Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kouření
19.09.
nevšední zákon

Zákaz kouření na vašem balkoně? Na některých místech už platí

Od září začal v jednom z panelových domů v Horních Počernicích platit nový zákon, který majitelům bytů zakazuje kouřit na vlastních balkónech nebo lodžiích. Zákon vyvolal řadu diskuzí i mezi odborníky.

Sousedské spory v Klatovech vyvrcholily pobodáním
aktualizováno 16.09.
Rušná noc v Klatovech

Spory sousedů vygradovaly, jeden druhému bodl nůž do ledvin!

Dlouhodobé spory dvojice sousedů vyvrcholily v Klatovech v pátek večer opravdu extrémním způsobem. Jednomu z mužů totiž ruply nervy a na svého soka se vrhnul s nožem v ruce.

Muž se zbraní - ilustrační foto
aktualizováno 16.08.
Krvavé rozbroje

Rozzuřený důchodce postřelil dva sousedy. Obvinili ho z vraždy!

Severočeští kriminalisté obvinili z pokusu o vraždu a z nedovoleného ozbrojování třiasedmdesátiletého muže ze Žatecka, který se sousedské spory rozhodl vyřešit střelbou.

Prásk.tv píše:

Dopis od kočky - 1
čtěte o tématu sousedi na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Sousedské spory skončily útokem
11.08.
pokus o vraždu

Sousedské spory přerostly v útok, jeden muž druhého málem zabil!

Sousedské spory skončily v Lázních Bělohrad na Jičínsku pokusem o vraždu. Muž (68) tam svého známého bodnul nožem do hrudníku. Další rány zraněný muž, který zrovna na louce sušil seno, vykryl vidlemi. Agresor napadl i sousedovu manželku a v ulici povalil pomník.

sekačka trávy
07.08.
Vysoká tráva škodí

Neseká váš soused pravidelně trávu? Hrozí mu mastná pokuta!

Jak se bránit proti sousedům, co se nestarají o svůj pozemek a ohrožují tím vaši zahradu nebo zdraví? Podporu máte zakotvenou v zákoně!

Den sousedů
30.05.
netradiční svátek

Je svátek sousedů! Pozdravte ty své, udělejte party, dejte jim dárky

Všechno nejlepší! Dnes máme svátek úplně všichni! Je totiž mezinárodní den sousedů, svátek, který i v Česku pomalu zapouští kořeny a jehož smyslem je lépe poznat a potěšit lidi ve svém okolí. Mezi významnými dny je to spíše novinka, přesto se slaví už osmnáctým rokem.

Válka sousedů v Horní Orlici
aktualizováno 08.03.
Velké spory

Hlína u dveří, rozbité vybavení. Válku sousedů řeší policie

Válka sousedů se odehrává v Horní Orlici na Orlickoústecku. Dva muži si tam dělají naschvály. Jeden druhého obviňuje ze zničení interiéru obytné buňky včetně veškerého zařízení a z navezení hlíny přímo před domovní vchod.

Výbuch rodinného domu v Kladně - 1
aktualizováno 17.10.
smrtící exploze

Výbuchu domu v Kladně mohli zabránit sousedé! NOVÁ FAKTA

K tragédii v Kladně podle všeho nemuselo dojít. Unikající plyn, který zapříčinil výbuch domu, totiž cítili sousedi v ulicích - a to už od rána. Nikdo na možný únik ale hasiče ani plynaře neupozornil.

Karel Gott
21.08.
slavný soused

Gottova chalupa v Doubici roste! Sousedi přiznali, proč jim to vadí

Chalupa Karla Gotta v Doubici na severu Čech roste rekordním tempem. Její stavba ale výrazně ovlivnila život místních lidí. Ačkoli se tamní obyvatelé na zpěváka moc těší, z jeho popularity mají pořádný strach.

Jitrnice, ilustrační foto
aktualizováno 12.07.
zmírnění pravidel

Konec nesmyslných zákonů: Zabíjačka bude i pro sousedy

Zabijačkové produkty teď budete moci dát i sousedům a známým. Na svém jednání to odsouhlasila vláda. Dosavadní právní úprava umožňovala spotřebovat produkty jen v domácnosti chovatele.