Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Za držení holčičky v kufru auta dostala pět let
17.11.
Týrání dítěte

Dva roky držela svou dcerku v kufru auta! Soud jí za to dal pět let

Matka dva roky držela holčičku v kufru auta, aby ji ukryla před světem. Dnes je malé Seréně 7 let a přestože strašlivé podmínky přežila, je doživotně postižená. Soud po letech konečně vydal rozsudek - matka dostala pět let ve vězení.

Pátrání po české rodině - 4
23.09.
Dojemné setkání

Američan našel kufr se záhadnými fotkami. Stopy vedly do Česka!

Když učitel z amerického Stanfordu našel kufr se stovkami fotek, rozhodl se vypátrat jejich majitele. Stopy vedly do Česka, nejspíš do Prahy. Na některých snímcích byla rodina v zoo, proto napsal do té pražské. Příběh má šťastný a dojemný konec.

Letadla Ryanairu
23.08.
Ryanair

Největší nízkonákladová aerolinka mění pravidla! Za kufr si připlatíme

Irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair, která létá do Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic, mění podruhé během letošního roku pravidla pro přepravu zavazadel. Za větší kabinové zavazadlo si cestující nově připlatí. Ryanair si za něj bude účtovat přibližně 230 korun za každý let.

Prásk.tv píše:

Balení kufru
čtěte o tématu kufr na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Četl jsem reklamu Sberbank, kde nabízíte v rámci Vánoční akce bonusovou sazbu 2,89 % na půjčky a konsolidace. Dostane ji opravdu každý, nebo jsou v tom různé skryté háčky?

Móda podle Vévodkyně ze Sussexu - klobouk značky Panama Hat
10.08.
Zahraniční cesta

Meghan poprvé na státní návštěvě: Dostane od královny tajný dar!

Členové královské rodiny musí dodržovat i staletí staré tradice. Nově se to týká také vévodkyně Meghan, která se provdala za prince Harryho. Na podzim s ním pojede na první oficiální zahraniční cestu, a tak se pro ni změní i taková maličkost, jako je jmenovka na kufru.

Lidé čekají na letišti na zavazadla - Ilustrační
02.08.
cesta na dovolenou

NÁVOD: Ztratili vám zavazadlo? Můžete žádat o náhradu škody

Všichni se při cestě na dovolenou bojíme ztráty či poškození zavazadel a výrazného zpoždění nebo úplného zrušení letu. V případě problémů radí Evropské spotřebitelské centrum co nejdříve kontaktovat operujícího dopravce a o případnou náhradu škody žádat písemně bez zbytečného odkladu. U zpožděných či poškozených zavazadel pak do 7 dnů od jejich doručení.

Plný kufr
08.07.
doporučení na cesty

Víte, jak uspořádat věci v autě? I taška na sedačce vás může zabít!

Lidé, kteří jezdí na dovolenou autem, většinou řeší problém, kam uloží všechny potřebné věci. Jejich vůz je pak často naložený až po střechu. Tím riskují nejen tučnou pokutu, ale hlavně vlastní život. Neupevněné předměty se mohou při nárazu změnit ve smrtící zbraň.

Vybavení bytu v kufru
25.05.
cestování budoucnosti

To tu ještě nebylo! Jako zázrakem se kufr promění v kuchyň i ložnici

Viděli jste někdy kufr, který se jako zázrakem promění v pracovnu, kuchyň nebo malou ložničku? Vězte, že takový skutečně existuje, vymysleli ho designéři v Itálii.

Rosendo Rodriguez
28.03.
neprojevil lítost

V Texasu popravili brutálního vraha. Své oběti zamykal do kufrů!

Úřady v americkém Texasu v noci smrtící injekcí popravily Rosenda Rodrigueze (38). Soud muže usvědčil z brutální vraždy prostitutky, kterou po smrti zavřel do kufru a hodil do popelnice. Před vykonáním popravy neprojevil ani náznak lítosti.

KOŘENÍ: Skládací auto
18.03.

KOŘENÍ: Skládací auto

Vyhnout se dopravním zácpám, nemuset řešit parkování, šetřit životní prostředí a přitom jezdit autem. Máte dojem, že tohle všechno nejde dohromady?

Letiště Václava Havla - 11
30.01.
Nová opatření

Pražské letiště má technologie za desítky milionů! Kvůli bezpečnosti

Pražské letiště Václava Havla dokončilo po třech letech projekt na zvýšení bezpečnosti. Na letišti nechybí laser, který odhalí jakoukoliv látku i přes její obal, nebo rentgen, který prosvítí i betonový koš. Stát přispěl na nákup nových technologií 187 milionů korun.