Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lucie Borhyová a Rey Koranteng
aktualizováno 31.12.
Silvestrovské Televizní noviny 2018

Zkažené záběry, přeřeky, trapasy: Co se nám nepovedlo?

Televizní noviny můžete vídat denně po celý rok, naši reportéři pro vás, diváky, připravují nejaktuálnější a nejčerstvější zprávy. Ale i jim se čas od času něco nepovede. Na Silvestra si pojďte s námi vychutnat zpravodajství TV Nova z té humornější stránky.

VÍKEND: Všesokolský slet očima reportéra - 2
25.10.

VÍKEND: Všesokolský slet očima reportéra

Sokol byl a je hrdou sportovní organizací, která ve světě nemá obdoby. Nemůže proto opomenout ani největší českou sportovní událost všech dob - Všesokolský slet.

Michal Kratochvíl v Afghánistánu
18.10.
video z místa

Unikátní video z hlídky v Bagrámu: Zde zaútočili na české vojáky

Pět českých vojáků bylo zraněno při patrole v Afghánistánu. Výbuch civilního vozidla poškodil obrněnce, ve kterém čeští vojáci jeli. Na vojenské základně Bagrám natáčel i reportér TV Nova Michal Kratochvíl, který se jedné z patrol osobně zúčastnil a natočil exkluzivní materiál.

Prásk.tv píše:

Lewis Goodall
čtěte o tématu reportér na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Mike Seidel
aktualizováno 15.09.
Nečekaný moment

Reportér bojoval s hurikánem, za ním dva muži prošli v klidu. VIDEO

Dramatické video reportéra bojujícího s hurikánem Florence obletělo sociální sítě. Mike Seidel se během reportáže nemohl udržet na nohou, jak se snažil odolat větru. Za ním v záběru však prošli dva muži v kraťasech a očividně jim vítr nevadil.

1938310
aktualizováno 08.12.

Střepiny 4. 12. 2016

Novopečený prezident USA Donald Trump jako objekt zájmu komunistické STB. Jaké informace o něm ve svých spisech vedla? Mikuláš a hlavně čert jako výhružka neposlušným dětem. Je strach dobrý výchovný prostředek? A reportér z iráckého Mosulu zpátky v Česku. Jak vidí válku s Islámským státem z naší perspektivy?

1891561
21.07.
video Nesporný talent

Televize dala šanci Tomášovi z romské osady. Je to hit internetu!

Vyučil se jako zahradník, ale svými amatérskými videi baví lidi. Vystupuje v nich jako netradiční reportér. A tak se za ním vypravil profesionální reportér ze slovenské TV Markíza.

Buncik nadával reportérovi
aktualizováno 10.05.
vyřizování účtů

Drsný útok na reportéra Novy: Ty buz***, ty mi spadneš pod ruku!

Pěkně vyostřené chvíle zažil dnes během soudního líčení v Ústí nad Labem reportér televize Nova Martin Kočárek. Toho slovně napadl otec jedné z obžalovaných. A došlo i na výhrůžky násilím.

ISIS hrozí: Soudný den
aktualizováno 04.05.
IS ve Francii

Novinář se dostal do buňky džihádistů! Chtěli, aby se odpálil

Unikátní pohled do duší radikálních džihádistů v Evropě ukazuje dokument francouzského novináře. Ten se dostal i se skrytou kamerou mezi skupinu teroristů a strávil mezi nimi půl roku. Nakonec dostal úkol vystřílet noční klub a odpálit na sobě sebevražednou vestu...

Žena ukázala prsa v přímém přenosu
aktualizováno 19.04.
POCHLUBILA SE

Ukázala prsa v přímém přenosu! Reportér nic netušil. VIDEO

Nahá prsa v přímém přenosu. Přesně to viděli diváci americké televize NBC.

Reportér TV NOVA vyzkoušel psychotesty u Policie ČR
aktualizováno 08.04.
Nábor

Reportér TV NOVA si zkusil policejní psychotesty! Prošel?

Přijmout až čtyři tisíce nových lidí. Takový je plán policejního prezidia pro nejbližší roky. Nedávno už kvůli tomu spustilo velkou náborovou kampaň.