Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Na několika místech

Rodiče mají strach: Neznámý muž u Prahy láká děti do auta!

Rodiče z obcí na jih od Prahy mají strach. Neznámý muž už několik týdnů u škol oslovuje děti a láká je k projížďce svým autem. Zatím nikomu neublížil, pátrá po něm policie.

kontroloři varují

Smích vás přejde! Řehtací pytlík může vážně poškodit zdraví dětí

Před nebezpečným řehtacím pytlíkem varuje Česká obchodní inspekce (ČOI). Hračka je nevhodná především pro děti, které se mohou velmi snadno dostat k bateriím. Představuje tak pro ně značné zdravotní riziko.

Mrtvý plameňák
Aktualizováno 22.3. 2017 13:02
Chtějí se dohodnout

Rodiče chlapců, kteří ubili plameňáka, nabízejí zoo peníze

Případ zabitého plameňáka, kterého v jihlavské ZOO klacky a kameny umlátili tři malí chlapci, nejspíš u soudu neskončí. Rodiče malých útočníků se totiž chtějí dohodnout, škodu za ubité zvíře splácet a zahradě i jinak pomáhat.

Prásk.tv píše:

Stephanie Bruce
čtěte o tématu děti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE s portálem "Člověk k ruce"

STRES, ČASOVÁ TÍSEŇ, NEDOSTATEK FINANCÍ – taky už Vám to přerůstá přes hlavu? Existuje místo, kde najdete řešení pro téměř každou situaci.

Dvojčata
Aktualizováno 21.3. 2017 13:26
statistiky porodnosti

Záhada v Brně: Rodí se tu stále více dvojčat! Lékaři neví, čím to je

V Česku se narodilo nejvíce dětí za posledních šest let a počet obyvatel roste. Aktuálně je nás přes deset a půl milionu. Lékaři z Brna upozorňují, že se zvyšuje počet dvojčat.

Týraná dívka Ilustrační snímek
Aktualizováno 21.3. 2017 13:53
Nový soud

Matka trápila děti hlady, jedly omítku. Dostala jen podmínku

Žena z Ústecka podle soudu týrala své děti natolik, že z hladu jedly omítku. Za týrání, na které se přišlo v roce 2012, dostala tři roky vězení.

Noční můra

Děti našly rodiče mrtvé: "Mamka a taťka jsou studení," volaly policii

Čtyři děti zažily opravdovou noční můru. Rodiče je nevzbudili do školy, a tak se rozhodly zjistit, co s nimi je. V ložnici však našly jen nehybná těla. Maminka s tatínkem se zřejmě předávkovali silnými drogami.

prodělečná centra

Centra pro opuštěné děti chtějí stávkovat. Stát jim neplatí dost

Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc (ZDVOP), mezi která patří i Klokánci, vyhrožují stávkou. Kvůli současnému způsobu financování se totiž každý měsíc dostávají do existenčních problémů a hrozí, že se o týrané nebo zanedbané děti nebudou moci postarat. Zařízení ve Frýdku-Místku už kvůli tomu pozastavilo činnost.

Střelba ve škole ve Francii - 4
Aktualizováno 16.3. 2017 16:56
Francouzské lyceum

Střelba ve škole: Žák zranil několik lidí, měl u sebe pušku i granáty!

Několik zraněných si vyžádala střelba ve škole ve francouzském Grasse. Policisté zadrželi 17letého studenta, který měl u sebe pušku, dvě pistole a granáty.

Vlak plný dětí se v Německu srazil s osobním autem
Aktualizováno 16.3. 2017 12:01
nehoda vlaku

Vlak plný dětí havaroval. Rodiče na nádraží čekali marně

Chvíle naprosté hrůzy si zažili ve středu rodiče 25 malých dětí z mateřské školky v Jiřetíně pod Jedlovou, které se vracely vlakem ze školního výletu. Když vlak nepřijel ve stanovenou dobu, začal se šířit strach. Dlouhou dobu nikdo nic nevěděl, nakonec se ukázalo, že se vlak v Německu srazil s osobním autem. Děti nakonec v pořádku dorazily až po více něž třech dlouhých hodinách.

Rodiče týrali své děti
Aktualizováno 14.3. 2017 21:50
vlčí děti

Bití a hladovění: Rodiče týrali své malé děti! O jídlo musely žebrat

Ústecký krajský soud v úterý vynesl rozsudek v případu týrání nezletilých dětí z Chomutova. Odborníci je označili za takzvané vlčí děti, protože od útlého věku neznaly nic jiného než bití, nadávky a z hladu často žebraly o jídlo. Z týrání policie obžalovala jejich rodiče.