Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Václav Němeček, Ronny, Jaroslav Foldyna
07.10.
Děčínský hrdina

Strážník zachránil týraného psa. Dostal víc hlasů než poslanec

Velkým neúspěchem skončily volby v Děčíně pro sociální demokraty. Strana získala jen jediný mandát, před šesti lety jich přitom měla šest. V poli poražených skončil jak volební lídr děčínských sociálních demokratů Arnošt Špaček, tak dlouholetý poslanec Jaroslav Foldyna. Velkou podporu ale získal strážník městské policie Václav Němeček. Ten na sebe na jaře upozornil, když zachránil týraného psa Ronnyho.

Znásilněná holčička
aktualizováno 14.08.
Špína, žízeň a hlad

Na ulici našli uprostřed noci dvě malé dívky. Rodiče někde popíjeli

Chomutovští strážníci objevili pozdě večer na chodníku v jedné z ulic dvě malá děvčátka, která byla špinavá, hladová a žíznivá. Když hlídka holčičky napojila a nakrmila, odvedla je domů. Tam ovšem na strážníky čekal další šok.

Agresivní žena napadla a pokousala strážníka
16.05.
Nesmyslná agrese

Strážník okřikl pejskařku, žena se na něj vrhla a pokousala ho

Když strážník v Praze upozornil pejskařku, aby si po svém čtyřnohém miláčkovi uklidila, asi nečekal, co se bude dít dál. Ženu totiž popadl amok a na městského policistu se vrhla. Mimo jiné ho i pokousala.

Prásk.tv píše:

Fotka policisty obletěla svět - 1
čtěte o tématu strážník na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Strážník zbil opilce
23.04.
Incident v Plzni

Strážník měl pěstí mlátit opilce na nádraží. Teď se zpovídá u soudu

Plzeňský soud začal projednávat případ strážníka, který podle obžaloby loni v květnu nejméně dvanáctkrát udeřil pěstí do obličeje opilého muže na vlakovém nádraží v Plzni a způsobil mu řadu podlitin a zlomeninu pravé očnice.

Zachráněný RONNY - 5
aktualizováno 07.03.
týrání psa

Strážník za záchranu psa Ronnyho dostal odměnu! Tohle s ní udělal

Strážník, který v Děčíně zachránil surově zbitého psa Ronnyho, ve středu za svůj čin dostal finanční odměnu. Šek na pět tisíc korun si ale nenechal a věnoval ho městskému útulku, který se o Ronnyho zatím stará. S další pomocí se ozvaly stovky lidí i firem z celé republiky.

Strážník zachránil psa
aktualizováno 02.03.
fotky uvnitř článku

Strážník odhalil děsivé týrání psa! Majitel mu vykopal všechny zuby

Případ týrání zvířete odhalili v tomto týdnu děčínští strážníci. Podařilo se to díky všímavému obyvateli, který na nevhodné zacházení se psem včas upozornil. Pes okamžitě musel podstoupit operaci, jeho stav byl vážný. Na místě zasahoval i místní útulek.

Výcvik mladých strážníků
26.02.
Nový zákon

Mezi strážníky míří první teenageři. Bez pistole a pod dohledem

O pořádek ve městech po celé republice se už za pár týdnů budou starat teenageři. To je novinka, kterou umožnila novela zákona. Městské policie mohou od ledna přijímat do svých řad žadatele už od 18 let. První takto mladé strážníky už cvičí například v Brně.

Strážník zbil opilce
26.02.
Konflikt v Ústí

Zbil mě strážník, na oko sotva vidím, tvrdí muž. Vše řeší soud

Strážník ústecké policie měl velmi surově zbít opilého muže a ten kvůli tomu podle svých slov téměř nevidí na jedno oko. K incidentu mělo dojít předloni na podzim, ale až teď se tím začal po žalobě poškozeného zabývat okresní soud v Ústí nad Labem.

Soud se śtrážníkem
aktualizováno 23.02.
Dlouhodobé obtěžování

Strážník měl čtyři roky osahávat podřízenou. Dostal podmínku!

Brněnský městský soud potrestal dvouletou podmínkou bývalého strážníka Leoše Ž. Podle obžaloby muž několik let opakovaně osahával svou podřízenou, nalehával na ni a jinak ji sexuálně obtěžoval.

Řidič dodávky najel do strážnice
21.01.
Křižovatkou v protisměru

Řidič při kontrole srazil strážníka, po autě pátrá policie

Měla to být rutinní silniční kontrola, řidič zastavovaného auta v Plzni ovšem se strážníky nehodlal spolupracovat a do jednoho z městských policistů najel. Nyní jeho i vůz hledají policisté.