Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Andrej Babiš
09.06.
Kauza Čapí hnízdo

Obviněného Babiše policie poprvé vyslýchala! I jeho ženu a dceru

Premiér Andrej Babiš a jeho rodina podstoupili na policii první výslech. Informoval o tom deník Právo s odvoláním na policejní zdroje. Pražští kriminalisté měli Babiše, jeho manželku a dceru vyslýchat tento týden v souvislosti s vyšetřováním kauzy Čapí hnízdo.

Ján Kuciak a Pavla Holcová
16.05.
Otřesný přístup policie

Vražda Kuciaka: Českou novinářku vyslýchali hodiny! Sebrali jí mobil

Slovenská policie kvůli případu vraždy Jána Kuciaka vyslýchala i českou novinářku. Pavla Holcová spolupracovala se zastřeleným redaktorem na některých kauzách. Sousední policisté se podle ní chovali otřesně. Vyslýchali ji hodiny a poté jí sebrali mobil.

Útočník z Manhattanu Akayed Ullah
12.12.
Ispiroval se ISIS

Útočník z Manhattanu chtěl zabíjet kvůli Vánocům. Nálož selhala

Newyorští policisté vyšetřují pondělní pokus o teroristický útok ve stanici metra na Manhattanu. Podle amerických médií už vyslechli podezřelého Bangladéšana, který byl údajně pod vlivem radikálního islámu. Místo si prý nevybral náhodně.

Prásk.tv píše:

Kateřina Kristelová, Tomáš Řepka - 1
čtěte o tématu výslech na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Odsouzení policisté
aktualizováno 30.10.
nabádali ho

Muž při výslechu vyskočil z okna. Soud v Brně potrestal policisty

Městský soud v Brně potrestal policistu, který se podle obžaloby podílel na tom, že podezřelý, kterého vyslýchali, jim vyskočil z okna. Jeho dva kolegové si už vyslechli tresty dříve a u policie museli skončit.

Střelba na univerzitě v Texasu
aktualizováno 10.10.
krvavý incident

Smrtelná střelba na univerzitě v Texasu: Student zabil policistu

Texaskou technickou univerzitou otřásla v noci na úterý otřesná vražda. U jednoho ze studentů našel policista drogy a chtěl mladíka zatknout, ten ale vytáhl zbraň a policistu zastřelil. Potom se dal na útěk. Policistům se podařilo podezřelého dopadnout po dlouhém pronásledování.

Jan Tříska zemřel po pádu z Karlova mostu do Vltavy
aktualizováno 29.09.
vyšetřování smrti

Vdovu po Třískovi vyslýchala kriminálka, sotva dorazila do Čech

Vdova po Janu Třískovi Karla Chadimová (76) dorazila do Čech z LA ve středu. Čekají ji tu bohužel smutné a nepříjemné povinnosti, související s předčasnou smrtí jejího manžela. Jednou z nich byl i výslech, kterému ji podrobila kriminálka.

Policejní obušek
aktualizováno 28.09.
inspekce vyšetřuje

Hnus na policii: "Zbili mě a znásilnili obuškem," tvrdí René!

Sedmnáctiletý René se nedokáže vzpamatovat z traumatu, které utrpěl na policejní stanici. Mladík tvrdí, že policisté nejdříve zbili jeho i kamarády. Chlapce pak měli obuškem dokonce znásilnit!

Márnice
aktualizováno 30.08.
přiznal se

Babička si pozvala známého do bytu, uškrtil ji pro pár tisícovek!

Kriminalistům stačily necelé dva dny na to, aby vypátrali a usvědčili pachatele vraždy seniorky (79) ve Zbýšově. Uškrtit ji měl její známý, který ženě pomáhal s opravou v bytě, sám se při výslechu k činu přiznal.

Čtveřice mužů podezřelých z podílu na teroristických útocích ve Španělsku
aktualizováno 22.08.
Útok ve Španělsku

Útočník z Barcelony měl komplice, čtyři z nich vyslechl soud

Čtveřice mužů podezřelých z podílu na teroristických útocích ve Španělsku, při kterých zemřelo 15 lidí, dnes stanula před soudem v Madridu. Ten rozhodl o jejich vazbě. Policisté věří, že muži jsou jediní, kdo z dvanácti členné teroristické buňky přežili.

Šéf ÚOOZ Robert Šlachta
22.08.
Policejní spisy

Poslanci kvůli únikům vyslechli fotbalového bosse i exšéfa policie

Bývalý ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Robert Šlachta odmítl, že by informace z vyšetřovacích spisů unikaly z útvaru pod jeho vedením. Řekl to dnes po výslechu před sněmovní vyšetřovací komisí.