Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Petr Kramný u ostravského krajského soudu - 7
Aktualizováno 21.4. 2017 07:02
spolek šalamoun hájí

Kauza KRAMNÝ: Těchto pět věcí nesedí, tvrdí kritici rozsudku!

Petr Kramný se už zřejmě z vězení na svobodu jen tak nepodívá. Nejvyšší soud zamítl jeho dovolání, jednu z posledních možností, jak zvrátit trest 28 let vězení. Někteří lidé ale v jeho nevinu stále věří - například Spolek Šalamoun. Na Facebooku jeho člen zveřejnil seznam bodů, kde údajně Nejvyšší soud hrubě selhal.

proč tloustneme

Co se s naším tělem stane, když sníme těstoviny nebo chleba?

Napadlo vás někdy, co se s vaším tělem stane, když sníte třeba těstoviny nebo chleba? A proč se po takových potravinách přibírá? Odpověď najdeme, pokud se zaměříme na příjem sacharidů, které tyto potraviny obsahují.

Nehoda autobusu plného dětí
Aktualizováno 30.1. 2017 21:11
skončil u soudu

Při nehodě školního autobusu se zranilo 35 dětí! Řidiči hrozí vězení

U Okresního soudu v Lounech začal proces s řidičem autobusu, který podle obžaloby loni v březnu zavinil vážnou nehodu školního autobusu u Panenského Týnce. Při nehodě se zranilo 35 dětí, z toho tři měly vážná zranění. Školní autobus je vezl na výlet do Prahy. Řidiči hrozí až osm let vězení.

Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

Petr Jašek
Aktualizováno 15.11. 2016 19:42
soudní proces

Čech v Súdánu čeká na verdikt soudu. Za mřížemi je skoro rok

Súdánský soud v pondělí opět odročil proces s českým občanem Petrem Jaškem, který byl začátkem prosince minulého roku zatčen na súdánském letišti. Petr Jašek, spolupracovník skupiny Hlas mučedníků, do země přicestoval, aby se setkal s několika křesťanskými představiteli a předal jim finanční dar. Až letos v srpnu byl obviněn ze špionáže a protistátní činnosti. Podle informací Černínského paláce nehrozí Jaškovi trest smrti.

Roman Janoušek si vyslechl rozsudek u Vrchního soudu - 1
Aktualizováno 10.10. 2016 20:56
Soudní bitva

Obnoví soud proces s Janouškem? Jasno bude už brzy!

Lobbista Roman Janoušek se zítra pokusí zvrátit rozhodnutí soudu, kvůli kterému skončil ve vězení. Janoušek dostal trest čtyři a půl roku za to, že opilý srazil a vážně zranil řidičku jiného auta.

Petr Kramný u ostravského krajského soudu
Aktualizováno 18.12. 2015 21:08
Je vinen?

PŘEHLED DŮKAZŮ: Tohle pošle Petra Kramného za mříže!

Kauza Petra Kramného se blíží do finále. V pátek zazněly u ostravského krajského soudu závěrečné řeči, rozsudek padne 7. ledna. Státní zástupce je přesvědčený, že Kramný odjel do Egypta s cílem vraždit. Obhájkyně má ale za to, že není jediný přímý důkaz a Kramný byl měl být osvobozen.

Petr Kramný u soudu - 2
Aktualizováno 10.9. 2015 14:54
Den desátý

U soudu zaznělo, co Petra Kramného sexuálně vzrušuje

Dneškem znovu odstartovalo soudní stání s Petrem Kramným, který je obžalovaný z vraždy manželky a dcery na dovolené v Egyptě. Ostře sledovaný proces pro vás budeme zaznamenávat on-line. Podaří se Kramnému přesvědčit soud o své nevinně?

Soud s Petrem Kramným - přítelkyně Šárka
Aktualizováno 18.7. 2015 08:36
Smrt dvou Češek v Egyptě

Spala jsi s vrahem, řekl Kramný milence! Slámová: Je to doznání

U soudu zatím vše hovoří proti Petru Kramnému. Znalecké posudky, výpovědi většiny znalců. Příliš mu nepomohl ani soudní výslech znalce, který měl svědčit v jeho prospěch. Podle advokátky pozůstalých ze strany Moniky Kramné se však Kramný k vraždě nepřímo přiznal své milence Šárce!

Jana Rejžková, Klára Long Slámová
Aktualizováno 12.7. 2015 15:26
co si myslí o procesu?

Kramný z vazby: Prozradil, proč se potutelně usmíval, a co ho mrzí!

Druhý týden soudního líčení s Petrem Kramným, kterého obžaloba viní z vraždy manželky a dcery v Egyptě, skončil, ale obžalovanému jeho vývoj do karet nehraje. Co řekl na vývoj procesu?

Petr Kramný u soudu
Aktualizováno 7.7. 2015 10:33
Šestý den

Kramného horký den! Znalec u soudu rozprášil výpověď Petra K.

Pro Petra Kramného to bude hodně perný den. Soud totiž na šestý den líčení povolal soudní znalce a hned ten první, Marek Dokoupil, potvrdil, že Klárku i Moniku zabil elektrický proud.