Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jaroslav Šmíd
aktualizováno 07.12.
záhada objasněna

Konec všem spekulacím! Rodina prozradila, co zabilo herce Šmída

Tajemství ohledně nedávné smrti herce Jaroslava Šmída je konečně odhaleno! Sestra slavného Doktora od jezera hrochů se rozhodla uvést na pravou míru, co se stalo a vyvrátit tak i spekulace o souvislosti s onemocněním AIDS.

Slovenský herec Milan Lasica
aktualizováno 29.11.
nález na střevě

RAKOVINA?! Oblíbený herec Lasica musel na náročnou operaci

Oblíbený slovenský herec, humorista a textař Milan Lasica musel v úterý podstoupit operaci na onkologickém oddělení v bratislavské nemocnici. Podle jeho ženy dopadl zákrok naštěstí dobře. Až další vyšetření ukáže, jestli bude Lasica potřebovat další léčbu.

Andělé a démoni - Rance Howard
27.11.
zakladatel klanu

Odchod další legendy: Zemřela hvězda filmu Andělé a démoni

Svět opustila další legenda. V sobotu večer zemřel populární americký herec Rance Howard. Hvězdě filmů Apollo 13, Den nezávislosti nebo třeba Andělé a démoni bylo 89 let.

Prásk.tv píše:

Johnny Hallyday - 1
čtěte o tématu herec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Jiří Menzel na křtu knihy spisovatele a publicisty Ondřeje Suchého
aktualizováno 23.11.
filmová legenda

Co předcházelo Menzelovu kolapsu? Přechodil vážnou nemoc

Legenda českého filmu režisér Jiří Menzel je už několikátý den v nemocnici v pražských Střešovicích, kde se zotavuje po akutní operaci mozku. Tu musel podstoupit podle zdrojů TV Nova kvůli zánětu mozkových blan. Potíže však pociťoval již během pracovní cesty, která hospitalizaci předcházela.

Jaroslav Šmíd
aktualizováno 21.11.
video + foto smuteční ceremoniál

Na pohřeb herce Šmída přišla řada hvězd v čele s Troškou! VIDEO

Náhlá smrt herce Jaroslava Šmída (†47) zdrtila jeho kolegy i blízké, v úterý se s ním přišli rozloučit na hřbitov do Třebíče. Na smuteční obřad dorazily asi tři stovky lidí, včetně známých tváří.

Jan Tříska
aktualizováno 21.11.
pád z karlova mostu

Vyšetřování smrti Jana Třísky je u konce. Policie řekla, co se stalo

Policie odložila prošetřování úmrtí herce Jana Třísky. Nezjistila cizí zavinění, a proto není důvod, aby se případem dále zabývala.

Sylvester Stallone
17.11.
před 30 lety

Stallone mě znásilnil, řekla žena! Je to nesmysl, brání se herec

Americký herec a hvězda akčních filmů Sylvester Stallone (71) měl před 30 lety sexuálně zneužít šestnáctiletou dívku. Herec obvinění popřel.

Bobo Sobotka, Jaroslav Šmíd
aktualizováno 16.11.
poprvé promluvil

Bolestná zpověď partnera herce Šmída: Bude se mnou navěky

Smrt herce Jaroslava Šmída otřásla nejen fanoušky a kolegy, ale především jeho nejbližšími. Šmíd se nikdy netajil tím, že je homosexuál, jeho životním partnerem byl maskér a malíř Bobo Sobotka (61). Ten o bolestné ztrátě promluvil na facebooku.

Jaroslav Šmíd
aktualizováno 16.11.
spekulace o nemoci

Smrt herce Šmída je záhadou. Měl nádor na plicích, tvrdí kolegové

Českem včera otřásla zpráva o smrti herce Jaroslava Šmída, bylo mu pouhých 47 let. Jeho smrt přišla náhle a stále se neví, co za ní stálo. Spekuluje se ale o selhání plic.

Troška a Šmíd
aktualizováno 15.11.
rozhovor dojemná zpověď

"Byl to úžasný kamarád a člověk," vzpomíná Troška na herce Šmída

Jaroslav Šmíd byl sluníčkem, které dokázalo rozzářit den. Navíc byl skvělým kamarádem. Tak vzpomíná na zesnulého herce režisér Zdeněk Troška, kterého zpráva o jeho náhlé smrti zasáhla. Tvrdí, že měl v plánu natočit s ním ještě pokračování Doktora od jezera hrochů. Nakonec svůj záměr neuskutečnil, teď si marně láme hlavu nad tím, co se vlastně stalo.