Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ledovka a mráz
aktualizováno 22.01.
počasí

Řidiči, pozor! Meteorologové vydali výstrahu před ledovkou!

Meteorologové vydali výstrahu před ledovkou. Výstraha platí od pondělních 17:00 do úterních 9:00.

Auto ve sněhu
aktualizováno 18.01.
Výstraha ČHMÚ Napadne až 30 cm

Sníh a náledí komplikují dopravu v Česku. Dálnici D1 opět uzavřeli

Kvůli špatnému počasí musela být ve středu večer opět uzavřena dálnice D1. Intenzivní sněhové přeháňky a mrazy komplikovaly dopravu i jinde. Meteorologové navíc varují před silným větrem, náledím a silným sněžením.

Náledí
aktualizováno 16.01.
Mapy sněhu

Česko potrápil sníh. Pozor i na náledí, varovali meteorologové

V celém Česku hrozí v noci na středu nebezpečí tvorby ledovky, varovali v úterý večer meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu. Česko přitom v úterý potrápilo intenzivní sněžení.

Prásk.tv píše:

Chemese Armstrong - 1
čtěte o tématu výstraha na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Varování: Na Havaj letí střela
aktualizováno 14.01.
Panika na ostrovech

"Na Havaj letí raketa, ukryjte se!" varovaly úřady. Planý poplach

Havajské úřady omylem rozeslaly občanům varovnou zprávu, že na ostrovy letí balistická střela. Na ostrovech okamžitě vypukla panika, úřady výstrahu dementovaly až po dvaceti minutách.

Sněhová kalamita
aktualizováno 04.01.
výstraha ČHMÚ

Kalamita v ČR: Vítr shodil protihlukovou stěnu na auta

V okresech na severu a východě Českomoravské vrchoviny dopoledne hustě sněžilo, Český hydrometeorologický ústav proto vyhlásil vysoký stupeň nebezpečí. Srážky také snižovaly viditelnost. Výrazně nasněžilo i na severu republiky, kde kolabovala doprava. Policie kvůli silnému větru uzavřela několik silnic.

Zimní počasí
aktualizováno 02.01.
dočkáme se mrazů?

Ochladí se ještě? Odborníci řekli, kdy konečně udeří ta pravá zima

Bílých Vánoc jsme si ani tentokrát příliš neužili a naděje na zasněžený vstup do nového roku zhatily teploty, které na některých místech dosahovaly i 14 stupňů. Kdy se konečně ochladí a dočkáme se pořádné sněhové nadílky i v nížinách?

Odlízení sněu
aktualizováno 30.12.
výstraha

POZOR! Česko opět pokryje ledová krusta, varuje ČHMÚ

Sotva v sobotu ráno skončila jedna výstraha Českého hydrometeorologického ústavu, hned vydali meteorologové další. Tentokrát varují před ledem a námrazou. V Krkonoších zvýšila Horská služba stupeň lavinového nebezpečí.

Policisté kvůli kalamitnímu stavu uzavírali silnice
aktualizováno 28.12.
mapy sněhu meteorologové varují

NOVÁ VÝSTRAHA: V ČR napadne hodně sněhu, hrozí i náledí!

Meteorologové vydali novou výstrahu - a to před náledím a vysokou sněhovou pokrývkou. Dotkne se prakticky celé České republiky, na některých místech by přes noc mohlo napadnout i 40 centimetrů sněhu.

Nebezpečné náledí
aktualizováno 28.12.
jezděte opatrně

Auto v rybníku, nesjízdné silnice! Počasí dál komplikuje dopravu

Zatímco ráno komplikovala situaci na českých silnicích hlavně ledovka, nyní dělá největší problémy sníh. Sypače na Plzeňsku vyjížděly už ve dvě ráno a hned tak se zřejmě nezastaví. Meteorologové vydali výstrahu před novým sněhem a varují i před náledím. Policisté od rána hlásí hned několik nehod.

Zimní silnice - ilustrační
aktualizováno 27.12.
počasí

VÝSTRAHA ČHMÚ: Česko pokryje ledovka! Na Silvestra teplo a déšť

Meteorologové vydali výstrahu před ledovkou. Stále je v platnosti také výstraha před silným větrem, kterou vydal Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už včera.