Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Exekutoři vyklízejí squat Klinika
aktualizováno 11.01.
Vyklízení Kliniky

Exekutor převezl squattery. Vystěhovat je přišel o hodinu dřív

Exekutor Ivo Luhan v pátek znovu přišel vyklidit squat v budově bývalé plicní kliniky v Jeseniově ulici na pražském Žižkově. Část objektu se Luhanovi podařilo vystěhovat už ve čtvrtek. Na střeše ale část squatterů zůstává.

Exekutoři vyklízejí squat Klinika
aktualizováno 10.01.
Přímý přenos

Squattery z Kliniky exekutor nedostal! Znovu to zkusí v pátek

Squatteři v budově bývalé plicní kliniky v Jeseniově ulici na pražském Žižkově zatím zůstávají. Ačkoliv se ráno exekutoři dostali do zadní části budovy a začali ji vyklízet, v domě zůstávají stále desítky lidí, kteří v něm nelegálně přebývají. Exekutor Ivo Luhan přerušil vyklízení do páteční 10. hodiny.

Exekuce
aktualizováno 22.11.
chat s odborníky

Máte problémy s exekucemi? Právníci radí, jak se bránit!

Téměř 900 tisíc lidí má v Česku alespoň jednu exekuci, přibližně 150 tisíc jich má více než deset. Už brzy by ale na oddlužení mělo dosáhnout daleko více lidí. Co je pro to potřeba udělat? A jak se bránit neoprávněným exekucím? Na tohle odpovídali právníci na webu tn.cz.

Prásk.tv píše:

Nadace Nova pomáhá dětem - 1
čtěte o tématu exekutor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Bývalý exekutor Ivo Nedbálek
aktualizováno 08.08.
Odpyká si 7 let

Exekutor si měl nechat vymožené peníze! Soud ho poslal do vězení

Sedmiletým vězením potrestaly soudy bývalého ostravského exekutora, který si podle vyšetřovatelů nechával pro sebe velkou část peněz, které vymohl z exekucí. Několik nesrovnalostí našli v jeho úřadu policisté před rokem 2015. Měl si přijít na více než 11 milionů korun.

Policejní zásah v Kobylí na Břeclavsku
aktualizováno 15.06.
zásah v Kobylí

Pustil plyn a exekutorům hrozil pistolí! Muže i s manželkou obvinili

Hned ze tří trestných činů policisté obvinili muže, který se ve čtvrtek s manželkou zabarikádoval v domě v Kobylí na Břeclavsku. Exekutorům a policistům navíc vyhrožoval pistolí. Manželskou dvojici po hodinovém vyjednávání vyvedla zásahová jednotka.

Dražby
17.05.
Exekuční dražby

Mercedes za 25 tisíc, Fabia za pět. Exekutoři levně prodávají auta

Přes 800 položek nabízejí v dražbách přerovští exekutoři. V nabídce je třeba elektronika, nádobí, oblečení nebo osobní automobily, které se většinou těší největšímu zájmu dražitelů. Nový vůz je možné si z dražby odvézt už za několik tisíc korun.

Obec Prameny
aktualizováno 22.03.
problémy s exekutory

Obec patří mezi nejvíce zadlužené v ČR. Její majetek se bude dražit!

Majetek obce Prameny na Chebsku, která patří mezi nejvíce zadlužené obce v Česku, se bude dražit. Její dluhy se sice podařilo snížit ze 130 milionů na méně než polovinu, přesto se bude obecní majetek dražit - a to za vyvolávací cenu sedm milionů korun. Podle vedení obce se tím ale dluh jen zvětší.

Zásah exekutorů v Kobylisích - 7
aktualizováno 02.11.
foto z místa bál se exekutorů

Zabarikádoval se a hrozil střelbou, muže dostala zásahovka! VIDEO

V pražských Kobylisích několik hodin probíhal policejní zásah kvůli muži, který se zabarikádoval před exekutory v bytě a vyhrožoval střelbou. Na místo vyrazily zásahové jednotky, pak i vyjednavač. Komunikace ale nikam nevedla, policisté proto za pomoci rozbušek vběhli do bytu a postaršího muže zajistili.

Alimenty - 2
aktualizováno 24.10.
rady odbornice

Neplatí rodič alimenty? Zkuste tuto metodu, je účinnější než soud!

Tisíce rodičů se zoufale snaží dostat ze svých bývalých partnerů alimenty na děti, bohužel marně. Podle odbornice na tuto problematiku přitom existuje metoda, která je mnohem jednodušší a účinnější než vymáhání peněz soudní cestou.

Exekuce Ilustrační snímek - 3
aktualizováno 18.10.
Zažili šok

Kluk (7) jel načerno, exekutoři po rodičích chtěli 80 tisíc!

Máte dva dny na zaplacení osmdesátitisícového dluhu, jinak vám zabavíme majetek. S takovým požadavkem od exekutorů se musela popasovat rodina z Plzně. Vše bylo o to víc šokující, že dotyční o žádném dluhu neměli ani ponětí.