Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Exekuce
13.09.
Exekutoři se brání

Exekutoři udali policii 20 lidí. Kvůli komentářům na internetu

Exekutorské komoře se nelíbí, že lidé v internetových diskuzích schvalovali střelbu na jejich kolegy. Týden po útoku na soudní vykonavatele v Plzni podala komora téměř 20 trestních oznámení na ty, kteří útoky schvalovali nebo podněcovali k dalším útokům na exekutory.

Střelba na exekutory v Plzni
aktualizováno 05.09.
Muž se zbraní

Na exekutory v Plzni někdo střílel: Dva zranění a poničené auto!

Plzeňskou Smrkovou ulicí se v úterý dopoledne rozlehly výstřely. Podle policie zde muž střílel na exekutory. Záchranka z místa odvezla dva zraněné. Policisté ovšem podle informací TV NOVA zadrželi hned trojici mužů.

Dražby automobilů a vybavení
aktualizováno 16.06.
věci z exekuce

DRAŽBY: Kupte auto za pár tisíc! Nebo levně vybavte svůj dům

Sháníte levně osobní auto, dodávku nebo dokonce cisternu? To vše a mnoho dalších věcí od hodinek, přes nářadí a nože, až po zlaté cihličky se dá za babku vydražit na veřejných dražbách. Záleží jen na štěstí, rozvaze a šikovnosti a zajímavé kousky můžou být vaše.

Prásk.tv píše:

Štikovi zapíjeli Quentina
čtěte o tématu exekutoři na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Exekuce Ilustrační snímek - 1
aktualizováno 19.05.
novela zákona

Ministr má plán, jak zachránit dlužníky! Poslancům se ale nelíbí

Projednávání kontroverzní novely insolvenčního zákona v pátek poslancům zabralo skoro celý den. Několik hodin trvající projevy vedly pouze k tomu, že se schvalovací proces návrhu ministra spravedlnosti Roberta Pelikána nikam neposunul.

Prezidentka Exekutorské komory Pavla Fučíková
aktualizováno 02.03.
Kontroverzní požadavek

Šéfka exekutorů: 150 tisíc měsíčně je pro nás málo! Zasloužíme víc

Exekutor průměrně bere 120 až 150 tisíc korun hrubého měsíčně. Prezidentka Exekutorské komory Pavla Fučíková se ale i tak domnívá, že to nestačí. A představuje si částku ještě řádově vyšší.

Jaroslav Janota
aktualizováno 24.02.
Odsouzený sebevrah

Soud mu nevěřil, lidé ano: Před smrtí popsal, jak střílel na exekutory

Jaroslav Janota měl jít kvůli střelbě na exekutory za mříže, ve středu odpoledne ale spáchal sebevraždu. Jen pár hodin předtím na blogu popsal svou verzi incidentu, za který byl odsouzen k 12 letům vězení.

Dražby
18.01.
Chcete auto?

Velká dražba aut! Škoda Fabia nebo Octavia za méně než 10 tisíc!

Pokud sháníte zánovní vůz, skvělou příležitost, jak jej získat za vynikající cenu, představují exekuční dražby. Přerovský exekutorský úřad se nyní zbavuje více než dvou desítek zabavených vozů. Vyvolávací ceny jsou velmi příznivé, začínají i na méně než 10 tisících korunách!

Dražba
07.12.
Levný nákup

Velká exekuční dražba: Auta, boty nebo nové nádobí za pár korun!

Pokud chcete štědrovečerní večeři vařit v novém nádobí, můžete si jej pořídit už za zlomek pořizovací ceny! Jen týden před Vánocemi totiž přerovští exekutoři pořádají další velkou dražbu zabaveného majetku.

Jaroslav Janota je u soudu za střelbu po exekutorech
aktualizováno 13.10.
Ozbrojený dlužník

Muž střílel na exekutory, netrefil se, přesto dostal 12 let!

Zlínský krajský soud dnes projednával případ muže, který ze svého bytu střílel na dva exekutory. Bývalý důstojník armády, později pracovník bezpečnostní agentury a dnes dělník Jaroslav Janota útočil legálně drženou zbraní, ale nikoho nezranil. Soud ho poslal na 12 let do vězení.

Dražba vozidel
aktualizováno 13.08.
Vyberte si

VELKÁ DRAŽBA: Exekutoři levně rozprodávají zabavená auta

Další velkou dražbu naplánoval na pátek přerovský Exekutorský úřad. Na svém webu zveřejnil seznam 520 položek, které bude dražit v pátek 19. srpna. Mezi draženými položkami najdete vše možné od krmiva pro ryby až po dodávku.