Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

ztracené děti

Poplach v Kladně: Policisté hledali 2 děti, zapírali je příbuzní

Desítku kladenských policistů zaměstnalo ve čtvrtek večer pátrání po dvojici dětí, které nikdo neviděl od 17. hodiny. Po chvíli pátrání nakonec policisté objevili děti u příbuzných, kteří je podle informací portálu Aktu.cz celou dobu zapírali. Případem se zabývá policie i sociální pracovníci.

Oblíbená hračka

Rusové zkoumají fidget spinnery: "Dětem škodí a je to propaganda!"

Ruský úřad na ochranu zákazníků prověřuje škodlivost fidget spinnerů. Oblíbená hračka může podle některých odborníků poškodit pozornost i zdraví dítěte. Světová média ale upozorňují, že Rusové viní Američany z toho, že pomocí spinnerů šíří propagandu.

Smutný chlapec
Aktualizováno 19.7. 2017 17:09
týrání na slovensku

Zoufalý telefonát na linku důvěry: Máma nás bije bičem, zabije nás!

Dětství jako z hororu - tak by se dal popsat život sourozenců z okresu Myjava na Slovensku. Podle policie měla matka Ivana (42) nutit svých šest dětí těžce pracovat v lese a odpírala jim jídlo. Podle výpovědi sousedky bila železnou tyčí a řetězy. Informuje o tom deník Nový čas.

Prásk.tv píše:

Demi-Leigh Nel-Peters - 1
čtěte o tématu děti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sucho zabíjí moravské okurky!

Bude letošní „okurková sezona“ bez okurek? Pojďte si s námi o ně zasoutěžit

Královská rodina na návštěvě Polska
Aktualizováno 19.7. 2017 20:45
Byl to jen vtip?

Kate šokovala prince Williama: "Musíme mít další děti!"

Princ William a jeho manželka Kate jsou s princátky Charlotte a Georgem na návštěvě v Polsku. Při setkání s místními podnikateli se vévodkyně nechala slyšet, že si musí královský pár pořídit další děti. Důvod je opravdu úsměvný.

Díte na internetu
Aktualizováno 16.7. 2017 21:25
Prázdniny s telefonem

Mobily na dětském táboře - ano či ne? Experti mají jasno

Rodiče malých dětí, které v těchto dnech vyrážejí na tábory, často řeší, zda s sebou mají mít mobilní telefon. Mají strach o své ratolesti, ale vedoucím letních táborů mobily přidělávají starosti. Více než dvě třetiny táborů je povolují. Odborníci jsou ale proti.

Dětský tábor v Cheznovicích, kde měl neznámý pachatel osahávat děti
Aktualizováno 15.7. 2017 18:42
Otřesný zločin

Policie zasahovala na dětském táboře: Někdo tam osahával děti

Policisté z Plzeňska od soboty vyšetřují závažný incident na jednom z dětských táborů na Rokycansku. Obětí zločinu se staly děti a policisté proto nechtějí uvolnit žádné bližší informace.

Žraloci plavali na děti
Aktualizováno 14.7. 2017 10:36
neuvěřitelné záběry

VIDEO: Dron natočil hejno 400 žraloků, dva obří se vrhli k dětem!

Záběry z dronu nedaleko australského pobřeží zachycují něco opravdu neskutečného. Hejno asi čtyř set žraloků lovících potravu zamířilo k nicnetušícím dětem ve vodě. Pak se stala těžko uvěřitelná věc.

Ztracené děti
Aktualizováno 15.7. 2017 22:12
Ztracené děti

Honzík, Karolína, Ivana: Děti, po kterých se už léta marně pátrá

Každý rok se v Česku ztratí tisíce dětí, denně kolem patnácti až dvaceti. Drtivá většina se najde v pořádku do druhého dne, některé ale policie bezvýsledně hledá i desítky let. Připomeňte si jejich tváře i příběhy.

Dítě v autosedačce
Aktualizováno 9.7. 2017 21:27
cestujeme bezpečně

Chystáte se cestovat s dětmi? Lékařka doporučuje tyto rady

Děti jsou velice citlivé na změnu prostředí či režimu. Při cestování s dětmi do třech let by se měla dodržovat určitá pravidla a některé alternativy cestování vynechat úplně.

zraněné děti

Mladá řidička srazila na přechodu v Ústí dvě děti, jsou v nemocnici

Sobotní den poznamenala v Ústí nad Labem nehoda, při které mladá řidička srazila na přechodu dvě děti. Obě dvě děti musely být kvůli zraněním převezeny do nemocnice, nicméně obě byly při vědomí. Nehodou se zabývá policie.