Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Novinky v Ulici
aktualizováno včera 14:22
nová sezóna

Nemusíte čekat do pondělí! Nové díly seriálu Ulice startují už dnes

Ačkoli v televizi odstartuje premiérová 14. řada seriálu Ulice až v pondělí, předplatitelé VOYO se mohou na první poprázdninový díl podívat už dnes večer. Na VOYO totiž najdou nové díly vždy na dva dny dopředu.

Mladá těhotná žena
09.08.
malé lásky

Její kluk má alergii na latex. Z Katky bude v patnácti máma

Oblíbený pořad Malé lásky se na podzim vrací na obrazovku televize Nova. Diváci opět nahlédnou do intimních okamžiků nastávajících maminek, a to pod zkušeným dohledem lékařů a porodních asistentek gynekologicko-porodnické kliniky v Plzni. Na první díl se můžete těšit ve středu 29. srpna.

Nové postavy v Ulici
aktualizováno 08.08.
premiérová sezóna

Do Ulice zasáhnou nové postavy! Život Peška i Terezy obrátí naruby

Ulice vstupuje letos už do své 14. sezóny. Kromě starých známých se můžete těšit i na nové postavy, které pořádně zahýbou vztahy v seriálu. Zasáhnou především do života rodiny Peškových a Terezy a Davida.

Prásk.tv píše:

Televize Nova zahájila natáčení původního detektivního seriálu s netradičním námětem! - 2
čtěte o tématu televize Nova na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Nové postavy v Ordinaci
08.08.
nové postavy

Do Ordinace míří nový muž a žena! Zamotají hlavu starým známým

Čtrnácté sezóna Ordinace v růžové zahradě 2 startuje už 28. srpna. Ani tentokrát nebudou chybět nové postavy, které zamíchají dějem. A to obzvlášť u Mázlových a v životě Mariky, která se po roční stáži v Plzni vracído Kamenice.

Novinky v Ordinaci
aktualizováno 07.08.
premiérové díly

Co přinese nová Ordinace? Návrat staré známé i manželskou nevěru!

Ordinaci v růžové zahradě 2 čeká letos už čtrnáctá sezóna. Připravte se na nečekané návraty, šokující zápletky i překvapivá rozhodnutí. Rozhodně se bude na co dívat! Na první poprázdninový díl se můžete těšit 28. srpna.

Novinky v Ulici
aktualizováno 07.08.
14. sezóna

Ulice je zpět! Čeká nás boj o život, nová láska a víc než jedna svatba

Ulice vstupuje už do své čtrnácté sezóny. Podzim bude v seriálu plný emotivních shledání, nových lásek i zklamání. Těšit se můžete na staré známé i úplně nové postavy, které pořádně zamíchají dějem. Na první poprázdninový díl se můžete podívat 20. srpna.

Novinky na Nově
aktualizováno 07.08.
programové schéma

Nova chystá zbrusu nové pořady! Ordinace a Ulice startují za pár dní

Pokračování oblíbených seriálů, návrat emotivních reality show i zbrusu nové formáty - takový bude podzim na televizi Nova. Už teď se můžete podívat, co vám na jednotlivých stanicích nabídneme! A rozhodně je na co se těšit.

Michal Jančařík oslavil narozeniny
10.07.
zdravotní potíže

První slova od operace: Jančařík oslavil narozeniny, jak se teď cítí?

Moderátor Michal Jančařík oslavil 43. narozeniny a nyní se doma zotavuje po náročné operaci. Při ní mu lékaři odebrali i druhou ledvinu, tu první mu museli transplantovat před dvěma lety. Jak se cítí a kdy se na něj můžete těšit na obrazovce?

Nova stars s Michalem Jančaříkem - 1
aktualizováno 03.07.
držíme palce!

Další rána pro Jančaříka! Musel na operaci, přišel o druhou ledvinu

Oblíbený moderátor Michal Jančařík (42) musel na další operaci. Během té mu odebrali i druhou ledvinu, tu první mu transplantovali před dvěma lety. Kvůli pooperačním komplikacím skončil tehdy na vozíku.

Léto na Nově
aktualizováno 07.06.
letní schéma

TV Nova představila program na léto: Uvidíte filmové pecky i seriály

Na léto 2018 si skupina Nova připravila program plný původních českých seriálů a českých hereckých hvězd. Pro filmové fanoušky jsou určeny zejména páteční a sobotní večery, nedělní odpoledne budou patřit českým detektivkám. Během léta pokračuje i pravidelný zpravodajský servis.