Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár v Košicích
aktualizováno 27.02.
hoří daňový úřad

Ohnivé peklo v Košicích: Zřítila se střecha a stovky lidí evakuovali

Hasiči v centru Košic bojují už několik hodin s požárem budovy daňového úřadu. V posledních dnech na budově probíhala rekonstrukce střechy. Z budovy musely být evakuovány stovky lidí.

Dům z 3D tiskárny - 1
11.02.
galerie (r)evoluce?

Budoucnost stavebnictví? Dům z 3D tiskárny má stát už letos!

Americká architektonická společnost nedávno představila první dům vyrobený 3D tiskárnou. Zatím se jedná o projekt, stát by však měl už do konce tohoto roku!

Výbuch v Antverpách
aktualizováno 16.01.
video poplach v antverpách

Výbuch v Belgii zranil 14 lidí! Z trosek budovy vytáhli dva mrtvé

Centrem druhého největšího belgického města Antverpy otřásl v noci na úterý mohutný výbuch. Zřítila se při něm jedna z tamních budov. Úřady hlásí dva mrtvé a až dvacet zraněných. Podle policie nic nenasvadčuje tomu, že by šlo o teroristický útok.

Prásk.tv píše:

Výtah
čtěte o tématu budova na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Zřícený hotel Kavkaz - 7
aktualizováno 07.01.
opuštěný objekt

V bývalém hotelu Kavkaz spadl strop. Hasiči troskách hledali lidi

V opuštěné budově bývalého hotelu Kavkaz v Mariánských Lázních se zřítil v neděli odpoledne strop v prvním patře. Záchanáři na místo povolali psy vycvičené k vyhledávání osob v sutinách.

Vrbatův mlýn - Emmonsovi
aktualizováno 05.01.
foto uvnitř samota v lesích

Tajemný mlýn: Dům s puncem smrti patří slavnému páru!

V malebném údolí na Rokycansku se nachází starý mlýn s pohnutou minulostí. Na první pohled nenápadná budova má v dnešní době už druhé slavné majitele.

Teplárna Veleslavín
27.11.
foto+video industriální architektura

Opuštěná místa: Bývalá teplárna je rájem pro fotografy ruin!

V pražském Veleslavíně stojí zapomenutá chátrající budova poněkud nevábného zevnějšku. Jedná se o bývalou teplárnu, která je již dlouhá léta nevyužívaná a v sousedství opečovávaných vil a rodinných domků pomalu chátrá.

Lasturový dům - 4
aktualizováno 07.11.
hodně muziky za málo peněz

Netradiční dovolená: Pronajměte si dům ve tvaru lastury! GALERIE

Hledáte-li pěkné a pohodlné bydlení na vaši dovolenou v Mexiku, tento dům by rozhodně neměl ujít vašemu zájmu. Ačkoliv se nachází ve velmi oblíbené destinaci, nezaplatíte za něj majlant a navíc je vskutku originální. Svými tvary totiž připomíná lasturu!

Obézní manželé se propadli domem
aktualizováno 03.11.
Nevydržel nápor

Obézní pár se při sexu propadl celým domem! Z 3. patra do sklepa

Že mileneckou vášeň někdy nevydrží postel nebo gauč, není nic neobvyklého. Aby se ale pod partnery zhroutil celý dům, to se nestává každý den! Přesně to ale zažil obézní pár z Liverpoolu.

Výbuch plynu zdemoloval restauraci
aktualizováno 26.10.
policie hledá svědky

Dva týdny od výbuchu plynu na Hlinsku. Mohl to být úmysl!

Dva týdny uběhly od výbuchu plynu v restauraci v Hlinsku a policisté stále prověřují i možnost, že se mohlo jednat o úmysl. Kriminalisté proto žádají o spolupráci svědky, kteří si mohli něčeho podezřelého všimnout. Po dohodě majitele a statika půjde budova nejspíš k zemi.

Nevolnost studentů u požáru
aktualizováno 12.10.
galerie zásahy v Holešovicích

Nejprve začala hořet budova, pak záchranáři spěchali do školy!

Hasiči v pražských Holešovicích ve čtvrtek bojovali s plameny, které vyšlehly z administrativní budovy v Argentinské ulici. Podle prvních zpráv začala hořet uskladněná izolace, jednotky evakuovaly jednoho muže. A museli zasahovat i záchranáři. Studenti nedaleké školy si totiž stěžovali, že se jim udělalo špatně.