Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Heidi Janků a Věra Špinarová
aktualizováno 26.10.
od zemana ho nechtějí

Syn Špinarové vyznamenání odmítl. Heidi poslala drsný vzkaz

Syn Věry Špinarové Adam Pavlík odmítl převzít státní vyznamenání, které jeho matce hodlal v sobotu in memoriam udělit prezident Miloš Zeman. Zpěvačka by ho prý od Zemana nechtěla, řekl Pavlík.

Pavlíkovi, Janků, Špinarová
16.08.
smrt ivo pavlíka

Smutná zpověď Adama Pavlíka: Popsal poslední telefonát s tátou

Během pouhých pěti měsíců se z něj stal úplný sirotek. Hudebník Adam Pavlík (42) přišel v březnu o maminku Věru Špinarovou (†65), v sobotu ztratil také tatínka Ivo Pavlíka (†84). V rozhovoru pro televizi Nova se rozpovídal o tom, jak moc ho tato ztráta zasáhla.

Heidi Janků a Ivo Pavlík
aktualizováno 14.08.
smutný rok

Heidi Janků stíhá rána za ranou! Popsala poslední chvíle manžela

Heidi Janků (54) letos stíhá jedna rána za druhou. V březnu zemřela její blízká kamarádka Věra Špinarová (†65), teď se musí vyrovnávat i se smrtí svého manžela Ivo Pavlíka (†84). V posledních chvílích jeho života s ním nebyla, zakázali jí to.

Prásk.tv píše:

Heidi Janků - 3
čtěte o tématu Věra Špinarová na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Pohřeb Věry Špinarové
aktualizováno 01.04.
VELKÁ GALERIE krásné loučení

S Věrou Špinarovou se v Ostravě přišlo rozloučit 40 000 lidí! VIDEO

Tisíce lidí se dnes dopoledne přišly rozloučit se zpěvačkou Věrou Špinarovou. Areálem hřbitova se vinula několik set metrů dlouhá fronta. Pro velký zájem zůstaly brány otevřené až do 12:30. Odpoledne bude patřit rodině.

Pietní místo pro Věru Špinarovou
aktualizováno 31.03.
všechno bylo jinak

Zuřil, že Ostrava zrušila pietu za Špinarovou. Teď její syn otočil

Obyvatelé Ostravy zůstaly v pátek ráno v šoku. Podle syna Věry Špinarové Adama Pavlíka magistrát města nařídil organizátorům pietní akce za zpěvačku na Masarykově náměstí, aby pomníček co nejdříve zlikvidovali. Na akci prý neměli patřičná povolení. Město se ale bránilo, že o ničem takovém nerozhodovalo. A nakonec otočil i sám Pavlík.

Věra Špinarová a Vítězslav Vávra
aktualizováno 30.03.
rozhovor

Exmanžel Špinarové Víťa Vávra: Podváděl jsem ji. Na pohřeb nejdu

Úmrtí Věry Špinarové rozvířilo vztahy mezi synem Adamem Pavlíkem a exmanželem zpěvačky Vítězslavem Vávrou. Zpěvák Vávra se vyjádřil, že Pavlík na svou matku naložil moc práce. Špinarové syn mu vzápětí zakázal jít na pohřeb. Vávra otevřeně prozradil, co si o tom všem myslí. Mluvil i o manželství se Špinarovou.

Věra Špinarová - 7
aktualizováno 30.03.
rozhovor

Hudební expert: Jak Špinarová žila, tak i zpívala

Podle hudebního publicity Josefa Vlčka byla Věra Špinarová "bohyní". Vlček promluvil o jejím životě, hudebních začátcích, úspěších a také vlivu na její tvorbu. Jak se podepsal divoký životní styl na její kariéře?

Adam Pavlík
aktualizováno 29.03.
exmanžel proti synovi

Hádka o smrti Špinarové: O vás, Vávro, by si mamka kolo neopřela

Po úmrtí zpěvačky Věry Špinarové se rozhořela hádka mezi jejím někdejším manželem Vítězslavem Vávrou a synem Adamem Pavlíkem. Vávra syna zpěvačky obvinil nepřímo z toho, že způsobil její smrt.

Život Věry Špinarové obrazem
aktualizováno 29.03.
GALERIE fotky z mládí

Obrazem: Jak šel čas s Věrou Špinarovou. Mládí, život, kariéra

Ve věku 65 let zemřela v neděli v pražské motolské nemocnici legendární česká zpěvačka Věra Špinarová. Hvězda s neuvěřitelným hlasový rozsahem měla za sebou velmi pestrou kariéru. Jaký byl život ženy, kterou oplakává snad celá republika? Vše začalo, když byla ještě velmi mladá...

Věra Špinarová - 4
29.03.
těžké chvíle

Muži Věry Špinarové: I když neměla štěstí v lásce, sama nebyla

Zpěvačka s Věra Špinarová neměla ve svém milostném životě štěstí. Dvakrát se rozvedla, poslední roky života už žádného partnera ani nechtěla. Velkou oporou pro ni byl její syn Adam. Kdo byli muži jejího života?