Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sněžení - ilustrační
aktualizováno 08.12.
brutální útok

Důchodkyni v Kladně napadli čtyři agresoři, šli rovnou do nemocnice

Policisté pátrají po svědcích útoku, jehož terčem se ve středu stala cestující MHD v Kladně. Žena (62) vystoupila z autobusu, když ji brutálně napadla skupinka čtyř lidí. Žena skončila v nemocnici, stejně jako agresoři, kteří tam zamířili hned po útoku.

Mária (97) zasadila jedli před 40 lety. Darovala ji jako vánoční stromek
14.11.
video těžké loučení

Mária (97) zasadila jedli před 40 lety. Darovala ji na vánoční strom

Sedmadevadesátiletá žena se rozloučila se stromem, který milovala. Vysázela ho před čtyřiceti lety vlastníma rukama. Věnovala ho městu Trnava, kde poslouží jako vánoční strom.

Jarmila Podhorná
19.10.

VÍKEND: Podnikání místo odpočinku v důchodu

Asi málokdo si představí důchod jako správnou dobu k nastartování nové kariéry. Jarmila Podhorná z Prostějovska je tou pověstnou výjimkou, která potvrzuje pravidlo.

Prásk.tv píše:

Pošťák pomohl ženě - 1
čtěte o tématu důchodkyně na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Mladík (15) chtěl znásilnit stařenku (81)
aktualizováno 13.09.
nechutný útok

Mladík (15) chtěl znásilnit stařenku (81). Zachránilo ji, že nosí pleny!

Nehoráznou drzost měl 15letý mladík ze Slovenska. Ten se v noci vloupal do domu 81leté ženy a chystal se ji znásilnit. Zastavil se až ve chvíli, kdy si všiml, že nosí pleny! Policisté ho dopadli během dvou hodin. Informovala o tom televize Markíza.

Důchodkyně - ilustrační
17.08.
poctivá nálezkyně

Důchodkyně našla na ulici v Brně téměř čtvrt milionu! Vše vrátila

Co byste dělali, kdybyste na ulici našli tašku se čtvrt milionem korun? Důchodkyně z Brna prokázala, že má srdce na pravém místě, a celý obnos vrátila.

Trolejbus (ilustrační foto)
14.06.
Je vážně zraněná

Žena si skřípla ruku ve dveřích trolejbusu! Řidič si nevšiml, jel dál

V Ústí nad Labem málem uvláčel trolejbus důchodkyni. Když vystupovala z vozu, šofér si jí nevšiml, skřípnul jí ruku do dveří a rozjel se. Než si chybu uvědomil, utrpěla žena vážná zranění. Policie teď hledá svědky celé nehody.

Pátrání - Rauza Karpíšková
12.06.
Pomozte s pátráním

Policie hledá nemocnou stařenku, jde jí o život! Nepřišla od doktora

Pražská policie hledá 84letou diabetičku trpící Alzheimerovou chorobou, která se ztratila během cesty k lékaři. Na policejním webu to oznámila mluvčí policie Andrea Zoulová. Podle policie může být Rauza Karpíšková ohrožena na životě, pokud si v nejbližších hodinách nevezme léky.

Lupiči přepadli důchodkyni
aktualizováno 17.05.
záznam šlo jí o život

Pomozte je najít! Lupiči se v bytě vrhli na důchodkyni, zbili ji a škrtili

Děsivý zážitek má za sebou 95letá žena z Prahy. Její byt v centru města se v úterý ráno pokusili vykrást dva muži. Když je přistihla, začali ji mlátit a škrtit. Dokonce jí vyhrožovali smrtí. Z bytu si nakonec odnesli jen pár tisíc korun. Policie doufá, že s jejich dopadením pomůže veřejnost. Lupiče zachytily bezpečnostní kamery.

Důchodkyni terorizuje ptáček
aktualizováno 26.04.
ptačí zastrašování

'Jsem na dně!': Důchodkyni denně terorizuje pták, prý z lásky! VIDEO

Neustálé narážení zobáku do skel dohání důchodkyni z Prešovska k šílenství. Už tři dny jí malý (ale velmi vytrvalý) ptáček klove do oken, žena má strach a neví, jak se ho zbavit. Lidé jí doporučují dokonce pořídit si vzduchovku, to by ale byla podle ornitologů chyba.

Mladá dívka zemřela pod koly vlaku
16.04.
Na místě zemřela

Tragédie na Kolínsku: Vlak srazil důchodkyni, zůstala zaklíněná!

Vlak na Kolínsku srazil 76letou ženu, zemřela na místě. Neštěstí se stalo asi 200 metrů od zastávky Pečky. Zatím není jasné, jestli seniorka vstoupila na koleje úmyslně, nebo šlo o nešťastnou náhodu.