Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nahý muž hledal v kašně drobné
19.10.
Brněnský nestyda

Stud ho vůbec netíží! Nahatý lovil mince v kašně, vytáhli ho strážníci

Svou mužnou krásu předvedl obyvatelům Brna nejmenovaný lovec mincí, který si “vydělával“ na živobytí ve vodách kašny Parnas na Zelném náměstí. Jeho tvrdá práce ale vyšla vniveč, strážníci mu vypsali mastnou pokutu. Celou situaci zachytily kamery.

Muž se na policejní stanici svlékl donaha
19.09.
Prý na protest

Muž vyhrožoval dětem likvidací. Po zadržení se svlékl donaha!

Bizarní případ řešili ve středu chomutovští strážníci. Muž měl před restaurací vyhrožovat dětem a nadávat jim. Hlídka ho převezla na policejní stanici, jeho další krok ale rozhodně nečekala. Muž se totiž svlékl donaha.

Naháč v Pardubicích
aktualizováno 14.09.
Exhibicionista zaplatí pokutu

Kamery v Pardubicích zachytily naháče! V centru města zatančil

Vypadá to, že centrum Pardubic přitahuje exhibicionisty. A mohou to potvrdit i strážníci, kteří kontrolují městský kamerový systém - na něm totiž mají natočeného naháče, který pohoršoval kolemjdoucí.

Prásk.tv píše:

Muž na motorce - 1
čtěte o tématu naháč na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Střelba v kavárně u města Nashville - 4
aktualizováno 23.04.
policii uniká

Masakr v USA: Naháč (29) vběhl do kavárny a postřílel čtyři lidi!

Předměstím amerického Nashvillu otřásla v neděli nad ránem střelba. Polonahý muž (29) zastřelil na parkovišti před místní kavárnou dva lidi, následně vběhl i dovnitř, kde začal střílet znovu. Na místě nakonec zůstali ležet tři mrtví návštěvníci, čtvrtý člověk zemřel při převozu do nemocnice. Střelec následně uprchl a policie po něm zatím neúspěšně pátrá.

Muž renovuje dům úplně nahý - 2
aktualizováno 12.05.
galerie zvláštní koníček

Tesař renovuje svůj dům nahý. Ženy ho milují, muži odsuzují

Brit Robert Jenner renovuje svůj dům v rouše Adamově. Nudismus mu velmi vyhovuje, tvrdí však, že musí dávat větší pozor při práci s elektrickou pilou. Z jeho nadšení z renovace obydlí nesouhlasí jeho sousedé, kteří na něj podali trestní oznámení.

Naháč
aktualizováno 04.05.
otužilec z krče

Naháč drze nakráčel do obchodu. Je to normální, tvrdil strážníkům

Pořádné pozdvižení způsobil v úterý odpoledne mladý muž, který se vypravil do jednoho ze supermarketů v Praze v Krči jen v botách a s brašnou. Jinak byl úplně nahý.

Nahý muž na římse
aktualizováno 17.03.
riskantní únik!

Naháč se skryl na střeše! Únik před manželem ho mohl stát život

Video zachytilo nahého muže, který oknem vylezl na střechu a krčil se na parapetu pod oknem. Pravděpodobně se ukrýval před manželem, který se nečekaně vrátil domů. Video je nyní hitem na internetu.

Nahý muž v Polsku
aktualizováno 02.12.
galerie nečekaný úlovek

Sjetý "tygr" z Česka byl výmyslem Poláků! Fotky vznikly úplně jinde

Příběh Marka H. z Liberce, který si po požítí LSD myslel, že je tygr sibiřský a proto se vydal nahý na cestu do temných lesů, si Poláci vymysleli. Fotky ve skutečnosti pocházejí od amerických vědců z Virginie, bližší okolnosti tohoto příběhu ale zatím známé nejsou.

Nová výzva - Zakrývání jedním prstem
aktualizováno 29.11.
galerie 18+ kdo si troufne?

DONAHA: Výzva pro odvážlivce je hitem! Stačí prst, mobil a zrcadlo

Hitem internetu a sociálních sítích jsou v poslední době nejrůznější více či méně šílené výzvy. Některé se dělají pro dobrou věc (Ice Bucket Challenge), jiné ale mají za úkol jen vyprovokovat co nejvíce lidí k "akci". Takovou výzvou je i One Finger Selfie Challenge.

Polonahý muž na Vysočanské ulici v Praze
aktualizováno 11.11.
tady šlo o život!

VIDEO: Strážníci chytali muže bez kalhot! Skákal před jedoucí auta

Strážníci pražské městské policie včasným zásahem zachránili život pomatenému muži, který na Vysočanské ulici v Praze pobíhal po frekventované silnici. Incident se stal ve středu, policie ale nyní zveřejnila video, na kterém je celé nebezpečné jednání polonahého muže zachycené.