Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Portoriko po hurikánu Maria
aktualizováno 21.09.
Silná bouře

Létaly střechy, ostrov je ve tmě: Hurikán Maria udeřil na Portoriko!

Hurikán Maria se přahnal přes Portoriko, kam přinesl silné záplavy. Celý ostrov je bez elektřiny. Živel teď míří k Dominikánské republice. Doprovází ho vítr o rychlosti téměř 180 kilometrů za hodinu, hurikán ale zeslábl na druhý stupeň. Obětí už má devět.

Záplavy v Zadaru - 4
aktualizováno 12.09.
Chorvatsko pod vodou

Bleskové záplavy v Chorvatsku: Zadar zmizel pod přívaly vody

Po několika měsících sucha Zadar sužují silné deště, které již zapříčinily záplavy. Během včerejšího dne napadlo více srážek než za poslední dva měsíce. Většina obyvatel města měla během dnešního rána značné potíže dostat se do práce.

Sníh zasypal Alpy na začátku září
02.09.
zima se připomněla

Německo i Rakousko bojují s povodněmi. Hory zasypal sníh

Povodně a sesuvy půdy způsobil vytrvalý déšť posledních dvou dnů na jihu Bavorska a v západním Rakousku. V Alpách dokonce napadl sníh.

Prásk.tv píše:

Aligátoři v ulicích Floridy
čtěte o tématu záplavy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dokonalá relaxace mysli i těla v Poděbradech? Užijte si luxusu v komorním hotelu Golfi***superior

Krásný hotel Golfi v Poděbradech, jehož historie sahá do období první republiky, najdete nedaleko romantické poděbradské kolonády na břehu řeky Labe.

Záchrana králíka při záplavách
01.09.
Bouře a záplavy

Dojemné VIDEO: Lidé riskují život, aby zachránili bezmocná zvířata!

Při záplavách na jihu Spojených států netrpí jen lidé, ale také zvířata. Naštěstí se najdou tací, kteří jsou ochotni riskovat svůj život, aby koně, psa nebo dokonce kapra zachránili. Podívejte se na dojemné video.

Pátrání po přeživších v Port Arthur
01.09.
extrémní počasí

Po hurikánu Harvey zemřelo už 39 lidí, škody budou rekordní

Počet obětí hurikánu Harvey vzrostl na 39. Informovala o tom v noci na pátek agentura AP, podle níž nahlásil sedm nových úmrtí souvisejících s přechodem bouře texaský okres Harris, do něhož patří město Houston a okolí. Dosud udávaný počet mrtvých byl 31.

Collette se obětovala pro dcerku
31.08.
Hurikán Harvey

Ulicemi plavalo tělo ženy, držela se ho holčička! Matka se obětovala

Ze Spojených států přicházejí děsivé příběhy o tom, jak lidé při bouři a záplavách přišli o domovy i své nejbližší. Smutný konec má také příběh 41leté ženy, která před utopením zachránila svou tříletou dcerku, ale sama zemřela. Holčička se pak držela jejího těla, než přijeli záchranáři.

Po hurikánu Harvey se ulice Houstonu změnily v řeky
aktualizováno 31.08.
následky bouří

Hurikán Harvey slábne, začalo rabování. Policie zatkla už 40 lidí

Policie v americkém Houstonu a jeho okolí zatkla už 40 lidí za rabování v domech postižených záplavami z minulých dní. Úřady také upozornily, že domy obcházejí podvodníci vydávající se za záchranáře nebo distributory pomoci a snaží se dostat dovnitř.

Zaplavená továrna Arkema u Houstonu
aktualizováno 31.08.
chemický poplach

Chemičkou u Houstonu otřásly dva výbuchy, šíří se štiplavý dým

Zatopeným chemickým závodem Arkema u Houstonu otřásly dvě exploze. Hrozí rozšíření uskladněných nebezpečných látek, které jsou kvůli výpadku chlazení nestabilní. Oznámil to šéf továrny Rich Rowe. Texaský Houston čelí následkům hurikánu a bouře Harvey, která v regionu vyvolala rozsáhlé záplavy.

Rodina se utopila při bouři
aktualizováno 30.08.
Hurikán Harvey

Rodina se utopila při bouři! 'Pořád slyším jejich křik,' popsal příbuzný

Hurikán Harvey a povodně dál děsí jih Spojených států. Při katastrofě zemřelo podle odhadů už 30 lidí, mezi nimi i šestičlenná rodina. Manželský pár a jejich čtyři pravnuci se utopili, když se pokoušeli ujet v dodávce.

Zatopený Houston po bouři Harvey
30.08.
katastrofické škody

Škody, zákaz vycházení, rabování: To jsou následky bouře Harvey

Počet mrtvých během rozsáhlých záplav, které způsobila bouře Harvey na jihu Spojených států, stoupl na nejméně 18. Informovala o tom dnes agentura AP poté, co byly hlášeny další tři oběti z okresu Harris ve státě Texas.

Obchodní sdělení

Bohemia Apple