Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Petra Kvitová v Ordinaci - 12
aktualizováno 15.03.
Tenistka v seriálu

Kvitová v Ordinaci už dnes večer! Takhle ovlivní děj a Mázla

Slavná tenistka Petra Kvitová se objeví už ve čtvrtečním díle Ordinace v růžové zahradě 2! Sportovkyni nabídl roli v seriálu Petr Rychlý alias Čestmír Mázl. Právě po jeho boku si Kvitová zahrála a bude pro děj nadcházející epizody klíčová.

Nové postavy v Ordinaci v růžové zahradě - Petra Kvitova
21.12.
splněný sen

Petra Kvitová si splnila sen, hraje v Ordinaci v růžové zahradě 2

Tenistka Petra Kvitová si splnila velký sen, vždycky si chtěla zahrát v Ordinaci v růžové zahradě 2 a dnes se jí to povedlo. Natáčení s ní začalo. Herečkou se stala díky Petru Rychlému, který jí v březnu slíbil, že pokud vyhraje první zápas po vážném zranění ruky, roli v seriálu jí zařídí. A své slovo dodržel.

Mázl si v Ordinaci zlomil ruku i nohu - 7
13.04.
Ordinace v Růžové zahradě 2

Petr Rychlý skončil na vozíku: V Ordinaci si zlomil ruku i nohu!

Kdo jste si někdy zlomil nohu nebo ruku, asi si vzpomenete, jak bylo žití najednou poněkud komplikovanější. A co teprve kdybyste si zlomili obě končetiny! To na vlastní kůži prožívá Petr Rychlý, který aktuálně hraje se zasádrovanými končetinami. A je to očistec!

Prásk.tv píše:

Třináctou sezónu Ordinace uzavře svatba Rychlého a Badinkové - 1
čtěte o tématu Petr Rychlý na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Jan Nedvěd
30.12.
video to je pecka!

Silvestrovská Tvář: Honza Nedvěd a Petr Rychlý vás dostanou!

Už v sobotu odvysílá televize Nova silvestrovský speciál Tvoje tvář má známý hlas - to nejlepší! Poslední noc v roce si tak diváci můžou užít s oblíbenou televizní show.

Petr Rychlý jako Jiří Schelinger
05.11.
velký comeback

Petr Rychlý se vrací do Tváře! Zazáří jako Jiří Schelinger! FOTO

V desáté epizodě se na podium zábavné show Tvoje tvář má známý hlas vrací Petr Rychlý. Ve speciálním čísle se mohou diváci těšit na Jiřího Schelingera.

Hvězdná párty - 1. díl
aktualizováno 13.10.
nová show

Souboj celebrit začíná! V Hvězdné párty půjde o nervy! UKÁZKA

Už dnes ve 21:35 startuje na Nově nová zábavná show Hvězdná párty! Mezi sebou budou tentokrát soutěžit hvězdy z pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

1880395
17.06.

Bulvární show PRÁSK! 17. 6. 2016

Nový milenec v posteli Dády Patrasové! Proč Felix ostrouhá? Kdo chce zničit české herecké legendy? Honza Nedvěd promluvil o setkání s Petrem Rychlým. Co si vyříkali z očí do očí? A osudové partnerky Anety Langerové.

Rychlý a Mišík jako Petr Janda a Petra Janů
aktualizováno 10.06.
galerie Tvoje tvář má známý hlas

Odhaleno: Petr Rychlý a Adam Mišík prozradili finálové masky!

Finále show Tvoje tvář má známý hlas se blíží. A dva protagonisté nevydrželi a prozradili, jak budou vypadat jejich finálové proměny. Podívejte se!

Tvoje tvář má známý hlas: Petr Rychlý
aktualizováno 08.06.
CO NÁS ČEKÁ?

VIDEO: Petr Rychlý prozradil, co předvede ve finále Tváře!

Jak diváci TV NOVA už dobře vědí, Petr Rychlý není jen vynikající herec, ale klidně by se mohl živit jako dvojník jiných celebrit nebo jako zpěvák.

Petr Rychlý - 6
aktualizováno 06.06.
Tvoje tvář

Dobrá zpráva: Ve finále Tváře zazpívá i Rychlý! A bude to super

Fanoušci Petra Rychlého, který zcela originálním a legendárním způsobem v soutěži Tvoje tvář má známý hlas ztvárnil Jana Nedvěda nebo Louise Armstronga, mají důvod k radosti. Jejich oblíbenec se navzdory sobotnímu "propadu" zúčastní finále! Podobně jako zbytek soutěžících si vystřihne duet.