Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Volání
Aktualizováno 21.6. 2017 10:07
Horentní sumy

Zrušení roamingu po česku: Operátor zvedl ceny až 150x!

Už bezmála týden mohou zákazníci českých mobilních operátorů po Evropě volat a posílat SMS za stejné ceny jako doma v ČR. Jenže nová pravidla pro roaming neplatí všude a třeba ve Švýcarsku jsou ceny závratné.

Vodafone
Aktualizováno 10.5. 2017 14:26
Více dat

Velká změna! Nové mobilní tarify představil i Vodafone. PŘEHLED

Třetí tuzemský operátor Vodafone představil nové tarify Red Naplno. Za základní tarif Red Naplno 5 GB si sice oproti stávajícímu základnímu neomezenému tarifu 28 korun připlatíte, dostanete ale výrazně více dat. Zákazníci se mohou těšit na 5 GB dat. Další 2 GB dostanou, když budou používat mobilní aplikaci operátora. Vodafone představil hned 6 nových tarifů, které stojí od 277 po 1 777 korun.

Změna tarifů
Aktualizováno 27.4. 2017 15:47
sleva nebo ne?

Další operátor představil tarif s více daty. Využije ho ale jen někdo

Operátor O2 dnes představil svůj nový sdílený tarif Spolu. Lze ho použít na tři až čtyři telefony současně, ale faktura je vystavena na jednoho člověka. Vhodný je tedy pro rodiny nebo třeba menší podnikatele s několika zaměstnanci.

Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

mobilní data v zahraničí

SROVNÁNÍ TARIFŮ: Češi platí za data majlant, sousedé skoro nic

Za mobilní data platí Češi horentní sumy. Alespoň v porovnání se sousedními zeměmi. Například za mobilní tarif s 60 GB dat zaplatíte v Česku téměř dva a půl tisíce, v Rakousku za stejný objem dat platí jen osmnáct stovek.

Více dat za méně peněz

T-mobile upravil ceny dat a volání. Takhle reagují Vodafone a O2

Mobilní operátor T-Mobile v úterý oznámil změnu svých tarifů zaměřenou na větší nabídku mobilních dat. Představil šestici nových tarifů. U toho nejběžnějšího získáte za 799 korun 4 GB dat a neomezené volání . Nejdražší tarif pak nabízí až 60 GB dat. Jak zareaguje konkurence? Zeptali jsme se zástupců O2 a Vodafonu.

T-Mobile
Aktualizováno 28.3. 2017 16:21
Velká změna

Mobilní revoluce: T-Mobile razantně mění tarify. Tohle nabízí

První tuzemský operátor přistoupil k razantní změně tarifů zaměřené na větší nabídku volných dat. T-Mobile v úterý představil šestici nových tarifů, které postupně nahradí stávající pětici. Zákazníci se budou moci využít více dat, za nejběžnější tarif si ale připlatí 50 korun.

Premiér Bohuslav Sobotka dočasně řídí ministerstvo průmyslu a obchodu
Aktualizováno 1.3. 2017 20:34
Premiér i ministr

Sobotka je ministrem průmyslu. Chce tlačit na mobilní operátory!

Vedle tlaku na operátory mobilních sítí se chce premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) v čele ministerstva průmyslu a obchodu věnovat čerpání evropských fondů, jeho tématem bude i dostavba Dukovan, digitalizace průmyslu a podpora investic.

Daří se

O2 roste zisk, za tři čtvrtě roku vydělalo čtyři miliardy!

Operátor O2 zvýšil od ledna do konce září čistý zisk o osm procent na čtyři miliardy korun. Konsolidované výnosy 27,8 miliardy Kč byly na úrovni loňského roku. Za celý letošní rok firma očekává čistý zisk mezi 5,1 a 5,4 miliardy korun.

Rychlá data v mobilu

UPGRADE: Datová revoluce, LTE a dohledové centrum

Vy později narození si ani nedokážete představit jaké to bylo nosit telefon velký jako kufřík. Tenhle stroj uměl akorát tak volat, později posílat smsky. Jenže to zvídavému člověku jaksi nestačilo. I proto se časem objevily datové služby.

zaplatí přes 40 tisíc

Žena posílala SMS se smajlíky! Operátor jí je naúčtoval

Žena se cítí podvedená a není se čemu divit. Posílala totiž v krátkých textových zprávách velké množství smajlíků, které nejsou zahrnuty v jejím neomezeném paušálu.