Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vlak srazil dvě dívky v Mlékojedech - 2
Aktualizováno Dnes 13:04
PROKLETÝ PŘEJEZD

Už pátý mrtvý na kolejích u Mlékojed! Vlak zabil 23letého muže

K další tragické nehodě došlo ve středu brzy ráno ve středočeských Mlékojedech. U železničního přejezdu srazil vlak třiadvacetiletého mladíka. Ten na místě vážným zraněním podlehl. Jen pár metrů od místa nehody srazil vlak na začátku dubna dvě školačky. V květnu zemřeli na stejné trati další dva lidé.

Bagr na kolejích
Aktualizováno 11.5. 2017 20:41
boj o čas

Drama na přejezdu: Bagr uvízl na kolejích, řítil se na něj vlak! VIDEO

Jako hrdinové se zachovali řidiči u přejezdu v Krupce ve chvíli, kdy na kolejích uvízl bagr. Zoufalý řidič nemohl mohutný vůz dostat pryč, výstražná světla už zářila červeně. Řidiči společnými silami nakonec s vypětím vytlačili bagr na silnici - právě včas!

Přenocují tu

Českem projede další americký konvoj! Přesouvá se 550 vojáků

Českou republikou o víkendu projede další konvoj amerických a britských vojáků. Kolona s 550 vojáky a 125 vozy přenocuje v Jaselských kasárnách ve Staré Boleslavi. Druhý den pak budou pokračovat přes Náchod do Polska. Na konvoj se opět chystá podívat řada fanoušků vojenské techniky.

Prásk.tv píše:

prejezd
čtěte o tématu přejezd na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Bezohledné chování

Kamioňák vjel na přejezd na červenou, prorazil závory a ujel!

Policisté řeší další případ řidiče kamionu, který riskoval srážku s vlakem na přejezdu v Moravském Písku na Hodonínsku. Řidič nerespektoval svítící červená světla a vjel na přejezd.

nehoda na přejezdu

Řidič s náklaďákem srážce vlaku prý zabránit nemohl, uvízl na ledu

Řidič, který v Žichlínku na Orlicko-ústecku nemohl svým nákladním autem přejet přes železniční přejezd a narazil tak do něj vlak, viní z nehody správce komunikace. Muž tvrdí, že místo bylo zledovatělé a proto se nemohl rozjet.

Nehoda na přejezdu v Liberci - 3
Aktualizováno 28.1. 2017 11:58
Nehoda v Liberci

Vlak na přejezdu smetl auto. Dva zranění, dítě museli vystříhat!

Trať z Liberce na Jablonec nad Nisou musela být v sobotu ráno po vážné dopravní nehodě uzavřena. Vlak v Doubské ulici krátce před devátou hodinou smetl auto, které na přejezd bez závor zřejmě vjelo ve chvíli, kdy již svítila červená světla. V něm se zranili dva lidé.

Nehoda vlaku - Ilustrační foto
Aktualizováno 20.1. 2017 20:36
Tragická nehoda

Auto u Plzně na přejezdu smetl vlak, tři lidé zemřeli. Doprava stojí

Tři lidé zemřeli při střetu auta a vlaku na železničním přejezdu ve Vejprnicích v okrese Plzeň-sever. Ve volkswagenu cestovali dva muži a žena. Provoz na mezinárodní trati bude zastaven minimálně celé dopoledne.

Vážná nehoda

Vlak smetl na přejezdu mercedes, auto úplně zdemoloval

Policisté, hasiči i zdravotníci vyjeli v úterý v půl sedmé ráno k vážné nehodě na železničním přejezdu na okraji Šumperka. Přijíždějící vlak tu smetl a zdemoloval tmavý mercedes.

Náklaďák uvízl na přejezdu, narazil do něj vlak - 1
Aktualizováno 12.1. 2017 08:33
Drama na Ústecku

Náklaďák uvízl ve sněhu na přejezdu! Narazil do něj vlak

Kvůli přívalům sněhu uvízl na železničním přejezdu na Ústecku náklaďák s vlekem! Samotné auto dokázalo přejet, vlek ale zůstal stát na přejezdu. Řidič volal policii, aby zastavila vlaky, to už se ale na něj jeden řítil!

Závory
Aktualizováno 8.1. 2017 21:22
Hazardéři

VIDEO: Nehody je neodradily, řidiči dál na přejezdech riskují

Při sobotní nehodě na přejezdu v Letohradě na Orlickoústecku vznikla škoda ve výši jeden a půl milionu korun. Výstražná světla sice svítila, ale řidič na přejezd, který je bez závor, vjel. Myslel si, že to stihne, nestihnul. Vlak udělal z jeho kamionu trhací kalendář. Jak se přesvědčil štáb televize Nova, řidiči na přejezdech dál běžně riskují.