Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Střelba v kavárně u města Nashville - 4
aktualizováno 23.04.
policii uniká

Masakr v USA: Naháč (29) vběhl do kavárny a postřílel čtyři lidi!

Předměstím amerického Nashvillu otřásla v neděli nad ránem střelba. Polonahý muž (29) zastřelil na parkovišti před místní kavárnou dva lidi, následně vběhl i dovnitř, kde začal střílet znovu. Na místě nakonec zůstali ležet tři mrtví návštěvníci, čtvrtý člověk zemřel při převozu do nemocnice. Střelec následně uprchl a policie po něm zatím neúspěšně pátrá.

Muž renovuje dům úplně nahý - 2
aktualizováno 12.05.
galerie zvláštní koníček

Tesař renovuje svůj dům nahý. Ženy ho milují, muži odsuzují

Brit Robert Jenner renovuje svůj dům v rouše Adamově. Nudismus mu velmi vyhovuje, tvrdí však, že musí dávat větší pozor při práci s elektrickou pilou. Z jeho nadšení z renovace obydlí nesouhlasí jeho sousedé, kteří na něj podali trestní oznámení.

Naháč
aktualizováno 04.05.
otužilec z krče

Naháč drze nakráčel do obchodu. Je to normální, tvrdil strážníkům

Pořádné pozdvižení způsobil v úterý odpoledne mladý muž, který se vypravil do jednoho ze supermarketů v Praze v Krči jen v botách a s brašnou. Jinak byl úplně nahý.

Prásk.tv píše:

Muž na motorce - 1
čtěte o tématu naháč na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Nahý muž na římse
aktualizováno 17.03.
riskantní únik!

Naháč se skryl na střeše! Únik před manželem ho mohl stát život

Video zachytilo nahého muže, který oknem vylezl na střechu a krčil se na parapetu pod oknem. Pravděpodobně se ukrýval před manželem, který se nečekaně vrátil domů. Video je nyní hitem na internetu.

Nahý muž v Polsku
aktualizováno 02.12.
galerie nečekaný úlovek

Sjetý "tygr" z Česka byl výmyslem Poláků! Fotky vznikly úplně jinde

Příběh Marka H. z Liberce, který si po požítí LSD myslel, že je tygr sibiřský a proto se vydal nahý na cestu do temných lesů, si Poláci vymysleli. Fotky ve skutečnosti pocházejí od amerických vědců z Virginie, bližší okolnosti tohoto příběhu ale zatím známé nejsou.

Nová výzva - Zakrývání jedním prstem
aktualizováno 29.11.
galerie 18+ kdo si troufne?

DONAHA: Výzva pro odvážlivce je hitem! Stačí prst, mobil a zrcadlo

Hitem internetu a sociálních sítích jsou v poslední době nejrůznější více či méně šílené výzvy. Některé se dělají pro dobrou věc (Ice Bucket Challenge), jiné ale mají za úkol jen vyprovokovat co nejvíce lidí k "akci". Takovou výzvou je i One Finger Selfie Challenge.

Polonahý muž na Vysočanské ulici v Praze
aktualizováno 11.11.
tady šlo o život!

VIDEO: Strážníci chytali muže bez kalhot! Skákal před jedoucí auta

Strážníci pražské městské policie včasným zásahem zachránili život pomatenému muži, který na Vysočanské ulici v Praze pobíhal po frekventované silnici. Incident se stal ve středu, policie ale nyní zveřejnila video, na kterém je celé nebezpečné jednání polonahého muže zachycené.

Nahý muž v Přerově
aktualizováno 25.07.
podívaná v Přerově

Muž z Přerova neměl na útratu! Po městě proto běhal úplně nahý

Ulicemi Přerova v pondělí odpoledne pochodoval zcela nahý muž, který upoutal pozornost nejen tamních lidí, ale i policistů, kteří ho následně zadrželi. A svým příběhem naháč vyšetřovatele opravdu pobavil. Celé jeho počínaná navíc zaznamenaly kamery.

Horská služba
aktualizováno 02.04.
záchranná akce

Zmatený naháč překvapil turisty pod vrcholem Lysé hory

Překvapení turisté narazili v sobotu odpoledne pod vrcholem Lysé hory v sedle Malchor na dezorientovaného muže, který se až na spodní prádlo zcela vysvlékl. Vzhledem k tomu, že je v dané oblasti ještě sníh, byl muž silně podchlazený. Nikomu není jasné, jak se na místo dostal a proč se zbavil svého oblečení.

Nahatý muž rozbil policejní auto
aktualizováno 10.03.
Maniak v Kladně

VIDEO: Šílený naháč se vrhnul na auto policie! Rozbil sklo a rval se

Kamery kladenské policie zachytily neuvěřitelnou scénu. Zkrvavený nahý muž skáče na policejní auto, rozbíjí přední sklo a napadá i strážníky. Chová se jako smyslů zbavený. Po drsné rvačce nakonec hlídka naháče zpacifikuje a s úžasem zjišťuje, že není pod vlivem žádné omamné látky.