Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sražený muž na Štěrboholské spojce v Praze
aktualizováno 22.11.
Vážná nehoda

Vrtulník přistával mezi auty. Muže při výměně kola smetl kamion

Nákladní automobil srazil na Štěrboholské spojce muže, který měnil pneumatiku. Po ošetření byl muž vrtulníkem převezen do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady s poraněným hrudníkem a břichem. Provoz byl po půl páté znovu obnoven.

Nehoda
aktualizováno 10.08.
Nezvyklá nehoda

Náklaďáku u Jičína za jízdy odlétlo kolo, zranilo člověka v jiném autě!

Nezvyklá nehoda zkomplikovala v pátek ráno provoz na hlavním tahu mezi Jičínem a Mladou Boleslaví. Projíždějícímu nákladnímu autu tu za jízdy uletělo jedno z kol a zasáhlo osobní auto.

2098579
aktualizováno 29.01.
Opilé řádění

Zhrzený muž se mstil bývalce. Poničil 14 zaparkovaných aut!

Opravdu nešťastným způsobem se rozhodl řešit rozchod s partnerkou devatenáctiletý mladík z Prahy. Svůj vztek a frustraci si totiž hodlal vybít na autě své bývalé. Jenže nevěděl, které to je a tak si "posvítil" na celé parkoviště.

Prásk.tv píše:

Ženu s dítětem trefila explodující pneumatika
čtěte o tématu pneumatika na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěž o 1+1 kompletní dioptrické brýle, které jinde nekoupíte a konzultaci odborníka

Vyberte si nové brýle v klidu domova a za pomoci vašich nejbližších. Kromě webu a kamenných prodejen můžete vybírat i doma. OptikDoDomu dodal již více než 100 tisíc brýlí a vy nyní můžete vyhrát 1+1 dioptrické brýle v rámci jednoduché soutěže.

Auto jelo bez pneumatiky
13.02.
Co se to děje?

Blázniví řidiči: Jeden jel po ráfku, druhý odjel s botičkou. FOTO

Dva těžko uvěřitelné případy řešili o víkendu policisté. Na Znojemsku zastavila hlídka řidiče fordu, kterému chyběla pneumatika. Na silnici se vydal jen na ráfku. Jeden řidič v Praze se zase rozjel i přesto, že mu strážníci nasadili botičku. Ta mu poškodila nárazník.

Upadlé kolo
aktualizováno 03.10.
Vážné zranění

V Havířově uletělo jedoucímu autu kolo. Vážně zranilo ženu

V neděli odpoledne se v Havířově za jízdy osobnímu autu uvolnilo levé přední kolo. To zasáhlo ženu procházející po chodníku. Záchranáři ji s těžkými zraněními převezli do nemocnice.

Nabourané auto
aktualizováno 14.03.
Upadlo od kamionu

Nehoda u Vamberka: Letící kolo narazilo do auta v protisměru

Kamionu u Vamberka se za jízdy uvolnilo kolo a ve vysoké rychlosti narazilo do auta v protisměru, kde cestovali dva lidé. Podobné nehody často končí tragicky, ale v tomto případě má posádka jen pár odřenin. Řidič kamionu přiznal, že matice kol před jízdou nezkontroloval.

Požár pneumatik
aktualizováno 13.01.
video ekologická katastrofa

ČERNÉ PEKLO: Požár obří skládky pneumatik dusí okolí!

Více než 13.000 pneumatik hoří v masivním průmyslovém požáru v Melbourne. Hasiči s pomocí leteckých vodních bombardérů bojují proti toxickému peklu.

Morgan Freeman
aktualizováno 06.12.
HVĚZDA V NEBEZPEČÍ

Tryskáč Morgana Freemana měl havárii. Herec byl na palubě

Americký oscarový herec Morgan Freeman zažil opravdu krušné chvíle, když jeho letadlo mělo vážné problémy při přistání. Letadlu totiž praskla pneumatika už při vzletu a přistání tak bylo velmi problematické.

Pes uvíznul v pneumatice - 13
21.07.
záchranná akce

Pes uvíznul hlavou v pneumatice. Jak ho z ní dostali ven? GALERIE

Možná zvědavost, možná cizí zavinění. Každopádně ročník pejsek Jimma skončil s hlavou zaseknutou v pneumatice. A začala velká akce na jeho vysvobození.

Jízda Brnem jen po ráfcích
aktualizováno 09.12.
Hlavně nenápadně

To byla jízda! Opilá řidička projížděla Brnem jen na ráfcích!

Když už jste tak nezodpovědní, že si za volant auta sednete řádně pod parou, alespoň se většinou snažíte být pokud možno co nejméně nápadní. V Brně se ovšem objevila výjimka.