Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rvačka
17.05.
Hrozí mu vězení

Muž se školáků ptal, co mají po kapsách. Pak jim vyhrožoval smrtí!

Jen asi půl hodiny unikal přerovským policistům muž, který je podezřelý z vyhrožování dvěma školákům. Chtěl jim ukrást kola a hrozil také jejich rodičům. Teď mu hrozí až 10 let vězení.

Velká prsa u mužů
25.03.
Znepokojivá studie

Po těchto olejích mohou chlapcům narůst velká prsa, šokují vědci!

Američtí vědci zjistili, že látky obsažené v levandulovém a tea tree oleji můžou mít vážné následky na vývoj a růst chlapců. Chemikálie v oblíbených olejích totiž narušují fungování hormonů a podle výzkumníků mohou vážně ohrozit zdraví chlapců v předpubertálním věku.

2099587
aktualizováno 31.01.
rvačku si natočili

Chlapce šikanovali starší mladíci. Škola s tím nechtěla nic mít

Teprve patnáctiletého chlapce z Lučence na Slovensku šikanovali mladíci o několik let starší. Ti si rvačku dokonce natočili na telefon. Případem se zabývá policie, ale škola se od něj distancovala.

Prásk.tv píše:

Muhammad
čtěte o tématu chlapci na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Ubitý plameňák v Jihlavské zoo
15.12.
30 tisíc na splátky

Chlapci ubili plameňáky v ZOO, rodiny konečně splatily dluh

Rodiče tří chlapců, kteří v březnu umlátili v jihlavské ZOO vzácného plameňáka, už splatili více než 30tisícový dluh za ubité zvíře. Po počátečních peripetiích tak dodrželi splátkový kalendář, na kterém se domluvili se zoologickou zahradou, aby se vyhnuli soudnímu řízení.

Vrtulník
14.11.
Nebezpečná hračka

Chlapec oslnil laserem vrtulník! Jeho hraní mohlo skončit tragédií

Šestiletý chlapec v srpnu oslňoval laserem vrtulník, který z Letiště Václava Havla Praha převážel na Moravu orgán k okamžité transplantaci. Policii se nyní podařilo dítě dopadnout. Hračku dostal od rodičů. Podobně si s ní hrál i jeho straší bratr.

Herec Kevin Spacey
06.11.
obtěžování chlapců

Spaceyho skandál nabírá na obrátkách, přišlo další obvinění!

Hollywoodský skandál desetiletí, tak lidé hodnotí aféru kolem herce Kevina Spaceyho (58), který čelí obvinění ze sexuálního obtěžování. Oskarem oceněný umělec už přišel o roli v seriálu, manažera i prestižní cenu. Teď se navíc ozývají jeho další možné oběti.

Lamora Williamsová upekla své děti
21.10.
Nepochopitelný čin

Nechutná vražda malých dětí: Matka upekla své syny zaživa!

Otřesný případ brutální vraždy dvou chlapečků řeší kriminalisté z americké Atlanty. Matka se dětí zbavila neobyčejně krutým způsobem, za což jí hrozí doživotí.

Studenti ve škole
16.10.
Neobvyklé rozhodnutí

Škola dovolí chlapcům spát na dívčích kolejích a nosit sukně

Britská soukromá škola umožní chlapcům, kteří se necítí spokojeni se svým pohlavím, nosit sukně a spát na dívčím internátu. Škola chce také zavést toalety bez rozlišování pohlaví a zajistit tak žákům pocit bezpečí.

Brutální rvačka - 3
aktualizováno 11.10.
rány pěstí a kopance

VIDEO: Brutální útok na chlapce z Loun šokoval veřejnost

Případ brutálního násilí mezi školáky v Lounech řeší policie. Video útoku se objevilo na Facebooku. Policie jméno agresora zná. Základní škola, do které napadení chlapci chodili, ve spolupráci s policií, posílí bezpečnost v okolí školy.

Tragická nehoda na Slovensku - 1
18.09.
Čtyři oběti

Při nehodě zemřela rodina s dětmi! Policie už tuší, kdo je viník

Zpráva o tragické nehodě zasáhla v neděli celé Slovensko. Autobus se srazil s osobním autem, ve kterém jela čtyřčlenná rodina. Mladí partneři i jejich dvě děti na místě zemřeli. Policisté teď zveřejnili předběžné výsledky vyšetřování.