělá dům“. Takovou je střecha z pravých pálených tašek TONDACH.

Přenocují tu

Českem projede další americký konvoj! Přesouvá se 550 vojáků

Českou republikou o víkendu projede další konvoj amerických a britských vojáků. Kolona s 550 vojáky a 125 vozy přenocuje v Jaselských kasárnách ve Staré Boleslavi. Druhý den pak budou pokračovat přes Náchod do Polska. Na konvoj se opět chystá podívat řada fanoušků vojenské techniky.

Bezohledné chování

Kamioňák vjel na přejezd na červenou, prorazil závory a ujel!

Policisté řeší další případ řidiče kamionu, který riskoval srážku s vlakem na přejezdu v Moravském Písku na Hodonínsku. Řidič nerespektoval svítící červená světla a vjel na přejezd.

nehoda na přejezdu

Řidič s náklaďákem srážce vlaku prý zabránit nemohl, uvízl na ledu

Řidič, který v Žichlínku na Orlicko-ústecku nemohl svým nákladním autem přejet přes železniční přejezd a narazil tak do něj vlak, viní z nehody správce komunikace. Muž tvrdí, že místo bylo zledovatělé a proto se nemohl rozjet.

Nehoda na přejezdu v Liberci - 3
Aktualizováno 28.1. 2017 11:58
Nehoda v Liberci

Vlak na přejezdu smetl auto. Dva zranění, dítě museli vystříhat!

Trať z Liberce na Jablonec nad Nisou musela být v sobotu ráno po vážné dopravní nehodě uzavřena. Vlak v Doubské ulici krátce před devátou hodinou smetl auto, které na přejezd bez závor zřejmě vjelo ve chvíli, kdy již svítila červená světla. V něm se zranili dva lidé.

Nehoda vlaku - Ilustrační foto
Aktualizováno 20.1. 2017 20:36
Tragická nehoda

Auto u Plzně na přejezdu smetl vlak, tři lidé zemřeli. Doprava stojí

Tři lidé zemřeli při střetu auta a vlaku na železničním přejezdu ve Vejprnicích v okrese Plzeň-sever. Ve volkswagenu cestovali dva muži a žena. Provoz na mezinárodní trati bude zastaven minimálně celé dopoledne.

Vážná nehoda

Vlak smetl na přejezdu mercedes, auto úplně zdemoloval

Policisté, hasiči i zdravotníci vyjeli v úterý v půl sedmé ráno k vážné nehodě na železničním přejezdu na okraji Šumperka. Přijíždějící vlak tu smetl a zdemoloval tmavý mercedes.

Náklaďák uvízl na přejezdu, narazil do něj vlak - 1
Aktualizováno 12.1. 2017 08:33
Drama na Ústecku

Náklaďák uvízl ve sněhu na přejezdu! Narazil do něj vlak

Kvůli přívalům sněhu uvízl na železničním přejezdu na Ústecku náklaďák s vlekem! Samotné auto dokázalo přejet, vlek ale zůstal stát na přejezdu. Řidič volal policii, aby zastavila vlaky, to už se ale na něj jeden řítil!