Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Město u vody
aktualizováno 05.11.
globální oteplování

Teplota planety roste a svět bude zaplaven! Tato města zmizí první

Led na jižním a severním pólu s rostoucími teplotami taje a města pohlcuje voda. Je pravděpodobné, že mapy budou v budoucnu vypadat úplně jinak než dnes. Jaké změny můžeme očekávat?

Tajfun Neoguri se prohnal Okinawou
aktualizováno 05.11.
tragické následky

Vietnamem se přehnal tajfun. Zabil nejméně 19 lidí! Hrozí záplavy

V důsledku prudkého větru a deště, který doprovází tajfun Damrey, přišlo ve středním Vietnamu o život nejméně 19 lidí. Meteorologové varují před záplavami v níže položených oblastech země a před sesuvy půdy v horách.

Tajfun Hato - 2
aktualizováno 23.10.
úchvatné záběry

Přes Japonsko se přehnal silný tajfun. Byl jako černá díra! VIDEO

Silný vítr, prudký déšť a sesuvy půdy - přes Japonsko se v noci na dnešek přehnal silný tajfun Lan. Vyžádal si tři lidské životy a devět desítek zraněných. Podle japonské meteorologické služby už zeslábl ze čtvrtého druhý stupeň.

Prásk.tv píše:

Aligátoři v ulicích Floridy
čtěte o tématu záplavy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Hurikán Nate
aktualizováno 08.10.
Už je nad pevninou

Hurikán Nate udeřil na USA! "Zůstaneme," šokují desítky lidí

Hurikán Nate se přesunul nad americkou pevninu. V Louisianě, Mississippi a Alabamě platí stav nouze a část obyvatel už se musela evakuovat. Podle meteorologů ale nebude Nate tak silný jako předchozí hurikány, a tak se někteří lidé rozhodli přečkat ve svých domovech.

Dominikánská republika
aktualizováno 07.10.
Tropická bouře

Další hurikán udeří na USA! Nate způsobí záplavy i třímetrové vlny

Na Spojené státy a Mexiko se žene další pohroma! Tropická bouře Nate přes noc zesílila na hurikán prvního stupně, rychlost větru dosahuje až 130 km/h. Na USA má udeřit dokonce jako hurikán 2. stupně. Úřady už varují před povodněmi a až třímetrovými vlnami.

Portoriko po hurikánu Maria
aktualizováno 21.09.
Silná bouře

Létaly střechy, ostrov je ve tmě: Hurikán Maria udeřil na Portoriko!

Hurikán Maria se přahnal přes Portoriko, kam přinesl silné záplavy. Celý ostrov je bez elektřiny. Živel teď míří k Dominikánské republice. Doprovází ho vítr o rychlosti téměř 180 kilometrů za hodinu, hurikán ale zeslábl na druhý stupeň. Obětí už má devět.

Záplavy v Zadaru - 4
aktualizováno 12.09.
Chorvatsko pod vodou

Bleskové záplavy v Chorvatsku: Zadar zmizel pod přívaly vody

Po několika měsících sucha Zadar sužují silné deště, které již zapříčinily záplavy. Během včerejšího dne napadlo více srážek než za poslední dva měsíce. Většina obyvatel města měla během dnešního rána značné potíže dostat se do práce.

Sníh zasypal Alpy na začátku září
02.09.
zima se připomněla

Německo i Rakousko bojují s povodněmi. Hory zasypal sníh

Povodně a sesuvy půdy způsobil vytrvalý déšť posledních dvou dnů na jihu Bavorska a v západním Rakousku. V Alpách dokonce napadl sníh.

Záchrana králíka při záplavách
01.09.
Bouře a záplavy

Dojemné VIDEO: Lidé riskují život, aby zachránili bezmocná zvířata!

Při záplavách na jihu Spojených států netrpí jen lidé, ale také zvířata. Naštěstí se najdou tací, kteří jsou ochotni riskovat svůj život, aby koně, psa nebo dokonce kapra zachránili. Podívejte se na dojemné video.

Pátrání po přeživších v Port Arthur
01.09.
extrémní počasí

Po hurikánu Harvey zemřelo už 39 lidí, škody budou rekordní

Počet obětí hurikánu Harvey vzrostl na 39. Informovala o tom v noci na pátek agentura AP, podle níž nahlásil sedm nových úmrtí souvisejících s přechodem bouře texaský okres Harris, do něhož patří město Houston a okolí. Dosud udávaný počet mrtvých byl 31.

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?