Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jade Hameister - 2
18.01.
náročná cesta

Dívka (16) dobyla jižní pól. Náročnou cestou v - 50 stupních!

Australská studentka Jade Hameisterová se ve svých 16 letech stala nejmladší dobyvatelkou jižního pólu. Bez pomoci a v obrovských mrazech zdolala náročnou cestu.

Na dívku spadlo v posilovně závaží
11.11.
nevzdává se

Při dřepu na Sophii spadlo závaží. Možná už nikdy nebude chodit

Jednadvacetiletá studentka Sophie Butlerová z Essexu skončila ochrnutá na vozíku, poté co na ni spadlo 68 kilové závaží. Sophie chodila do posilovny každý den. Každý den také opakovala stejný cvik, dřep, na posilovacím stroji. Při posledním posilování ale uklouzla a závaží na ni spadlo.

Muslimka
aktualizováno 19.09.
Soud rozhodl

Pražská škola zakázala hidžáb, dívka chtěla omluvu! Nedostane ji

Soud zamítl odvolání somálské dívky, která se žalobou domáhala po střední zdravotnické škole omluvy a 60 000 korun za údajný zákaz nošení hidžábu. Rozhodnutí je pravomocné. Podle odvolacího senátu je v sekulárním Česku nutno chránit právo být bez vyznání stejně jako právo náboženství mít.

Prásk.tv píše:

Ella Johannessen - 1
čtěte o tématu studentka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Kelsey Andersonová, studentka vyhozená ze třídy kvůli poprsí
13.09.
Ponížená studentka

Učitelka vyhodila dívku ze třídy. Vyčetla jí, že má moc velká prsa

Otřesená matka mladé americké studentky se svěřila na facebooku s těžko uvěřitelným příběhem. Její sedmnáctiletou dceru vykázala učitelka ze třídy. Před všemi spolužáky jí řekla, že když má tak velká prsa a musí si je lépe zakrýt. Rodina teď chce školu žalovat.

Písemná zkouška - 3
26.07.
Originální skrýš

Studentka se pochlubila, kam schovala tahák! Učitel neměl šanci

Studentka si nedokázala zapamatoval fyzikální vzorečky, a tak se rozhodla použít při testu tahák. Fotka toho, kam ho ukryla, se stala hitem internetu.

Za vraždu dítěte jí hrozí vyjmečný trest
29.06.
dostala trest

Studentka miminko zavraždila, rozhodl soud! DETAILY TRAGÉDIE

Studentka tajně porodila dítě, které pak zabalila do několika tašek a zamkla do skříně, kde ho po deseti dnech mrtvé našel její přítel. K tomuto závěru ve čtvrtek došel krajský soud v Ostravě. Ten teď už 21letou ženu odsoudil k 15 letům vězení, žena se proti verdiktu odvolala.

Za vraždu dítěte jí hrozí vyjmečný trest
aktualizováno 21.06.
hrozí jí výjimečný trest

Drsná vražda: Dívka měla zabalit dítě do tašky a strčit do skříně!

Až výjimečný trest hrozí 21leté ženě, která zavraždila svou novorozenou dceru. Podle obžaloby měla dítě po porodu zabalit do osušky, dát do igelitového pytle a schovat do skříně. Tělíčko se našlo až po 10 dnech. Případ začal projednávat Krajský soud v Ostravě.

Dívce zůstala po odstraněném tetování ošklivá jizva - 2
15.05.
drastické foto! hrozně trpěla

Pro silné žaludky: Chtěla odstranit tetování, dopadlo to katastrofálně!

Hrudník jí zdobily obří květy růží, tetování si ale studentka (21) z Thajska nechala odstranit. Kdyby věděla, jak bolestivá procedura ji čeká, určitě by si to ale rozmyslela. Pasudě se na těle objevily bolestivé mokvající rány, doteď má na tetování vzpomínku v podobě hrozivé jizvy.

Vražda v Brně
aktualizováno 29.11.
usvědčily ho důkazy

Za vraždu studentky v arboretu si zhrzený milenec odsedí 18 let

Soud dnes potrestal Radúze Šafránka 18 lety vězení za březnovou vraždu studentky v brněnském arboretu. Mladík se k činu nepřiznal, ale usvědčil ho řetězec důkazů.

Studentka nabourala do policejního auta, když dělala nahou selfie
30.10.
To se nepovedlo

Fotila se za jízdy nahoře bez, nabourala policejní auto!

Okořenit si vztah nějakou tou lechtivou fotkou je v dnešní době poměrně normální. Jak se ovšem přesvědčila devatenáctiletá studentka, všechno má své meze.