Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sylvester Stallone
aktualizováno 23.05.
Herec nepřijel

Setkání se Stallonem řeší policie! Obrátili se na ni zklamaní fandové

Případ zklamaných fanoušků amerického herce Sylvestra Stalloneho má pokračování. Nadšenci, kteří se těšili, že herce uvidí v Praze naživo. Stallone ale oznámil, že se stal zřejmě obětí podvodu a do Česka se nechystá. Podle informací televize Nova jednatel pořádající firmy Tomáš Blažo je na svém rodném Slovensku zadlužený.

Vladyka a kolo
aktualizováno 11.05.
pomozte ho najít

Herec Vladyka nabízí odměnu za pomoc! Přišel o legendární kolo

Oblíbený herec Miroslav Vladyka řeší krádež svého kola, se kterým si dokonce zahrál ve filmu Román pro muže. Podle jeho slov jde sice o starý ošuntělý bicykl, ale má k němu silný citový vztah, takže na sociálních sítích požádal o pomoc při hledání. Do toho už se zapojily desetitisíce lidí.

Jan Sedal
10.05.
bojuje o život

Herce (70) z filmu Dědictví napadl útočník! Leží v umělém spánku

Herec Ján Sedal (70), známý z filmu Dědictví aneb kurvahošigutntag, leží v umělém spánku v brněnské nemocnici. V noci na sobotu ho před barem v centru jihomoravské metropole napadl muž (32) a vážně ho zranil. Policie následně podezřelého zadržela a umístila do vazby.

Prásk.tv píše:

Petr Vondráček - 1
čtěte o tématu herec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Společnost Auto ESA poskytla vozy hvězdám z NHL

Petr Mrázek z klubu Philadephia Flyers a Tomáš Hertl ze San Jose Sharks budou během letní přestávky jezdit ve vozech Volvo XC60, které jim poskytla společnost Auto ESA.

Pavel Kunert
aktualizováno 09.05.
Pavel Kunert

Zemřel známý brněnský herec! Za život ztvárnil přes 250 rolí

Ve věku 88 let zemřel v Brně herec Pavel Kunert. Za svůj život ztvárnil přes 200 rolí, působil především v brněnských divadlech. Vedlejší postavy hrál ale i ve více než 40 televizních inscenacích a filmech. O Kunertově smrti informovalo Městské divadlo Brno.

Petr Novotný, Josef Mladý, Josef Náhlovský
aktualizováno 07.05.
odchod legendy

Smrt komika Mladého musí zůstat v utajení. Novotný to nesmí vědět!

Náhlá smrt baviče a herce Josefa Mladého (†63) jeho kolegy hluboce zasáhla, dlouholetý kamarád Petr Novotný ale o odchodu svého kamaráda zatím nemá ani tušení. Rodina se totiž před ním snaží smutnou zprávu utajit, má strach o jeho zdraví.

Josef Náhlovský a Josef Mladý
aktualizováno 07.05.
boj s nemocí

Smutná zpráva: Zemřel známý český bavič Josef Mladý (†63)

Ve věku 63 let nás po dlouhé nemoci opustil známý bavič a herec Josef Mladý, který proslul například díky vystupování ve dvojici s Josefem Aloisem Náhlovským, se kterým působil v mnoha rozličných pořadech.

Herec Verne Troyer
aktualizováno 22.04.
Náhlý skon

Nejmenší herec světa je po smrti. Vernu Troyerovi bylo 49 let

Ve věku 49 let zemřel americký herec Verne Troyer, který byl mnohými považován za nejmenšího herce na světě. Měřil totiž pouhých 81 centimetrů. Příčina smrti zatím není známa.

George a Amal Clooney - 2
21.04.
foto uvnitř kouzelná clooneyová

První detailní záběr! Takhle vypadá dcera jednoho z nejvíc sexy herců

Po téměř roce od jejího narození se na veřejnosti poprvé objevila detailní fotografie dcery slavného hollywoodského herce George Clooneyho. Malou Ellu vyfotili novináři ve chvíli, kdy ji její maminka Amal nesla ve vajíčku do auta.

Ronald Lee Ermey
16.04.
Smutná zpráva

Zemřel herec Ermey! Proslavily ho role generálů, hrál v Olověné vestě

V 74 letech zemřel hollywoodský herec Ronald Lee Ermey. Proslavil se především jako seržant Harman v Olověné vestě. Dohromady se objevil asi v 60 filmech včetně Texaského masakru motorovou pilou či Sedm.

Režisér Juraj Herz
aktualizováno 09.04.
smutná zpráva

Zemřel režisér Juraj Herz, který natočil klasiku Spalovač mrtvol

Ve věku 83 let zemřel v neděli filmový režisér Juraj Herz, známý autor snímků s přídechem hororu i specifického humoru. O jeho úmrtí informoval na sociální síti slovenský herec Andrej Hryc.