Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tohle jsou podle Britů muži, kteří útočili novičokem
aktualizováno 14.09.
sporné body

Svět se směje ruské verzi o otravě Skripalových. Lži a výmysly

Výpověď dvou Rusů, které britské úřady obviňují z útoku novičokem na dvojitého agenta Skripala a jeho dceru, vyvolala v Anglii velké pozdvižení. Theresa Mayová označila rozhovor v ruské televizi RT za lži a okázalé výmysly. Média označují tvrzení, že se Rusové přijeli jen podívat na slavnou katedrálu, za zcela absurdní a detailně celý rozhovor rozebírají.

Policisté v Londýně
17.03.
Souvisí spolu vraždy?

Britská policie varuje emigranty z Ruska! Dva z nich někdo zavraždil

Britská policie údajně začala kontaktovat ruské emigranty žijící v zemi kvůli jejich bezpečnosti. Reaguje tak na nedávné úmrtí Nikolaje Gluškova, které nyní kriminalisté vyšetřují jako vraždu. Gluškov zemřel jen pár dní poté, co se někdo pokusil otrávit někdejšího agenta a jeho dceru.

Robbie Williams na Žofíně
aktualizováno 16.08.
GALERIE velká ruská svatba

Ruský oligarcha vdával v Praze dceru. Přijel i Robbie Williams!

Luxusní šaty, kaviár a Robbie Williams jako hudební doprovod. Tak vypadala svatební hostina dcery bohatého ruského oligarchy Rašida Sardarova. Za svatbu na Žofíně údajně zaplatil neuvěřitelných 250 milionů korun.

Prásk.tv píše:

ruské olympioničky
čtěte o tématu Rusové na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Sestřelený ruský vrtulník
aktualizováno 01.08.
Válka v Sýrii

Vzbouřenci sestřelili v Sýrii ruský vrtulník! Na palubě bylo 5 lidí

Ruské ministerstvo obrany přiznalo, že v pondělí přišlo v Sýrii o vrtulník Mi-8. Podle Rusů převážel humanitární pomoc. Už předtím se na sociálních sítích objevily obrázky sestřeleného vrtulníku, mrtvých členů posádky a jejich ohořelých dokladů.

Ruští agenti jsou prozrazeni
aktualizováno 12.07.
Hloupá chyba

Tajní agenti z Ruska se sami hloupě prozradili! VIDEO

Na padesát mladíků slavilo konec školy a natočili se při tom na video. Na tom by nebylo nic divného, kdyby ovšem nebyli příslušníky FSB a nestali se tajnými agenty!

Miloš Zeman slaví
aktualizováno 30.09.
Prezident u Rusů

Tohle neměl nikdo vidět! Zemana nachytali na tajné oslavě

Prezident Miloš Zeman oslavil v pondělí 28. září své 71. narozeniny. Jeho narozeniny shodou okolností připadají na státní svátek - Den české státnosti. Ve stejnou dobu ovšem také začínalo 70. jednání Valného shromáždění OSN, na kterém chce Zeman promluvit. Kdo by ale očekával, že Zeman alespoň oslaví své narozeniny s krajany, bude v šoku. Prezident České republiky si to totiž namířil přímo do ruské restaurace.

Yetti v Rusku
aktualizováno 15.01.
to je on!

Tajemná postava v lesích: Natočili bájného Yettiho! VIDEO

Nejnovější záběry z jihozápadního Ruska ukazují pohyb mohutné postavy, která připomíná napůl člověka a napůl chlupaté zvíře. Mnozí tvrdí, že to definitivně znamená, že bájný Yetti skutečně žije.

Rusové na Krymu
aktualizováno 22.03.
Vojáci na Krymu

Rusové dobyli základnu v Belbeku! Mají vojenskou kontrolu nad celým Krymem

Rusko oficiálně převzalo vojenskou kontrolu nad Krymem. Informovala o tom dnes agentura DPA. Ruská vlajka podle moskevského ministerstva obrany vlaje ve 147 dosud ukrajinských armádních zařízeních.

Unesené Ukrajinky
aktualizováno 11.03.
krize na krymu

Šokující zpráva: Rusové měli na Krymu zajmout tři mladé Ukrajinky!

Dvě členky hnutí Automaidan, které během nepokojů v Kyjevě organizovalo automobilové protesty, v neděli beze stopy zmizely. Nyní se šíří zvěsti, že spolu s ukrajinskou novinářkou skončily v zajetí Rusů!