Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Volby - numerologie
09.09.
volby 2017

Politické strany mají čísla do voleb! Tohle o nich řekla numeroložka

Volební čísla jednotlivých stran a hnutí jsou rozdána. Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová prozradila, co jednotlivá čísla v letošních volbách znamenají. Každé číslo má své výhody a nevýhody a je pouze na jednotlivých stranách, jak si s číselnou magií poradí.

Numeroložka o číslech stran
05.09.
Jaké mají šance?

Strany dostaly čísla do voleb. Numeroložka už ví, kdo vyhraje!

Státní volební komise dnes vylosovala volební čísla pro 31 stran a hnutí, které své kandidáty vyšlou do podzimních voleb do Poslanecké sněmovny. Jaké šance mají strany na zvolení podle těchto čísel? Ptali jsme se numeroložky.

Numerologie: prezidenští kandidáti
04.09.
komu přejí čísla

Numeroložka má jasno! Kdo bude příštím českým prezidentem?

Příští rok v lednu si budeme volit nového prezidenta. Někteří už svou kandidaturu potvrdili, jiní zatím sbírají nutné podpisy. Jaké jsou šance jednotlivých kandidátů z hlediska magie čísel? Zeptali jsme se numeroložky Lenky Lippertové Suchardové.

Obchodní sdělení

Banka garantuje výhodnější půjčku!

Sberbank CZ snížila RPSN FÉR půjčky na 4,99 % a garantuje výhodnější sazbu celou dobu splácení.

Horoskop na září
aktualizováno 02.09.
velká předpověď

Září uběhne mrknutím oka, varuje numeroložka. Radí, co (ne)dělat!

První měsíc školního roku možná bude pro někoho velmi bouřlivý, přináší s sebou ale i mnoho šancí na nové začátky, dobrodružství a sebepoznávání. Co dělat a nedělat radí uznávaná numeroložka Lenka Lippertová Suchardová.

Horoskop na léto
29.07.
předpověď podle čísel

Láska, zdraví, peníze! Co vás čeká v srpnu? Předpověď numeroložky

Zajímá vás, jaký bude nadcházející měsíc? Numeroložka rozdělila lidi do devíti kategorií podle data narození. Podle toho se můžete podívat, jaký vás čeká měsíc z hlediska vztahů, pracovních úspěchů, ale třeba i finanční situace.

Vztahový horoskop
02.07.
předpověď na měsíc

Numeroložka: Čeká nás magický červenec plný zvratů a nostalgie!

V červenci nás čekají nejen příjemné letní teploty, ale i nové příležitosti, které vám mohou pořádně zamotat hlavu. Možná narazíte na staré kostlivce dříve pečlivě schované ve skříni, nebo dáte sbohem svým starým vzpomínkám.

Magické datum 7.7.2017
27.06.
bude šťastné?

Češi zuří kvůli magickému datu 7.7.! Za vše může Semir z Kobry 11

Tak je šťastné, nebo ne? Tuto otázku si v poslední době pokládají tisíce Čechů. Pobláznilo je totiž magické datum 7. 7. 2017. Jenže astrologové i numerologové bijí na poplach.

Horoskop na léto
21.06.
na co se připravit?

Velká předpověď numeroložky na léto: Prázdniny plné zvratů a snů!

Letošní léto bude plné zvratů a nových začátků. Jak poznamenala známá numeroložka Lenka Lippertová Suchardová, měli byste si dopřát chvíle odpočinku a mít neustále oči otevřené. Léto nabídne mnoho nových příležitostí.

Stonehenge
21.06.
začíná léto

Nejmagičtější den v roce je tu! Co vás o slunovratu čeká a nemine?

Jeden z nejmagičtějších dnů v roce je konečně tady. Na dnešek připadá letní slunovrat a s ním i příchod léta. Den bude dnes nejdelší z celého roku, tak si ho pořádně užijte.

Vztahový horoskop
aktualizováno 01.06.
sex a vztahy co nás čeká?

Červen bude zrádný! Numeroložka řekla, které dny budou kritické

V červnu se pořádně zapotíte nejen kvůli tropickým teplotám, ale také kvůli bouřlivým emocím, které často budou převažovat nad logikou. Všechny (i ty sebepevnější) vztahy čekají obrovské zkoušky, na co byste si měli dát obzvlášť pozor, radí numeroložka Lenka Suchardová.