Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vztahový horoskop
02.11.
předpověď co se bude dít?

Numeroložka varuje: Celý listopad se budou dít hodně zvláštní věci!

Listopad s sebou přinese mnoho složitých situací, při kterých budete muset použít svou intuici a často i soucit. Tvrdí to uznávaná numeroložka Lenka Lippertová Suchardová, která zároveň prozradila, co všechno vás v následujících týdnech čeká.

Numerologie
aktualizováno 07.10.
Co na to numerologie?

Všimli jste si toho taky? Sobotní datum bylo opravdu výjimečné!

Číslice v sobotním datu dávají dohromady palindrom, což znamená, že se datum čte stejně odpředu i odzadu. Palindromická data přitom nastávají jindy v Evropě, než třeba ve Spojených státech.

Horoskop na Říjen
03.10.
co vás čeká?

Numeroložka: Pozor na kašel v říjnu! Říká toho hodně i o vztahu

I kdyby venku trakaře padaly, letošní říjen je optimistickým měsícem, který vám přinese řadu úspěchů v práci i studiu. Místo bude i pro experimentování, pozor ale na kašel, může znamenat i jiný problém než ten s imunitou.

Obchodní sdělení

Nejlepší dárek k Valentýnu? Šperk s příběhem.

Čím potěšit svoji lásku, kamarádku či maminku na svatého Valentýna? Šperky jsou nejlepším řešením z několika důvodů.

Volby - numerologie
09.09.
volby 2017

Politické strany mají čísla do voleb! Tohle o nich řekla numeroložka

Volební čísla jednotlivých stran a hnutí jsou rozdána. Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová prozradila, co jednotlivá čísla v letošních volbách znamenají. Každé číslo má své výhody a nevýhody a je pouze na jednotlivých stranách, jak si s číselnou magií poradí.

Numeroložka o číslech stran
05.09.
Jaké mají šance?

Strany dostaly čísla do voleb. Numeroložka už ví, kdo vyhraje!

Státní volební komise dnes vylosovala volební čísla pro 31 stran a hnutí, které své kandidáty vyšlou do podzimních voleb do Poslanecké sněmovny. Jaké šance mají strany na zvolení podle těchto čísel? Ptali jsme se numeroložky.

Numerologie: prezidenští kandidáti
04.09.
komu přejí čísla

Numeroložka má jasno! Kdo bude příštím českým prezidentem?

Příští rok v lednu si budeme volit nového prezidenta. Někteří už svou kandidaturu potvrdili, jiní zatím sbírají nutné podpisy. Jaké jsou šance jednotlivých kandidátů z hlediska magie čísel? Zeptali jsme se numeroložky Lenky Lippertové Suchardové.

Horoskop na září
aktualizováno 02.09.
velká předpověď

Září uběhne mrknutím oka, varuje numeroložka. Radí, co (ne)dělat!

První měsíc školního roku možná bude pro někoho velmi bouřlivý, přináší s sebou ale i mnoho šancí na nové začátky, dobrodružství a sebepoznávání. Co dělat a nedělat radí uznávaná numeroložka Lenka Lippertová Suchardová.

Horoskop na léto
29.07.
předpověď podle čísel

Láska, zdraví, peníze! Co vás čeká v srpnu? Předpověď numeroložky

Zajímá vás, jaký bude nadcházející měsíc? Numeroložka rozdělila lidi do devíti kategorií podle data narození. Podle toho se můžete podívat, jaký vás čeká měsíc z hlediska vztahů, pracovních úspěchů, ale třeba i finanční situace.

Vztahový horoskop
02.07.
předpověď na měsíc

Numeroložka: Čeká nás magický červenec plný zvratů a nostalgie!

V červenci nás čekají nejen příjemné letní teploty, ale i nové příležitosti, které vám mohou pořádně zamotat hlavu. Možná narazíte na staré kostlivce dříve pečlivě schované ve skříni, nebo dáte sbohem svým starým vzpomínkám.

Magické datum 7.7.2017
27.06.
bude šťastné?

Češi zuří kvůli magickému datu 7.7.! Za vše může Semir z Kobry 11

Tak je šťastné, nebo ne? Tuto otázku si v poslední době pokládají tisíce Čechů. Pobláznilo je totiž magické datum 7. 7. 2017. Jenže astrologové i numerologové bijí na poplach.