Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Podvodník
02.11.
dopadli ho

Hrál na city, vydával se za policii. Podvodník z žen vylákal 150 tisíc!

Kriminalistům se podařilo vypátrat podvodníka, který v průběhu léta podváděl starší ženy. V Olomouci a Prostějově se mu podařilo okrást nejméně jedenáct seniorek, od kterých vylákal téměř 150 tisíc korun. Muž, který byl za podobnou činnost už trestaný, skončil ve vazbě.

Andrej Babiš a jeho ženy
aktualizováno 24.10.
galerie babišovy krásky

Znáte osudové ženy Andreje Babiše? Některé se od něj nehnou

Andrej Babiš se svým hnutím ANO se stal drtivým vítězem letošních voleb. A jak je známo, kolem úspěšných mužů se vždycky točí spousta žen. Které jsou v životě Andreje Babiše ty nejdůležitější?

Řidič mikrobusu z nehody na Slovensku
24.10.
tragédie na Slovensku

Vážná nehoda ošetřovatelek: Dcera mrtvého řidiče promluvila!

Nehoda českého kamionu a mikrobusu z poloviny října si vyžádala smrt osmi lidí. Na místě zemřel řidič a šest ošetřovatelek, které se s ním vracely z Rakouska, kde pracovaly. Sedmá žena zemřela v nemocnici. Dcera řidiče mikrobusu o tragédii promluvila.

Prásk.tv píše:

Infarkt
čtěte o tématu ženy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NADBYTEK VODY V TĚLE MŮŽE ŠKODIT.

JAK SE JÍ ZBAVIT?

4. celostátní sněm TOP 09 - 16
22.10.
Volební nej a poprvé

REKORDY: Nejmladší i nejstarší poslanec v historii a další nej!

Letošní volby přinesly i několik rekordů. Do Sněmovny usednou historicky nejmladší i nejstarší poslanec. V dolní komoře parlamentu bude 44 žen, což je vyrovnání rekordu z roku 2010. Hnutí ANO je po ODS a ČSSD teprve třetí stranou, které se v Česku podařilo sněmovní volby vyhrát.

Znásilnění - ilustrační foto - 9
aktualizováno 20.10.
sexuální obtěžování

"Vím, co bych ti strčil do pusy!" Silvie popsala sexuální útoky

Světem hýbe kampaň MeToo. Ženy po celém světě na sociálních sítích sdílí své příběhy o sexuálním obtěžování a znásilnění. Jednou z nich je i Silvie Lauder, redaktorka týdeníku Respekt, která se této problematice věnuje dlouhodobě. Ta se s obtěžováním a sexuálními narážkami potýká od dětství a tak se rozhodla zapojit do kampaně a na svém Facebooku sdílet své zážitky.

Celebrity, které přiznaly sexuální obtěžování
aktualizováno 19.10.
kampaň mě taky

Jako dítě mě zneužili, šokovala Helena Houdová! A není jediná

Hollywoodem stále otřásá aféra Harveyeho Weinsteina. Producent byl obviněn ze sexuálního obtěžování více než čtyřiceti slavnými herečkami. Jejich odvaha promluvit veřejně o tabuizovaném tématu inspirovala ženy po celém světě. Díky tomu vznikla na sociálních sítích kampaň MeToo (mě taky). Více než milion žen se během 48 hodin přiznalo, že byly sexuálně obtěžovány nebo napadeny.

Mezinárodní den bez podprsenky!
aktualizováno 13.10.
odhalené celebrity

Mezinárodní den bez podprsenky je tu! Kdo ho slaví? GALERIE

13. říjen je Mezinárodním dnem bez podprsenky. A není proto, aby ženy rozptylovaly pozornost mužů. Důvodem je především zvýšení povědomí o rakovině prsu.

Úklid
13.10.
anketa kdo uklízí u vás?

Největší bordeláři v Evropě? Čeští muži patří na špici! SROVNÁNÍ

Ačkoli mnoho žen touží po kariéře a uvítalo by proto pomoc partnerů při úklidu a hlídání dětí, muži se doma příliš nepředřou. Dokazuje to studie Evropské komise, podle které pomáhá v domácnosti jen asi každý třetí muž. A Češi - ti patří mezi experty ve vyhýbání se úklidu.

Žena otěhotněla díky své sestře - 3
08.10.
zachránila ji sestra

Ve 23 letech prodělala menopauzu! I tak se stane matkou dvojčat

Amber (23) z Mebourne se v roce 2015 rozhodla, že chce mít s manželem Chrisem miminko. Otěhotnět se jí však nedařilo, navíc trpěla i dalšími obtížemi. K jejímu velkému překvapení jí lékaři oznámili, že prodělává předčasnou menopauzu.

Muslimská bojovnice
08.10.
Nevídaný krok

ISIS slábne, do války povolal i ženy! Dosud to měly zakázané

Islámský stát ztrácí území, a tak se uchyluje k dosud nevídaným krokům. Do boje teď džihádisté prostřednictvím svých novin povolali také ženy. Ty by se měly "připravit bránit svou víru a obětovat se pro Alláha".