Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

galerie v texasu se nezapřou

Bydlení pro kovboje: V Texasu stojí dům ve tvaru kovbojské boty!

Americký Texas je domovinou kovbojů. Není proto divu, že právě zde vyrostl tento neobvyklý dům ve tvaru kovbojské boty. Inu, Texasané se nezapřou!

GALERIE krásná přestavba

Muž koupil starý srub za pár tisíc. Nádherně ho s rodinou přestavěl

Richard Aiken měl jediné přání. Žít ve srubu někde na samotě, kde bude obklopen přírodou. Všechny jeho pokusy o koupi obydlí ale ztroskotaly, protože si to nemohl dovolit. Tak si pořídil za pár tisíc korun starý, téměř rozpadlý domeček v americkém Missouri. S pomocí rodiny z něj vybudoval nádherné obydlí!

Požár bytu v Hostivaři
Aktualizováno 24.3. 2017 08:10
Požár v Praze

V pražské Hostivaři hořel byt, hasiči evakuovali celou budovu!

V pražské Hostivaři hořel ve čtvrtek večer byt v panelovém domě! Hasiči na místo dorazili, když byl požárem zachvácen celý byt. Budovu evakuovali, zachránili 12 lidí. V péči záchranářů skončilo šest osob.

Prásk.tv píše:

Výtah
čtěte o tématu budova na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

plní slib

Mnich staví katedrálu z odpadků! Na stavbě pracuje více než 50 let

Když španělského mnicha vyloučili z kláštera, neměl v životě najednou smysl. Nový směr mu dalo budování katedrály, kterou staví z odpadků a bez stavitelského vzdělání. I když začal před více než 50 lety, stále budovu nedokončil.

Velké stavby

Stát hledá majitele těchto domů! Nepatří právě vám? GALERIE

Tisíce rodinných domů, bytů i pozemků hledají majitele. Někteří lidé ani neví, že jim nemovitost patří, další třeba v domě žijí, ale správně se o něj nepřihlásili. Vybrali jsme ty největší obytné budovy, které na seznamu ÚZSVM figurují.

Záchrana dítěte v Damašku
Aktualizováno 21.2. 2017 11:31
video válka v damašku

DRAMATICKÁ ZÁCHRANA: Takhle vytáhli ze sutin malou holčičku

Dramatické záběry z další úspěšné akce Bílých přileb v Damašku obletěly svět. Na videu dobrovolníci zachraňují malou dívku z trosek budovy, která byla poškozena při náletech. Záchranné akce Bílých přileb musí být bleskové, protože mnohdy hrozí další útok.

Stavba budovy generálního ředitelství Lesů ČR
Aktualizováno 1.2. 2017 21:29
stavba ředitelství

Lesy ČR si staví nové sídlo. Celé ze dřeva za půl miliardy korun!

Na skoro půl miliardy přijde stavba budovy generálního ředitelství Lesů České republiky v Hradci Králové. Vedení Lesů dnes představilo vítěze soutěže. Návrh mladých architektů z Brna připomíná tvarem strom a základní stavební materiál bude právě dřevo.

galerie neobvyklá stavba

Bydlení pro milovníky létání: Tento dům je postavený z Boeingu 747!

Bývalý dealer automobilů Francie Rehwald chtěl neobvyklý dům s ženskými křivkami. Hledal tak dlouho, až se mu v hlavě zrodil skvělý nápad – využít při stavbě křídla z opravdového letadla!

foto+video opuštěná místa

Zámek v Lipové nahání hrůzu! Podaří se ho zachránit?

V severočeské obci Lipová se nachází chátrající zámek, na který je velmi smutný pohled. Dříve honosné sídlo se dnes rozpadá a pohyb uvnitř budovy může být životu nebezpečný.

UFO domky
Aktualizováno 21.11. 2016 13:44
galerie podivná architektura

Invaze mimozemšťanů?! V těchto domcích by se jim líbilo

Na první pohled to může vypadat, jakoby Floridu obsadili mimozemšťané. Ale žádné strachy, jedná se o domy postavené v 70. letech minulého století ve tvaru mimozemských létajících talířů!