Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Teplárna Veleslavín
27.11.
foto+video industriální architektura

Opuštěná místa: Bývalá teplárna je rájem pro fotografy ruin!

V pražském Veleslavíně stojí zapomenutá chátrající budova poněkud nevábného zevnějšku. Jedná se o bývalou teplárnu, která je již dlouhá léta nevyužívaná a v sousedství opečovávaných vil a rodinných domků pomalu chátrá.

Lasturový dům - 4
aktualizováno 07.11.
hodně muziky za málo peněz

Netradiční dovolená: Pronajměte si dům ve tvaru lastury! GALERIE

Hledáte-li pěkné a pohodlné bydlení na vaši dovolenou v Mexiku, tento dům by rozhodně neměl ujít vašemu zájmu. Ačkoliv se nachází ve velmi oblíbené destinaci, nezaplatíte za něj majlant a navíc je vskutku originální. Svými tvary totiž připomíná lasturu!

Obézní manželé se propadli domem
aktualizováno 03.11.
Nevydržel nápor

Obézní pár se při sexu propadl celým domem! Z 3. patra do sklepa

Že mileneckou vášeň někdy nevydrží postel nebo gauč, není nic neobvyklého. Aby se ale pod partnery zhroutil celý dům, to se nestává každý den! Přesně to ale zažil obézní pár z Liverpoolu.

Prásk.tv píše:

Výtah
čtěte o tématu budova na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Výbuch plynu zdemoloval restauraci
aktualizováno 26.10.
policie hledá svědky

Dva týdny od výbuchu plynu na Hlinsku. Mohl to být úmysl!

Dva týdny uběhly od výbuchu plynu v restauraci v Hlinsku a policisté stále prověřují i možnost, že se mohlo jednat o úmysl. Kriminalisté proto žádají o spolupráci svědky, kteří si mohli něčeho podezřelého všimnout. Po dohodě majitele a statika půjde budova nejspíš k zemi.

Nevolnost studentů u požáru
aktualizováno 12.10.
galerie zásahy v Holešovicích

Nejprve začala hořet budova, pak záchranáři spěchali do školy!

Hasiči v pražských Holešovicích ve čtvrtek bojovali s plameny, které vyšlehly z administrativní budovy v Argentinské ulici. Podle prvních zpráv začala hořet uskladněná izolace, jednotky evakuovaly jednoho muže. A museli zasahovat i záchranáři. Studenti nedaleké školy si totiž stěžovali, že se jim udělalo špatně.

Dům z přepravních kontejnerů - 2
04.10.
galerie neotřelý design

Futuristický dům z přepravních kontejnerů vznikne v poušti

Že se dá obytný dům postavit takřka z čehokoliv, dokazuje například tento dům z přepravních kontejnerů. A nejedná se o žádnou kompromisní pastoušku, ale o plnohodnotný architektonický skvost!

Nejpodivnější budovy světa
09.08.
galerie architekti se vyřádili

Neobvyklé bydlení: Tohle jsou nejpodivnější budovy světa!

Bydlení ve velkých bytových domech nemusí být vždy nuda. Důkazem mohou být například budovy z tohoto článku!

V Pákistánu se zřítila budova
aktualizováno 18.07.
3 mrtví

Pohřbeni v troskách: Ve zřícené budově v Karáčí hledají přeživší!

Po kolapsu zchátralého domu zůstali rezidenti uvězněni v troskách. Nejméně tři lidé zemřeli, dalších dvanáct bylo zraněno. Počty mrtvých a zraněných se mohou ještě změnit, protože stále probíhají záchranné akce.

Bláznivý dům v Německu - 3
aktualizováno 20.06.
galerie zvláštní stavba

Bláznivý dům kousek od Česka lidé chválí i nenávidí

Dům a zahrada Steffena Modracha vyvolává v německém Naundorfu rozporuplné emoce - pro některé je toto neobvyklé bydlení mistrovským dílem, pro jiné nepovedeným pokusem o umění. Stavba je však skutečně výtvorem umělce, který na jeho stavbě dlouho pracoval.

Itálie rozdává hrady zadarmo
21.05.
jedinečná příležitost

Itálie rozdává hrady a další budovy úplně zadarmo. Mohou být i vaše!

Pokud jste někdy toužili vlastnit zámek, nyní si o jeden můžete zažádat. Itálie připravila nový projekt, ve kterém rozdává historické budovy zdarma. Každý žadatel však musí splnit jednu podmínku.