Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policisté odvážejí ženu, která v Mníšku pod Brdy hodila novorozence do kontejneru
aktualizováno 04.10.
nové rozhodnutí

Hodila miminko do popelnice: Soud vražedkyni zmírnil trest!

Narodila se jí zdravá holčička, nyní 22letá žena z Mníšku pod Brdy ji ale v červnu 2015 hodila do popelnice a podepsala jí tak rozsudek smrti. Krajský soud matku vražedkyni poslal na deset let za mříže, Vrchní soud v Praze jí ve středu rozsudek zmírnil.

Dům z přepravních kontejnerů - 2
04.10.
galerie neotřelý design

Futuristický dům z přepravních kontejnerů vznikne v poušti

Že se dá obytný dům postavit takřka z čehokoliv, dokazuje například tento dům z přepravních kontejnerů. A nejedná se o žádnou kompromisní pastoušku, ale o plnohodnotný architektonický skvost!

Muž si na zahradě vybudoval vinný sklípek - 1
07.08.
Úžasný nápad

Muž na zahradě vykopal obří jámu. Sousedé zuřili, teď mu závidí!

Sousedé Wayna Martina se několik týdnů podivovali, co na zahradě vyvádí. Muž vykopal obrovskou jámu, kterou podle nich znehodnotil svůj i sousední pozemek. Jenže on se jámou nezastavil a postavil něco úžasného.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Nádherné bydlení z kontejnerů - 15
04.08.
ekologický domek

Mladá žena z Kanady si postavila luxusní bydlení z kontejneru!

I z obyčejných funkčních předmětů můžete vytvořit něco úžasného. Claudie Dubreuilová bydlí v kanadském městečku Mirabel a rozhodla se postavit si dům z kontejnerů.

Policisté v Jižní Karolíně osvobodili ženu z kontejneru
aktualizováno 11.06.
Děsivý případ

Šokující VIDEO: V kontejneru našli uvázanou ženu! Únosce zabil 7 lidí

Americká policie zveřejnila šokující záběry. Ukazují, jak policisté našli pohřešovanou ženu, kterou sexuálně zneužíval její únosce. Kala Brownová byla v kovovém kontejneru, uvázaná na řetězu. Únosce zabil jejího přítele i šest dalších lidí a Kalu využíval jako sexuální otrokyni.

Kamion při nehodě poškodil i silnici, po které jel
01.03.
Dvojitá škoda

Řidič nezvládl kamion, rozsypaný náklad poničil silnici

V úterý si pořádně "vydělal" řidič kamionu, který převážel náklad na Sokolovsku. Po smyku a havárii do stromu se totiž ukázalo, že nehodu neodneslo jen samotné nákladní auto, ale také silnice.

Dívka přežila únos sériového vraha
aktualizováno 16.02.
zpověď poprvé promluvila!

Řetězy, kontejner, brutální sex: O pekle a věznění sériovým vrahem!

V řetězech kolem krku a uvězněná v kontejneru prožívala dva měsíce peklo. Na rozdíl od sedmi obětí sériového vraha Todda Kohlheppa ale měla Kala Brownová (30) to štěstí, že přežila. Nyní poprvé od svého listopadového vysvobození promluvila. Popsala strach i útrapy, které prožívala.

V liberecké popelnici našli mrtvé miminko
aktualizováno 13.02.
tragická smrt

Miminko pohozené v popelnici někdo zavraždil, ukázala pitva

Popelnice, ze které liberečtí kriminalisté o víkendu vytáhli tělíčko mrtvého novorozence, se nacházela jen 500 metrů od babyboxu. Policie dál hledá svědky celého incidentu, stejně tak matku nalezeného dítěte. Podle vyšetřovatelů bylo miminko zavražděno.

V liberecké popelnici našli mrtvé miminko
aktualizováno 12.02.
Nález v Liberci

V popelnici našli mrtvé miminko! Policie hledá matku i svědky

Kriminalisté v Liberci vyšetřují smrt novorozence. Tělo objevil v sobotu dopoledne jeden z obyvatelů místního domu v kontejneru na domovní odpad. Policie žádá o pomoc veřejnost, hledá svědky.

Nehoda na D10
aktualizováno 02.12.
dlouhé kolony

Kontejner se vzpříčil pod mostem na dálnici D10! Kamion projel

Dálnici D10 na 3. kilometru ve směru na Prahu uzavřela na hodinu nehoda. Kontejner převážený na kamionu se vzpříčil pod mostem přes dálnici. Nikdo nebyl zraněn, dálnice je nyní už volná.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme