Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kapitol ve Washingtonu D.C.
17.02.
Politický tlak

Hlídejte zneužívání svých služeb, vyzývají politici USA sociální sítě

Američtí republikáni a demokraté v reakci na zveřejnění obvinění ruských osob i organizací ze zasahování do prezidentských voleb v USA vyzvali k tlaku na poskytovatele internetových služeb a provozovatele sociálních médií, aby přijali opatření proti zneužívání svých sítí. Informovala o tom agentura Reuters.

Vozidlo FBI
aktualizováno 02.02.
ruská kauza

Odtajněná zpráva republikánů kritizuje FBI za zneužití pravomocí

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) a ministerstvo spravedlnosti při vyšetřování údajných zásahů Ruska do předloňských voleb v USA zneužily pravomoci. Tvrdí to zpráva republikánských kongresmanů, jejíž odtajnění dnes schválil prezident Donald Trump.

Andrej Babiš a Jaroslav Faltýnek
aktualizováno 17.01.
kauza čapí hnízdo

Babiš má na krku policii! Poslanci rozhodnou o jeho vydání v pátek

Mezi poslanci to ve středu vřelo. Na jednání Sněmovny se nemohli shodnout, kdy a jestli vydat premiéra Andreje Babiše a jeho pravou ruku Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání. Nakonec se domluvili na pátku.

Prásk.tv píše:

Žena našla partnera při hrozné věci
čtěte o tématu zneužití na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Herlíkovice – ze Žalého po hranách

Herlíkovice jsou dobře dostupným krkonošským střediskem, jehož dvě nástupní místa se nacházejí doslova u hlavní silnice. Zatímco sjezdovky Herlíkovic by svým převýšením a sportovním charakterem měly zaujmout ostřejší jezdce, modré přehledné tratě Bubákova zas oslovují rodiny s dětmi.

Požár v Horním Slavkově na Sokolovsku - 1
aktualizováno 25.12.
hrozí mu trest

Hloupý vtipálek zaměstnal hasiče, policii i záchranáře. Tohle nahlásil

Neuvěřitelně hloupý vtípek si pro hasiče, policisty a záchranáře připravil neznámý pachatel na pomezí Plzeňského a Karlovarského kraje. V půl druhé ráno oznámil vážnou nehodu, ke které vyjely všechny složky Integrovaného záchranného sboru (IZS), na místě ani v okolí po hodině hledání nic nenašli.

Stoletý pedofil Douglas Hammersley
aktualizováno 06.12.
po 40 letech!

Muž slavil sté narozeniny. Vnučka ho udala za sexuální zneužívání

Nicole Caroliová čekala čtyřicet let, než se odhodlala nahlásit svého dědu na policii. Muž, který nyní oslavil sté narozeniny, svou vnučku zneužíval, když jí bylo pět let. K udání ji dohnala fotka, na které si její příbuzný připíjí ke svému zdraví.

Dispečink tísňové linky Ilustrační snímek
aktualizováno 28.11.
Zneužívání tísňových linek

Šílené hovory záchrance: Jeden nadává, druhého zajímá ohanbí!

Operátoři na lince 155 často řeší i telefonáty, které je jen zdržují od práce. I když zlomyslných volajících kvůli vysokým pokutám v poslední době ubylo, stále se najdou "dobráci", kteří zdravotníkům sprostě nadávají nebo se snaží z operátorek dostat, jak si upravují své intimní patrie.

Muž zmlátil milence své dcery
aktualizováno 07.11.
Šokující video

Muž nachytal 13letou dceru při sexu s grázlem! Takhle to "vyřešil"

Naprostý šok zažil starostlivý otec, který přistihl třináctiletou dceru v posteli s milencem! Rozzuřený muž se na mladíka vrhnul a za zneužívání dívenky mu dal co proto!

Zneužívání dětí
aktualizováno 11.10.
usvědčila ho

Holčička (2) svědčila u soudu. Sexuální násilník dostal 10 let

Na deset let poslal britský soud do vězení muže usvědčeného ze sexuálního zneužití dvouleté dívenky. Za mříže ho přitom dostala právě holčička, která se stala nejmladší svědkyní v historii země.

Unesená holčička
27.09.
Pobuřující rozhodnutí soudu

Zneužil holčičku, ze znásilnění ho neobviní. Soud: Mlčení je souhlas

Francouze naprosto pobouřilo rozhodnutí prokuratury v případu znásilnění. Osmadvacetiletý muž měl sexuálně napadnout jedenáctiletou dívenku. Soud ale rozhodl, že s tím holčička souhlasila, a nebude muže stíhat za znásilnění.

Petr Nečas a Jana Nečasová u soudu
aktualizováno 11.09.
Vojenské zpravodajství

Jana Nečasová konečně přišla k soudu. Ale odmítla vypovídat

Obvodní soud pro Prahu 1 dnes pokračuje v projednávání kauzy údajného zneužití vojenského zpravodajství, která v roce 2013 přispěla k pádu vlády Petra Nečase.