Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Andrej Babiš v exkluzivní debatě na TV Nova - 3
aktualizováno 11.12.
Soud pro lidská práva

Andrej Babiš zůstává v registru agentů StB, ve Štrasburku neuspěl

Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku odmítl stížnost Andreje Babiše a český premiér tak na Slovensku i nadále zůstává v registru agentů StB.

Andrej Babiš
aktualizováno 13.02.
Spor na Slovensku

Babiš je oprávněně ve svazcích StB, rozhodl soud. On to odmítá

Bratislavský krajský soud definitivně zamítl žalobu českého premiéra v demisi Andreje Babiše, že je neoprávněně veden v archivních svazcích StB jako agent. Babiš to odmítá, chce podat další žalobu. Zeman prohlásil, že jeho rozhodnutí pověřit ho sestavením druhé vlády to nezmění.

Andrej Babiš
30.06.
očištění

Babiše vedli ve spisech StB neoprávněně, rozhodl soud

Bratislavský krajský soud dnes potvrdil loňské rozhodnutí soudu první instance, že nynější český ministr financí Andrej Babiš je v archivních svazcích někdejší tajné policie StB evidován coby její agent neoprávněně. Vůči verdiktu krajského soudu, jehož vyhlášení se Babiš nezúčastnil, se již nelze odvolat.

Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Andrej Babiš
05.01.
jak se dařilo

BILANCOVÁNÍ: Zhoršil Babiš rozpočet? Roztáčí naše peníze?

Rozhoduje o miliardách, zasahuje do našich peněženek a peníze rozděluje i dalším resortům. To je ministr financí Andrej Babiš. V čele jednoho z nejdůležitějších ministerstev je skoro rok - co mu za tu dobu vyšlo a co ne?

Andrej Babiš u soudu
30.01.
Sledovaný proces

Babiš byl u soudu jen půl hodiny. Co řekli svědci o jeho spolupráci s StB?

Nově jmenovaný ministr financí Andrej Babiš se vrátil na rodné Slovensko. V Bratislavě totiž začal ostře sledovaný soud, který má určit, zda spolupracoval s StB či nikoliv. Babiš, který je v údajně zfalšovaných svazcích označován jako agent Bureš, jakoukoliv spolupráci popírá.