Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Francouzský prezident Macron na návštěvě USA
aktualizováno včera 22:21
státní návštěva

Macron přijel do USA, setkání prezidentů provází velká sláva

Francouzský prezident Emmanuel Macron a jeho manželka jsou na oficiální státní návštěvě v Bílém domě. Jako první politik se u Donalda Trumpa dokonce dočká státní večeře. Tu v sídle amerického prezidenta do posledních detailů zorganizovala jeho žena Melania.

Poslední foto DJe Aviciiho před smrtí
aktualizováno 22.04.
smrt hvězdy

Fanoušek potkal Aviciiho před smrtí: Popsal, jak na něj působil

Hudební světem otřásá smrt známého švédského dýdžeje Aviciiho, který za záhadných okolností zemřel při návštěvě Ománu. Maitrai Joshi byl jedním z posledních lidí, kteří se světoznámým umělcem mluvili. Promluvil o jejich posledním setkání i o tom, jak na něj Avicii působil.

Filip, Babiš a Okamura
11.04.
Schůzka v Lánech

Jsme ochotní jednat s ANO i SPD o vládě, vzkázali komunisté

Komunisté jsou ochotni jednat o vládní spolupráci kromě ANO i s hnutím Svoboda a přímá demokracie (SPD). Je pro ně ale důležité, aby byl dodržen kompromis, který KSČM dojednala se sociální demokracií.

Prásk.tv píše:

Muž si pozval domu více než 100 lidí - 1
čtěte o tématu setkání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Kim Čong un, Mun Če-in
05.04.
Bezpečnostní opatření

Kolik vojáků bude střežit Kima? Historický summit už se připravuje

Začaly přípravy na setkání severokorejského vůdce s jihokorejským prezidentem. Představitelé obou zemí se mají setkat 27. dubna v "nárazníkové zóně" mezi oběma zeměmi. Bezpečnostní opatření, která budou setkání provázet, jsou přísně tajná.

Kim Čong-un ve vlaku při první státní návštěvě
aktualizováno 29.03.
vzájemné vztahy

Diplomatický průlom: Schůzka vůdců KLDR a Jižní Koreje se blíží

Vůdci Severní a Jižní Koreje Kim Čong-un a Mun Če-in se sejdou 27. dubna. Na termínu schůzky se dnes při přípravných rozhovorech dohodli zástupci obou stran. První mezikorejský summit po více než deseti letech by se měl uskutečnit v demilitarizované pohraniční zóně v jihokorejské části obce Pchanmundžom.

Andrej Babiš s Paulem Ryanem
aktualizováno 26.03.
americká návštěva

Vzácný host: Babiš se setkal s třetím nejmocnějším mužem USA

Premiér v demisi Andrej Babiš dnes v poledne přijal na úřadu vlády předsedu americké Sněmovny reprezentantů Paula Ryana. Hovořit spolu měli o ekonomické, obchodní a vědecké spolupráci, ale také o oslavách 100. výročí vzniku Československa, ke kterému přispěly i Spojené státy.

Kim Čong-un, Donald Trump
aktualizováno 09.03.
historický moment

Sejde se Trump s Kimem? Sázkaři mají jasno. Hrají o velké peníze

Donald Trump se sejde s Kim Čong-unem. Souhlas obou státníků se schůzkou oznámili vyjednavači z Jižní Koreje. Byl by to první přímý oficiální kontakt lídrů obou zemí od příměří z roku 1953. Tématem jednání má být jaderné odzbrojení severokorejského režimu a zmírnění amerických sankcí.

Andrej Danko, Andrej Kiska, Robert Fico
aktualizováno 09.03.
snaží se uklidnit situaci

Setkání Kisky s ústavními činiteli: Na znění deklarace se nedohodli

Slovenský prezident Andrej Kiska se v pátek sešel na Bratislavském hradě s předsedou parlamentu Andrejem Dankem a premiérem Robertem Ficem. Setkali se ve 12 hodin a řešili text společné deklarace, který navrhl Kiska k uklidnění situace a vládní krize na Slovensku. Na znění deklarace se však nedohodli.

Kim Čong-un povečeřel s jihokorejskou delegací
aktualizováno 06.03.
Převratná večeře

KLDR a Jižní Korea se dohodly na schůzce! Budou jednat na hranici

Severní a Jižní Korea se dohodly, že koncem dubna uspořádají po více než desetiletí vrcholnou schůzku. Podle agentury Reuters o tom informovala jihokorejská prezidentská kancelář poté, co se dnes vrátila z návštěvy KLDR vysoká jihokorejská delegace, která se setkala se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem.

Andrej Babiš a Miloš Zeman na společné večeři
aktualizováno 19.02.
společenské setkání

Zeman a Babiš se sešli v luxusní restauraci. Řešili vládu i jídlo

Prezident Miloš Zeman povečeřel s premiérem v demisi Andrejem Babišem. Na společném setkání nechyběly ani jejich manželky. Podle Babiše šlo spíše o společenské setkání. Došlo ale i na politiku, hlavním tématem bylo vyjednávání o vládě.