Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vrtulník
14.11.
Nebezpečná hračka

Chlapec oslnil laserem vrtulník! Jeho hraní mohlo skončit tragédií

Šestiletý chlapec v srpnu oslňoval laserem vrtulník, který z Letiště Václava Havla Praha převážel na Moravu orgán k okamžité transplantaci. Policii se nyní podařilo dítě dopadnout. Hračku dostal od rodičů. Podobně si s ní hrál i jeho straší bratr.

Herec Kevin Spacey
06.11.
obtěžování chlapců

Spaceyho skandál nabírá na obrátkách, přišlo další obvinění!

Hollywoodský skandál desetiletí, tak lidé hodnotí aféru kolem herce Kevina Spaceyho (58), který čelí obvinění ze sexuálního obtěžování. Oskarem oceněný umělec už přišel o roli v seriálu, manažera i prestižní cenu. Teď se navíc ozývají jeho další možné oběti.

Lamora Williamsová upekla své děti
21.10.
Nepochopitelný čin

Nechutná vražda malých dětí: Matka upekla své syny zaživa!

Otřesný případ brutální vraždy dvou chlapečků řeší kriminalisté z americké Atlanty. Matka se dětí zbavila neobyčejně krutým způsobem, za což jí hrozí doživotí.

Prásk.tv píše:

Sarah Owen
čtěte o tématu chlapci na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Studenti ve škole
16.10.
Neobvyklé rozhodnutí

Škola dovolí chlapcům spát na dívčích kolejích a nosit sukně

Britská soukromá škola umožní chlapcům, kteří se necítí spokojeni se svým pohlavím, nosit sukně a spát na dívčím internátu. Škola chce také zavést toalety bez rozlišování pohlaví a zajistit tak žákům pocit bezpečí.

Brutální rvačka - 3
aktualizováno 11.10.
rány pěstí a kopance

VIDEO: Brutální útok na chlapce z Loun šokoval veřejnost

Případ brutálního násilí mezi školáky v Lounech řeší policie. Video útoku se objevilo na Facebooku. Policie jméno agresora zná. Základní škola, do které napadení chlapci chodili, ve spolupráci s policií, posílí bezpečnost v okolí školy.

Tragická nehoda na Slovensku - 1
18.09.
Čtyři oběti

Při nehodě zemřela rodina s dětmi! Policie už tuší, kdo je viník

Zpráva o tragické nehodě zasáhla v neděli celé Slovensko. Autobus se srazil s osobním autem, ve kterém jela čtyřčlenná rodina. Mladí partneři i jejich dvě děti na místě zemřeli. Policisté teď zveřejnili předběžné výsledky vyšetřování.

Ztracené děti
aktualizováno 15.07.
Ztracené děti

Honzík, Karolína, Ivana: Děti, po kterých se už léta marně pátrá

Každý rok se v Česku ztratí tisíce dětí, denně kolem patnácti až dvaceti. Drtivá většina se najde v pořádku do druhého dne, některé ale policie bezvýsledně hledá i desítky let. Připomeňte si jejich tváře i příběhy.

Děti si dnes přebíraly vysvědčení
30.06.
děti ji milují!

Ředitel ji vinil z obtěžování dětí, učitelka hrdě rozdala vysvědčení!

Ještě loni učila v Tršicích, kvůli skandálu ve škole v přírodě ji ale ředitel školy vyhodil. Prý se až horlivě starala o hygienu chlapců, s tím ale soud nesouhlasil. Učitelka nyní pracuje v sousedních Doloplazech, přesto dnes rozdávala vysvědčení i dětem z Tršic. Většina žáků za ní totiž odešla.

Auto srazilo v Plzni na přechodu dvě děti - 8
27.06.
smrt chlapců pomozte!

Víte něco o tragédii v Plzni? Auto srazilo děti, policie si neví rady!

Ani deset dní po tragické smrti dvou chlapců ve věku 7 a 12 let, které na křižovatce v Plzni srazilo auto, stále není jasné, co přesně nehodě předcházelo. Policie proto naléhavě žádá o pomoc svědky, aby pomohli smutný případ objasnit.

Šikana na policejní stanici v Košicích
aktualizováno 18.05.
záznam skandál na Slovensku

VIDEO: Policisté se natáčeli, jak mučí děti, soud je osvobodil!

Okresní soud v Košicích ve středu osvobodil desítku policistů, kteří byli obviněni z šikanování romských chlapců. Policisté v roce 2009 nutili děti, aby se svlékly donaha a vzájemně se fackovaly. To vše kvůli tomu, že je podezírali z krádeže. Soud videozáznam jako důkaz odmítl.