Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Petr Kramný u ostravského krajského soudu - 7
Aktualizováno 21.4. 2017 07:02
spolek šalamoun hájí

Kauza KRAMNÝ: Těchto pět věcí nesedí, tvrdí kritici rozsudku!

Petr Kramný se už zřejmě z vězení na svobodu jen tak nepodívá. Nejvyšší soud zamítl jeho dovolání, jednu z posledních možností, jak zvrátit trest 28 let vězení. Někteří lidé ale v jeho nevinu stále věří - například Spolek Šalamoun. Na Facebooku jeho člen zveřejnil seznam bodů, kde údajně Nejvyšší soud hrubě selhal.

proč tloustneme

Co se s naším tělem stane, když sníme těstoviny nebo chleba?

Napadlo vás někdy, co se s vaším tělem stane, když sníte třeba těstoviny nebo chleba? A proč se po takových potravinách přibírá? Odpověď najdeme, pokud se zaměříme na příjem sacharidů, které tyto potraviny obsahují.

Nehoda autobusu plného dětí
Aktualizováno 30.1. 2017 21:11
skončil u soudu

Při nehodě školního autobusu se zranilo 35 dětí! Řidiči hrozí vězení

U Okresního soudu v Lounech začal proces s řidičem autobusu, který podle obžaloby loni v březnu zavinil vážnou nehodu školního autobusu u Panenského Týnce. Při nehodě se zranilo 35 dětí, z toho tři měly vážná zranění. Školní autobus je vezl na výlet do Prahy. Řidiči hrozí až osm let vězení.

Obchodní sdělení

Od června na STK se stočeným tachometrem neprojdete!

Jak stát bojuje proti přetáčení tachometrů? Odpovědnost přenáší na nové majitele. Pokud jste si koupili stočené auto, na STK vás teď vyhodí.

Petr Jašek
Aktualizováno 15.11. 2016 19:42
soudní proces

Čech v Súdánu čeká na verdikt soudu. Za mřížemi je skoro rok

Súdánský soud v pondělí opět odročil proces s českým občanem Petrem Jaškem, který byl začátkem prosince minulého roku zatčen na súdánském letišti. Petr Jašek, spolupracovník skupiny Hlas mučedníků, do země přicestoval, aby se setkal s několika křesťanskými představiteli a předal jim finanční dar. Až letos v srpnu byl obviněn ze špionáže a protistátní činnosti. Podle informací Černínského paláce nehrozí Jaškovi trest smrti.

Roman Janoušek si vyslechl rozsudek u Vrchního soudu - 1
Aktualizováno 10.10. 2016 20:56
Soudní bitva

Obnoví soud proces s Janouškem? Jasno bude už brzy!

Lobbista Roman Janoušek se zítra pokusí zvrátit rozhodnutí soudu, kvůli kterému skončil ve vězení. Janoušek dostal trest čtyři a půl roku za to, že opilý srazil a vážně zranil řidičku jiného auta.

Petr Kramný u ostravského krajského soudu
Aktualizováno 18.12. 2015 21:08
Je vinen?

PŘEHLED DŮKAZŮ: Tohle pošle Petra Kramného za mříže!

Kauza Petra Kramného se blíží do finále. V pátek zazněly u ostravského krajského soudu závěrečné řeči, rozsudek padne 7. ledna. Státní zástupce je přesvědčený, že Kramný odjel do Egypta s cílem vraždit. Obhájkyně má ale za to, že není jediný přímý důkaz a Kramný byl měl být osvobozen.

Petr Kramný u soudu - 2
Aktualizováno 10.9. 2015 14:54
Den desátý

U soudu zaznělo, co Petra Kramného sexuálně vzrušuje

Dneškem znovu odstartovalo soudní stání s Petrem Kramným, který je obžalovaný z vraždy manželky a dcery na dovolené v Egyptě. Ostře sledovaný proces pro vás budeme zaznamenávat on-line. Podaří se Kramnému přesvědčit soud o své nevinně?

Soud s Petrem Kramným - přítelkyně Šárka
Aktualizováno 18.7. 2015 08:36
Smrt dvou Češek v Egyptě

Spala jsi s vrahem, řekl Kramný milence! Slámová: Je to doznání

U soudu zatím vše hovoří proti Petru Kramnému. Znalecké posudky, výpovědi většiny znalců. Příliš mu nepomohl ani soudní výslech znalce, který měl svědčit v jeho prospěch. Podle advokátky pozůstalých ze strany Moniky Kramné se však Kramný k vraždě nepřímo přiznal své milence Šárce!

Jana Rejžková, Klára Long Slámová
Aktualizováno 12.7. 2015 15:26
co si myslí o procesu?

Kramný z vazby: Prozradil, proč se potutelně usmíval, a co ho mrzí!

Druhý týden soudního líčení s Petrem Kramným, kterého obžaloba viní z vraždy manželky a dcery v Egyptě, skončil, ale obžalovanému jeho vývoj do karet nehraje. Co řekl na vývoj procesu?

Petr Kramný u soudu
Aktualizováno 7.7. 2015 10:33
Šestý den

Kramného horký den! Znalec u soudu rozprášil výpověď Petra K.

Pro Petra Kramného to bude hodně perný den. Soud totiž na šestý den líčení povolal soudní znalce a hned ten první, Marek Dokoupil, potvrdil, že Klárku i Moniku zabil elektrický proud.