Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hruška peče
aktualizováno 20.12.
Levně a chutně

Pečeme s Láďou Hruškou: Připravte se na Vánoce! RECEPTY

Nejúspěšnější recepty Ládi Hrušky jsou z kategorie pečiva. Největší úspěch měly domácí koblihy. Veleúspěšný byl ale také například chléb. Připomeňte si, jak se letos peklo s Láďou Hruškou a nechte se inspirovat nějakým receptem na svátky!

Rychlovky Ládi Hrušky - Pivní rohlíky, Bramboráky, Třepací dort
aktualizováno 18.11.
Levně a chutně

Rychlovky Ládi Hrušky: Pivní rohlíky, bramboráky a dort

I dnes si můžete v pořadu Rychlovky Ládi Hrušky připomenout nejoblíbenější recepty, které připravil gurmánský experimentátor TV Nova.

Levně a chutně - Pivní rohlíky
06.02.
Vyzkoušejte je!

Láďa Hruška vaří LEVNĚ A CHUTNĚ: Upečte si křupavé pivní rohlíky

Inspektor televize Nova se pustil do pivních rohlíků, respektive se rozhodl toto oblíbené pečivo upéct sám podle prověřené receptury. Jaký je recept na křupavé rohlíky, které vás navíc vyjdou LEVNĚJI než v obchodě?

Prásk.tv píše:

Láďa Hruška peče loupáky
čtěte o tématu Pivní rohlíky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.