Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ivan Krasko se svou o šedesát let mladší manželkou.
aktualizováno 17.09.
Našel si milenku

Herec (87) žádá o rozvod. Jeho žena (27) s ním nechce mít sex!

Téměž 88letý ruský herec Ivan Krasko se chce nechat rozvést se svou o šedesát let mladší manželkou. Prý s ním od uzavření manželství odmítá mít sex. Krasko nelenil a hned si našel mladší milenku.

Burt Reynolds
aktualizováno 06.09.
Smutná zpráva

Hollywoodská legenda je po smrti. Burta Reynoldse (82) zradilo srdce

Ve čtvrtek ráno zemřel americký herec Burt Reynolds (82). Podle informací médií měl infarkt. Mezi hercův nejúspěšnější film patří Hříšné noci nebo seriál Městečko Evening Shade.

Gérard Depardieu
31.08.
Gérard Depardieu

Žena obvinila známého herce ze znásilnění, vyšetřování už běží!

Oblíbený francouzský herec Gérard Depardieu má pořádný průšvih. Představitel Obelixe či Cyrana z Bergeracu totiž čelí nařčení ze znásilnění a napadení se sexuálním podtextem. Obvinění vznesla dvaadvacetiletá žena.

Prásk.tv píše:

Václav Liška - 1
čtěte o tématu herec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Babyboom v Comebacku
21.08.
Stojí za tím Hitchcock!

Rozšíří se řady českých opilců! Ozzák jásá nad dcerami kolegyň!

Nejoblíbenější český alkoholik Ozzák z Comebacku si nenechal ujít příležitost vyjádřit se k babyboomu svých hereckých kolegyň. Údajně totiž stojí i za jmény dětí seriálové Saši a Ivušky. U jedné z nich se dokonce inspiroval horory Alfreda Hitchcocka!

Matthew Perry - 3
08.08.
Prasklé střevo

Hvězda Přátel musela na operaci! Tohle Perry vzkazuje z nemocnice

Herec Matthew Perry musel do nemocnice, kde ho okamžitě operovali. Podle mluvčího se podrobil zákroku kvůli prasklému střevu. Z nemocničního lůžka už poděkoval fanouškům za podporu.

Oscar Pavel Gottlieb
06.08.
Smrt herce a DJ

Béďa dožhavil drát! Zemřel herec z Básníků Oscar Pavel Gottlieb

Ve věku 76 let zemřel v neděli dabér, herec a český DJ Oscar Pavel Gottlieb. Zprávu o jeho úmrtí oznámil na facebooku jeho bratr. Příčina smrti zatím není známá.

Zombie Boy a Lady Gaga
aktualizováno 03.08.
Zombie Boy

Zemřel slavný herec a přítel Lady Gaga! Poslala dojemný vzkaz

Herec a model Rick Genest ve věku 32 let zemřel, zřejmě spáchal sebevraždu. Proslavil se desítkami tetování, kterými bylo pokryto celé jeho tělo. Díky tomu si vysloužil přezdívku Zombie Boy. Spolupracoval i se zpěvačkou Lady Gaga, která poslala dojemný vzkaz.

Ilja Racek
aktualizováno 02.08.
Smutná zpráva

Zemřel herec a dabér Ilja Racek! Ztvárnil desítky rolí, bylo mu 88 let

Ve věku 88 let zemřel herec a dabér Ilja Racek. Ztvárnil desítky filmových i divadelních rol a propůjčil hlas Marlonu Brandovi nebo Geneu Hackmanovi. Jako jeden z mála herců odmítl podepsat tzv. Antichartu.

MASH
01.08.
alan alda

Hvězda seriálu M*A*S*H odhalila, že trpí vážnou nemocí

Herec Alan Alda otevřeně promluvil v ranním vysílání stanice CBS o své nemoci. Před třemi a půl lety mu byla diagnostikována Parkinsonova nemoc.

Stanislav Aubrecht - 7
27.07.
to je změna

Jardu z Vesničky byste nepoznali. Přišel o vlasy a zářil v Ulici! VIDEO

Lidé si ho pamatují jako vlasatého mladíka Jardu Pávka, který se ve filmu Vesničko má středisková zamiloval do místní učitelky. Dnes mu z bujné kštice mnoho nezbylo a herectví pověsil na hřebík. Místo toho si pořídil restauraci v centru Prahy.