Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bouřky
aktualizováno 20.06.
výstraha ČHMÚ

Do Česka se přiženou bouřky! Provází je silný vítr, varuje ČHMÚ

Meteorologové ve středu odpoledne vydali výstrahu před bouřkami, silným větrem a vysokými teplotami pro velkou většinu České republiky. Varování je platné až do zítra, na jihu Moravy navíc platí výstraha před požáry.

Praha Anděl 9.6. 2018
aktualizováno 10.06.
Zrádné počasí

Bouřky udeřily znovu! V Praze v sobotu zabily nejméně jednu ženu

Bouřky v sobotu udeřily na Česko neobvyklou silou. Na mnoha místech se museli obyvatelé vypořádat s přívalovým deštěm a krupobitím. V Praze si dokonce živel vyžádal jeden lidský život. Meteorologové varovali i před nedělními bouřkami.

Policie hledá dva pohřešované příznivce geocashingu
aktualizováno 09.06.
počasí

Do Česka se přihnaly silné bouřky! Živel si vyžádal lidský život

Do Česka se přihnaly bouřky, které bičovaly velkou část republiky. Objevovaly se kroupy i přívalový déšť. Meteorologové neustále upravovali výstrahy, platil dokonce vysoký stupeň nebezpečí. Nejhorší situace byla podle Českého hydrometeorologického ústavu na Bruntálsku, Šumpersku a Semilsku. Výstraha před silnými bouřkami platí pro celou republiku. V Praze si přívalový déšť vyžádal lidský život.

Prásk.tv píše:

Chemese Armstrong - 1
čtěte o tématu výstraha na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Bouřky a kroupy
aktualizováno 07.06.
Výstraha meteorologů

Silné bouřky zasáhnou celou ČR! O víkendu udeří i s krupobitím

Meteorologové znovu varují před silnými bouřkami, výstraha platí pro celou republiku. Bouře očekávají odborníci od pátečního poledne až do nedělního pozdního večera. Mohou přinést přívalové srážky a kroupy.

Hasiči ve Větřkovicích
aktualizováno 03.06.
aktualizujeme varování meteorologů

Nová výstraha: Pozor na povodně, hasiči hlásí přes stovku výjezdů

Meteorologové neustále zpřísňují výstrahu před bouřkami, které už několik dní po sobě nárazově bičují různé části republiky. Nyní k velmi silným bouřkám přidali varování před přívalovými srážkami, které mohou zvýšit hladiny potoků a řek. Na několika místech už voda napáchala škody, nejhůř jsou na tom lidé na východě republiky.

Bouřky v Česku
aktualizováno 02.06.
výstraha

Meteorologové rozšířili výstrahu před bouřkami, hrozí i kroupy

Před další vlnou bouřek varuje Český hydrometeorologický ústav, tentokrát výstraha platí pro velkou část Česka.

Mapa - počasí
aktualizováno 02.06.
Výstraha ČHMÚ

Českem se prohnaly bouřky! Voda vyplavila sklepy, padaly kroupy

Česko v pátek opět zasáhly silné bouřky. Meteorologové před nimi vydali výstrahu. Pro Prahu, Středočeský, Plzeňský, Jihočeský kraj a pro Vysočinu platila i výstraha před povodněmi. Bouřky se přes území Česka postupně přesunuly směrem od západu na východ

Kroupy - Ostrava
30.05.
Přijdou další

Sesuvy půdy, zaplavené silnice: Bouřky a kroupy pustošily Česko!

Meteorologové vydali výstrahu před silnými bouřkami, varování navíc platí až do středy. Už po poledni zasáhly východ republiky intenzivní bouřky a krupobití, později odpoledne se pak objevovaly i ve zbytku republiky.

Bouře se přehnala přes Česko
27.05.
Přívalové deště

Česko zasáhly další silné bouřky. Meteorologové vydali výstrahu

Meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu vydali v neděli večer výstrahu před silnými bouřkami. Týká se okresů Karlovy Vary a Sokolov. Podle meteorologů hrozí přívalové srážky a zatopení níže položených míst a sklepů.

Záplavy po bouřkách - 4
aktualizováno 25.05.
výstraha následky bouřek

Nová výstraha! V ohrožení jsou jižní Čechy, Plzeňský kraj a okolí

Česko už několik dní trápí silné bouřky s přívalovým deštěm. Nejhorší situace byla v noci ve Středočeském kraji. Obec Zaječov na Berounsku vyhlásila nejvyšší stupeň povodňové aktivity a lidem byla doporučena evakuace. Na některých místech stoupají hladiny řek i nyní.